Марс у Близнятах у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Близнюках відомі своєю кокетливостью. Одна жінка в інтерв’ю сказала про чоловіка з Марсом у Близнюках, що він «хотів всіх жінок одразу» і постійно фліртував з кожною зустрічною. Якщо, проте, представнику сильної статі вдається подолати в собі подібну тенденцію і зосередитися на одній жінці, він намагається справити на неї враження своїми успіхами, навичками або інтелектом.

Чоловікам такого типу часто властива хлопчача невинність, яка часом може здаватися чарівною, але іноді, якщо партнерка хоче ясності намірів і реальної відданості, дратує. У встановленні контакту з іншими людьми цим чоловікам допомагають дотику – причому не тільки коханим, але й до друзів будь-якої статі. Для встановлення контакту їм просто необхідно злегка доторкнутися до співрозмовника.

Марс у Близнятах у чоловіків дарує поколінню досить мінливе, вітряну натуру. Він непосидючий повинен не забувати, що друга половинка теж повинна володіти подібним якістю, якщо вони хочуть створення міцного союзу, інакше обидва будуть нудьгувати. Чоловіки, народжені під цим знаком, як написано в гороскопі, постійно шукають джерела нових вражень, пригоди. Нерідко характер чоловіків під впливом Марса стає непостійним, що може призвести до деяких проблем в соціальному плані. Марс у Близнятах у чоловіків сприяє блискавичного прийняття рішень, такі люди схильні до насмішок, сарказму. Безсоромно користуються слабкостями інших для досягнення успіху, але часто розвивають у собі поверховість, незосередженість, різкість, непоступливість, недостатню концентрацію.

Марс у Близнятах: такого чоловіка часто називають вічним хлопчиком, але саме це і надає йому неповторну чарівність. На відміну від багатьох представників сильної статі він любить і вміє поговорити. Він допитливий, непосидючий і трохи плутоват, що додає йому шарму. Зовні часто виглядає значно молодше своїх років, а комусь може навіть здатися жіночним. Широке коло спілкування і постійний приплив нових вражень для нього важливіше, ніж міцна сім’я. Він швидко захоплюється і так само швидко остигає. Надовго поруч його може утримати тільки така ж різнобічна і легка на підйом жінка, як він сам. Чоловік з Марсом у Близнюках не обділений інтелектом, завдяки цьому більшість з них можуть бути успішними в кар’єрі, якщо їх робота передбачає розумову працю. Хоча такі типово чоловічі цінності як престижність роботи, повагу оточуючих, відповідність суспільним стандартам для Близнецовского Марса не надто важливі.

Він захопить свою співрозмовницю в незвідані світи його інтелектуальних знань, сподіваючись справити враження блиском і гостротою свого розуму. Вразить читанням віршів (не виключено, що свого власного виробництва), а може і під гітару утримувати увагу своєї дами у спекотну літню ніч. До речі, треба відзначити, що часто серед чоловіків з Марсом у Близнюках зустрічаються майстри на всі руки: вміє ремонтувати, лагодити, лікувати, будувати, шити і т. д.


Залишити відгук