Марс у Діві у Жінки

Жінки з Марсом у Діві активні, коли займаються домашніми справами або мистецтвом, у якому часом здатні досягати великих успіхів, але у своєму підході до любові і відносин зазвичай досить пасивні. Вони намагаються тримати свою сексуальну енергію в їжакових рукавицях і рідко бувають дуже пристрасними (виняток становлять випадки, коли Сонце або інший мажорний фактор знаходяться в більш сексуальному знаку). Їм подобається бути бажаними. Крім того, такі жінки отримують більше задоволення від того, що можуть бути корисними партнеру, від того, що збуджують його, ніж від власних фізичних або емоційних переживань.

Вони люблять обійми та інші чуттєві контакти, які дозволяють їм на час викинути все з голови і спуститися на землю. Особливо їх тягне до консервативних, порядним чоловікам, які обов’язково повинні виглядати чистими і дисциплінованими. Ще їм подобаються інтуїтивна проникливість, кмітливість та інтелект.

Такі жінки проявляють себе як аналітично мислять, скромні люди з почуттям боргу, іноді критичні і дріб’язкові. Вони рішучі і ініціативні, в усьому прагнуть до ідеалу, але їх надмірна увага до деталей може гальмувати цей процес. Їх потреба служити людям є фундаментальним фактором, що впливає на їх силу волі і фізичну енергію, вони вміють працювати, плюс до всього володіють практичним складом розуму. Їх аналітичний розум виявляє навіть у сексі: Марс у Діві у жінки змушує її аналізувати абсолютно все, вона постійно в усьому сумнівається і турбується.

Такий панночці властивий холодний і розважливий підхід до особистих відносин, а це обмежує область сексуальних інтересів різними науково-популярними книгами про статеве життя і технічними прийомами. Вона запросто може захопитися вивченням цікавить предмета, що, в кінцевому рахунку, позбавить відносини невимушеності. Все в її житті буде відбуватися відповідно до її планами і розрахунками, а не під впливом якого-небудь глибокого почуття або палкої пристрасті. Вона не позбавлена чуттєвості, але, разом з тим, занадто інтелектуальна.

Вирішенням цієї проблеми може стати створення таких відносин, де чуттєвість поєднувалася б з приємним вербальним спілкуванням. Так як ці жінки дуже працьовиті, то вони витрачають багато психічної і фізичної енергії на виконання обов’язків або направляють її на реалізацію бажань. Жінки з таким Марсом зосереджують всі думки на самих собі: тонуть в сумнівах від зайвого самокопання і депресії. Якщо ж їх увагу буде звернено на обранця, то воно навряд чи буде доброзичливим і позитивним, що породжує неминучу конфронтацію. На самому початку відносин ці дами, схильні постійно оцінювати чоловіка по власній «внутрішній» шкалою, природно від уваги партнера це не вислизає, що не кращим чином впливає на роман.

Енергія Марса у таких жінок часто скеровується всередину, що породжує загальмовану сексуальність і нервове напруження. Вони неагресивні интровертки, яким потрібно навчитися поменше думати і побільше розслаблятися, покладаючись на власні почуття. Так вони зуміють достатньою мірою відкритися любовних переживань і оцінити їх по достоїнству. Представниці Марса в знаку Діви орієнтовані на систему або, в негативному прояві, на повну її відсутність. Вони намагаються привнести в своє життя порядок і є найбільш логічними і конкретними панянками в світі, так як вважають своїм обов’язком знати, що буде завтра, ні за що не стануть жити в розгардіяші і завжди будуть сперечатися про те, де і що повинно лежати. Їм варто розслабитися і забути про дрібниці, направити свій інтелект на вивчення більш цікавих і значущих речей. Таким дівчатам треба розширювати кругозір.

Ця дівчина наділена марнославством і гордістю, проникливістю і розважливим холоднокровністю, а також дратівливістю по відношенню до критики на свою адресу (вона не виносить ніяких зауважень). Цим жінкам подобаються чоловіки з акуратними і строгими рисами овального особи з чітко окресленим ротом, сухорляві або коса сажень в плечах. Марс у Діві провокує опозицію або психологічний роздратування. Жінка буває дуже підозрілою, прискіпливою, їй важко догодити. При цьому реакція на психологічний тиск ззовні може бути непередбачуваною, але відстоювання своїх прав викликає внутрішній страх. У таких дам сильно розвинене естетичне сприйняття світу. Дуже багато коштів і часу вона витрачає на підтримання і вдосконалення зовнішнього вигляду і способу життя.

Іноді здається, що такі жінки дуже манірні і заводять знайомства тільки заради необхідної інформації, вигоди чи потрібних зв’язків, але це не так. Просто постійний конфлікт між аналітичним розумом і почуттями не дуже сприяє налагодженню гармонійних взаємин з оточуючими. Жінкам з Марсом у Діві, потрібно вміти відмовлятися від занадто сильного голосу розуму і вчитися довіряти своїм емоціям і інтуїції. У житті їм належить не раз зіткнутися з таким нелегким вибором, але знаючи про свої типові проблеми і недоліки, вони легко зможуть виправити ситуацію в кращу сторону, досить лише захотіти, а можливостей у них предостатньо.


Залишити відгук