Марс у Водолії у Жінки

Жінки з Марсом у Водолії, м’яко кажучи, нетрадиційні. Їх абсолютно не привертають увагу традиційні жіночі ролі. Більше того, вони енергійно повстають проти цього. Єдиним передбачуваним якістю цих дам є їх непередбачуваність. Тому їх підхід до відносин нетрадиційний, відрізняється любов’ю до експериментів і бунтарством, але при цьому повністю узгоджується з модними віяннями. Тому при всій відкритості розуму багато з цих жінок настільки психологічно відчужені, що здаються взагалі асексуальными. (Багато, втім, залежить від інших факторів в натальной карті.)

аж Ніяк не славляться культивуванням еротизму чи легкістю прояви любові допомогою фізичних і емоційних аспектів, вони відносяться до числа самих нетерплячих в сексуальному плані серед усіх знаків Марса (хоча сильну конкуренцію в цьому їм становить Марс в Овні, який у всьому хоче бути першим!). Таких жінок природним чином привертають ті чоловіки, які визнають їх потреба у свободі і які самі висловлюють свою прихильність до цього ідеалу, а також відрізняються соціальною свідомістю, оригінальністю мислення і способу життя.

Ще одна характерна риса даної позиції Марса – мінливість і непередбачуваність сексуального самовираження. Іноді ці зовні байдужі люди здатні здивувати і навіть шокувати партнера, перетворившись на дуже агресивних і імпульсивних, коли їх інстинкти все-таки ламають психологічні бар’єри. Можливо, це пов’язано з тим, що з усіх дванадцяти знаків зодіаку Марс у Водолії в найменшій мірі пов’язаний з фізичним вимірюванням життя.

Марс – це планета, схожа за своїми характеристиками з Землею. Вона йде наступною за нашою планетою і рухається повільніше. У гороскопі Марс символізує силу, дії, активність, а також прояв агресії, злості. Він уособлює ті сфери життя, в яких людина виявляє надмірну активність. Марс також називають Малим Нещастям, так як по суті це неприємності, спори, конфлікти, війни, небезпечні ситуації, які людина сама собі створює. Тільки ретельна робота над собою допоможе уникнути таких проблем. Марс у гороскопі у жінок показує образ їх ідеального коханого. Він є символом пожеж, вогню, колючих предметів, порізів, застосування фізичної сили, травм.

Марс у Водолії у жінки сприяє такому виду діяльності, при якому вона зберігає свою незалежність. У таких дівчат дуже сильно бажання самим приймати рішення та бути самостійними. У будь-яку справу вони вкладають весь свій ентузіазм і енергію, особливо, якщо в основі лежить власна ідея. До справ вони підходять неабияк і оригінально. Тривалий час вони можуть не вживати ніяких дій, а потім, раптово і несподівано для всіх, беруться за справу і святкують перемогу. У будь-яких починаннях вони підкоряються внутрішньому чуттю.

Такі жінки віддають перевагу інтелектуальної праці, такому, в якому можна виявити нові технології, кмітливість і дар винахідника. Вони справжні реформатори, не люблять рутину, одну і ту ж роботу будуть робити різними методами. Їх діяльність часто пов’язана з реформами, які спрямовані на загальне благо або поліпшення життя всього людства. Жінки з Марсом у Водолії часто стають борцями за права людини, трудяться на благо справедливості. Дуже часто така боротьба проходить нещадно і безжально.

Якщо така жінка на щось вирішиться, то залишиться непохитною до тих пір, поки ідея буде для неї актуальною. Її дії і вчинки часто призводять до небезпечних зіткнень з оточуючими, але для них це вже звичне явище, так само, як і її протиставлення загальноприйнятим нормам і заперечення будь-якого примусу і насильства. Якщо ж таким дамам доводиться щось міняти з незалежних від них причин, то вони самі приймають рішення «змінити тему» і роблять це негайно, безповоротно і радикально.

З негативних впливів, які надає Марс в даному знаку можна виділити: норовливість, свавілля, упертість, норовистість – що створює бунтарську і бунтівну натуру з безцеремонним, різким і недипломатичним поведінкою. Проблеми можуть виникнути із-за необдуманих, поспішних рішень та необачних вчинків. Жінка з Марсом у Водолії хоче спробувати все в цьому житті, любить незвичайні відчуття і новизну. Вона – винахідник від природи. Навіть у побуті вона кожен раз робити все по-новому. Марс у Водолії сприяє її волелюбною вдачею, вона впевнена, що кожен має право на особисту свободу і відстоює свої переконання. Тому їй подобаються незалежні або неформальні чоловіки, не такі, як усі. Такі жінки проявляють себе як розумні, незалежні, ексцентричні і схильні до індивідуалізму. Їх бунтарський дух іноді може заважати їм у досягненні поставлених цілей, що характерно для таких індивідів. Її схильність до революційних і новаторським ідеям потрібно направляти в творче русло.

Варто відзначити, що їх фізична енергія, яка стимулюється відчуттям свободи і схильністю до проведення усіляких експериментів надихає на нові ідеї і можливості. Але їх наукова об’єктивність і незалежність можуть перешкоджати висловом пристрасних бажань і емоцій. Поєднання бунтарського прагнення до свободи з вродженою лояльністю і схильністю до експериментів дозволяє їм бути відданими, але ненав’язливими. Водолій – це знак вірності, і Марс з такою позицією дозволяє зберігати відданість близьким, а також різним ідеям і принципам. Така відданість у поєднанні з чітким усвідомленням своїх переконань впливає на їх ставлення до любовних зв’язків і потенційним партнерствам.

Але, при всій їх віру в свободу і рівність, вони обожнюють бути головними, люблять домінувати. Вони дуже уважні в дотриманні всіх ритуалів і правил у романтичних стосунках, але, тим не менш, залишаються холодно-усунутими з точки зору внутрішніх переживань. З-за цього у них можуть виникнути певні проблеми в сексуальній сфері або іншими формами фізичного контакту. Їм важко викинути все з голови, розслабитися, дати волю почуттям і зануритися в фізичні відчуття. Вони ніби усвідомлюють наявність величезної прірви між своїм ментальним підходом до інтимних переживань і вимогами реального фізичного і емоційного контакту, що їх сковує. Як результат – вони стають ще більш обережними в плані зближення з іншою людиною.


Залишити відгук