Марс у Рибах у Чоловіка

Представники сильної статі з Марсом у Рибах володіють розвиненою уявою, інтуїцією і художнім смаком, які рідко зустрінеш у представників сильної статі. У кращому випадку вони відрізняються певною м’якістю і делікатністю, причому ці якості добре поєднуються з енергійністю і впевненістю в собі. Жінки часто описують цих чоловіків так: «Милі, гнучкі, турботливі, чуйні, пристрасні».

Їм подобаються романтика і таємничість: вони люблять фантазувати, їх залучають загадкові, інтригуючі жінки, збуджують уяву. Їм подобається фліртувати і взагалі перебувати в жіночому суспільстві, однак при цьому в ліжку вони досить пасивні.

Марс у Рибах у чоловіків не дозволяє їм отримати достатньо енергії на реалізацію своїх планів, в результаті вони компенсують це хитрістю, лукавством, дипломатією, прихиляючи інших до своєї точки зору. При певних умовах, цілком можуть стати такими собі «сірими кардиналами-інтриганами». Гороскоп стверджує, що їх воля досить нестійка, що призводить до перепадів, злетів, які залежать від настрою, настрою. Такі чоловіки дуже сприйнятливі до чужої думки, вразливі.

Козирем, який неодноразово буде виручати їх у життя, є сильна інтуїція, яка доходила до пророцтва, ясновидіння. Пристрасті таких чоловіків яскраві і сильні, часом неприборкані, безтурботні, легковажні, а самовладання нестійке. При вдалому збігу обставин, такі люди використовують свій гіпнотичний дар собі на користь, причому часто це відбувається непомітно для інших. Життєдіяльність такого чоловіка наповнена таємницями, секретами, містикою. Марс у Рибах у чоловіків наділяє їх екстрасенсорними здібностями, життя постійно наповнена змінами, змінами, перестановками, переломами.

Марс у Рибах спочатку він може здатися безглуздим, дивним, на людях він зазвичай поводиться тихо, може бути сором’язливим. Але всередині такої Марс приховує прекрасну і загадкову душу. Марс у Рибах здатний зрозуміти жінку, як ніхто інший, він дійсно вникає в її переживання. Він володіє неабиякими творчими здібностями, і якщо його кар’єра пов’язана з творчістю, він може досягти в ній успіху. В іншому випадку Марс у Рибах може зазнавати серйозних труднощів із самореалізацією, адже йому не дістає типово чоловічий рішучості і сили волі. Такий чоловік часто змушений соромитися своєї чуйності та вразливості в компанії інших представників своєї статі, тому тягнеться до жінок.

Тонкі маніпулятори, інтригани і ловеласи – все це про чоловіків з Марсом у Рибах. Прекрасні знавці жіночої психології, любителі тілесних насолод – вони витончено і непомітно захоплюють свою жертву. При цьому жінка просто розтане в його обіймах, так як тут в хід підуть всі відомі інструменти романтичного впливу: будуть і палкі зізнання, і натяк про насолоду її ароматом або неповторною красою її тіла, і дорогі парфуми, і шикарні кабріолети. Треба віддати належне чоловікам з Марсом в Рибах: вони делікатні, виховані і ввічливі абсолютно з усіма. З таким чоловіком пані не соромно буде вийти в самому привілейованому суспільстві, не турбуючись за культуру поведінки свого партнера. Адже навіть будучи вихованим в селі, він буде володіти вродженою культурою та аристократизмом. А розвиток любовного сюжету з чоловіком з Марсом у Рибах в підсумку буде залежати від мудрості і тонкощі жінки.


Залишити відгук