Марс у Рибах у Жінки

Жінки з Марсом у Рибах по природі своїй не особливо впевнені в тому, чого вони хочуть у різних сферах життя, в тому числі в любовних відносинах. Але вони дуже хочуть подобатися і воліють не говорити нічого такого, що натякнуло би іншій людині на їхні почуття і бажання. Проте саме із-за того, що ідеї, які вони невербально вселяють іншій людині, залишаються неясними, такі жінки часто потрапляють в ситуації, яких вони воліли б уникнути.

Більше думають про емоційною, ніж фізичної стороні інтимних відносин, ці жінки хочуть відчувати близькість до партнера, бачити, що їх цінують, і самі всіляко намагаються продемонструвати партнеру свою відданість і турботу. Але оскільки вони не дуже-то вірять у власну сексуальну привабливість, це часто виявляється у ніяковості їх сексуального самовираження, як би вони не намагалися сподобатися і догодити чоловікові.

Таких дам особливо тягне до представників сильної статі, які виявляють якісь домінантні характеристики Риб (духовна орієнтація, творчі здібності, музичний слух, мрійливість, ідеалізм). Дивним може здатися те обставина, що в чоловіках їх залучають суперечливі якості: їм подобаються чоловіки нещасні, залежні і одночасно здатні до співчуття, самопожертви, а також досить сильні, щоб постояти за свою любов. Хоча подібна подвійність часто призводить до розчарувань, в тих випадках, коли все складається вдало, ці жінки розкошують.

Ці жінки відрізняються дуже обережним і трохи боязким чином дій. Вони не дуже-то в собі впевнені (будь те зовнішня привабливість або власні бажання). Саме з цієї причини до будь-яких нових ініціатив (включаючи взаємини) вони підходять надзвичайно інтуїтивно і тонко, промацуючи для початку грунт, намагаючись передбачити реакцію людини. Від природи їм властиво йти до своїх цілей манівцями, не піддаючи себе (без потреби) ризику отримати емоційну травму. Перш ніж відкрити партнеру свою душу, жінка з Марсом у Рибах постарається переконатися в тому, що чоловік досить поважає і чуйний.

Ця панянка відрізняється чуттєвістю, але надмірної сексуальності в ній немає. Найбільше її цікавить романтика відносин, а не фізичні пристрасті. Такі дами винятково романтичні і обожнюють фантазувати настільки, що часом живуть на межі ілюзорного і реального світів, які втілюють свої мрії в художні форми різноманітних видів мистецтва. Вже з ранніх років, усвідомлюючи власну вразливість і чутливість, вони тонко розуміють емоційні потреби інших людей.

Така позиція червоної планети відноситься до числа найменш агресивних. Підопічним Марс у Рибах властиво ховати власні бажання, або говорити про них так невиразно й тихо, що ніхто і не почує. Причому після цього вони мають тенденцію ображатися і злитися, що ніхто навколо не звертає уваги на їхні потреби. Марс у Рибах у жінки сприяє невпевненості в бажаннях в різних сферах життя, в тому числі і в любові. Дівчина з Марсом у Рибах надає більше значення емоційній стороні інтимних відносин, ніж фізичного. У відповідь на свою турботу і відданість вона хоче відчувати близькість до партнера і бачити, що її цінують. Але так як ця дівчина не вірить у свою сексуальну привабливість, то у відносинах з протилежною статтю часто виникають різного роду незручності інтимного самовираження (як би вона не старалася догодити партнерові).

Дівчину з Марсом у Риб приваблюють спокійні чоловіки з мелодійним вкрадливим голосом. Найголовніше для неї, щоб обранець володів багатим внутрішнім світом. Самі представниці Марс у Рибах наділені миловидної, приємною зовнішністю. Таку панночку чоловікам хочеться оберігати і балувати. Її сильними сторонами є жіночність, природна м’якість характеру і сострадательность. Марс у такому положенні наділяє свою підопічну здатністю до самопожертви в ім’я коханої людини і сім’ї. Можна сказати, що іноді у такий дами спостерігається схильність до мазохізму.

Основною ж проблемою є нерозбірливість у зв’язках. Надто вже часто вони без пам’яті закохуються в порочних і абсолютно недостойних чоловіків, які користуються їх співчуттям. Жінка з Марсом у Рибах може запросто пов’язати своє життя з наркоманом, алкоголіком чи безробітним (причому всіма силами вона будете намагатися врятувати його і перевиховати). Але можлива й інша крайність – боязнь таких чоловіків, як вогню. Досить легко така панночка закохується в розуміючого, делікатного і гуманного чоловіка. Коли вона відчуває з ним духовну спорідненість, то, сама того не помічаючи, закохується. Чуттєві чоловіки – люди мистецтва і культури (художники, музиканти, поети і т. д.) не залишаються без уваги. Плюс до всього, чоловіки морських професій так само її спричиняють.


Залишити відгук