Марс у Тельці у Жінки

Жінки з Марсом у Тельці здатні довго чекати відповідних відносин, але, як тільки в їх житті з’являється партнер, бажання вихлюпуються з них з великою силою і навіть жадібністю. Такі жінки хочуть бути бажаними і дуже зляться, якщо партнер не задовольняє їх глибинні потреби. На жаль, вони рідко говорять про свої бажання партнерів, яким може здаватися, ніби їх використовують, і які внаслідок цього може виникнути бажання дистанціюватися від їх жадібною чуттєвості і матеріалізму.

В плані чуттєвості ці жінки цілком відповідають примітивного жіночого архетипу і хочуть, щоб ними «володіли», навіть якщо знайомі з основами фемінізму. Вони також люблять затишок і матеріальний комфорт, віддаючи перевагу традиційно-домінантним образу «справжнього чоловіка» і тримаючись за партнера, поки він здатний реально виконувати цю роль в їхньому житті.

При положенні Марс у Тельці у жінки ми маємо справу з владною, рішучої і непоступливою особистістю. Намічені плани такої дівчини здійснюються без зайвого напруження волі. Вона наполеглива, принципова, має велику витримку, при втіленні «довгограючих» планів завжди виявляє витривалість і цілеспрямованість. Енергія підопічною Марс у Тельці зростає разом з виникаючими труднощами. У неї є і здібності керівника, і організаторський талант. Як ділового партнера вона неймовірно віддана і вірна, як начальниця – ще й турботлива.

Червона планета в цьому знаку дає яскраво виражену потребу в матеріальній забезпеченості, яку жінки закріплюють, купуючи нерухомість. Вони досить далекоглядні і кмітливі в плані того, що може приносити хороші дивіденди. Нерідко ці дами займаються капіталовкладеннями, фінансовою діяльністю, успішні в комерції. Всі свої справи такі дівчата планують на тривалий термін і далеко вперед. До своїх цілей вони йдуть поетапно, продумуючи і зважуючи кожен пунктик, але можуть рвонути і навпростець, ні з чим і ні з ким не рахуючись.

Це непробивні і непохитні натури: ще з малих років вони займають чітку позицію і практично без варіантів домагаються свого. Вони не бояться ніяких перешкод і тверді у своїх переконаннях, найбільше, коли зачіпаються їхні особисті інтереси. Якщо вони чомусь не можуть дати відсіч, тут же займають позицію вичікування. Через деякий час така тактика приносить їм матеріальний успіх і високий суспільний статус. Марс у Тельці у жінки гарантує спокійний і мирний темперамент. Така панночка не виносить конкуренції і намагається уникати підозрілих ситуацій, так як насилу адаптується до нової ситуації.

Її реакція на зовнішні подразники може бути уповільненою, і часом їй важко давати відсіч. Тому їй слід планувати свою роботу, адже спонтанні рішення – це не її коник. Якщо ж вона заздалегідь не підготується, то буде діяти неадекватно, необачно, гублячись в нетипових обставинах. Вона дійсно врівноважена і спокійна жінка, але якщо обставини раптом починають на неї тиснути, то напруга всередині її, досягнувши n-ною мірою, може легко вирватися назовні спалахом гніву і люті.

Добре, що всі її бажання досить реалістичні, і у неї цілком вистачає витривалості і сил для втілення в реальному світі. І хоча процес їх реалізації довше, ніж у великих активістів, зате результати виходять набагато надійніше, грунтовнішим і міцніше. При позитивних вказівках в натальной карті, панночка сама доб’ється гарного положення в суспільстві. І нехай запас життєвих сил і енергії у неї часом не безмежний, але вона досягне своїх цілей повільно і вірно, завдяки показному працьовитості та наполегливості.

Слід зазначити, що легковажність, захоплюється характер і легковажність цієї жінки повинні додержуватися її розсудливістю, силою волі і вихованням. Взагалі Марс у Тельці у жінки зобов’язує до постійної боротьби з тваринними інстинктами і негативними рисами характеру, тільки тоді можна уникнути розчарувань і прикростей, а кращою захистом буде тільки справжня любов, справжні почуття і добросовісність у відносинах.

Таких панянок може зацікавити тільки зовні привабливий чоловік зі спокійним характером. Вона шукає собі витривалого, стабільного, терплячого партнера, реалістично дивиться на світ і здатного подарувати їй відчуття надійності і спокою. Сексуальність дівчини вище середнього. Вона цінує чуттєву сторону й інстинктивно прагне до тілесних насолод, любові і задоволення. Так як і Марс в символічному плані тяжіє до Венери.


Залишити відгук