Марс у Тельці у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Тельці, крім вищеназваних характеристик, відрізняються ще й тим, що намагаються всіляко демонструвати свою силу і привабливість, щедро обсипаючи улюблених матеріальними благами і забезпечуючи їм максимальний комфорт. Такі чоловіки можуть бути привабливими, але дуже ревниві. Їх власницькі інстинкти щодо жінок доходять часом до зовсім ірраціональних крайнощів.

Одним з головних переваг є терплячість. Завдяки своєму систематизованого підходу, вони здатні домогтися в житті того, на що менш наполегливим людям розраховувати не доводиться. Разом з тим, оскільки терплячіші їх немає нікого, така неквапливість може сильно дратувати оточуючих. Вони дуже чуттєві і люблять задоволення, але досить консервативні і не схильні до експериментів.

Марс у Тельці у чоловіків робить їх спокійними, далеко не завжди впевненими у своїх силах, проте часто вони вперті, примхливий. Для цього покоління чоловіків має значення знаходження Сонця в певному знаку зодіаку, написано в гороскопі, адже воно може збалансувати невдалі якості. Якщо чоловік з Марсом у Тельці має вогняне, земне Сонце, то домогтися успіху в житті йому не складе праці. Пошкоджений Марс провокує розвиток таких негативних якостей, як лінь, необачність, схильність робити помилки, особливо в фінансовому плані.

Іноді такі чоловіки схильні впадати в лють, трощити меблі, ламати речі. Хоча при позитивному розвитку характеру вони можуть направити свою міць в позитивне русло, а їх сила здатна зрушувати гори на їх шляху до мети. Енергія чоловіків цього покоління стримана, дисциплінована, рівень її постійно високий, особливо якщо вони самі планують її витрачання на тривалий термін. В його тілі часто прокидаються первісні інстинкти, які він з насолодою здатний задовольнити. Марс у Тельці у чоловіків дарує наполегливість, почуття гумору, спритність, спритність, неповторний шарм.

Марс у Тельці відчуває себе не дуже добре, хоча й має великий потенціал при правильному підході. Такого чоловіка багато хто вважає поступливим тихонею, однак це зовсім не так. Так, він спокійний і надійний, але варто довести людину з таким Марсом до точки кипіння, він може зовсім втратити контроль, аж до застосування фізичного насильства. Такому чоловікові дуже важко проявити ініціативу, досягти кар’єрних висот, хоч всередині він дуже честолюбний, і страждає через це протиріччя. Зате йому не позичати терплячості, він буде чекати і дочекається правильного моменту для того, щоб домогтися свого шляхом найменшого опору. Марс у Тельці замкнутий і недовірливий, зате вірний. В інтимному житті йому необхідно час, щоб повністю розслабитися з партнеркою.

Він стане красиво залицятися з усіма атрибутами романтичних зустрічей (букет квітів, ресторан, романтичну подорож), вперто і довго чекаючи відповідного почуття своєї обраниці. Між іншим, гроші на всі світські принади та розваги у таких чоловіків зазвичай є: Марс у Тельці вміє заробляти гроші. І найголовніше – завжди буде кликати заміж, поки йому не набридне процес залицяння або прекрасна дама насправді раптом не збереться вийти за нього заміж. Ось тут-то і може бути несподівана осічка: такий чоловік – серцеїд і любитель плотських утіх, а тому може вести подвійну гру або плавно «перекочовувати» від однієї жінки до іншої.


Залишити відгук