Юпітер у Терезах

При опрацюванні це положення Юпітера дає Терезам широкий погляд на речі, виявляються вони в змозі оцінювати ситуацію і впливати на них, не дотримуючись жорстким програмами свого кола, вищої октаві доступно і космічне значення того, що відбувається, тобто переплетення кармічних програм, які створили ситуацію, що дозволяє будувати справжню етику. Таким людям легше живеться, так як їх розуміння краси і гармонії ширше звичайного, при ураженні сильна спокуса естетичного снобізму, особливу гордість собою викликає сприйняття багатьох видів мистецтва, однак воно найчастіше холодно-розумове і опрацювання тут непроста: кармічне завдання полягає в синтезі мистецтва (а також різних структур) в єдине гармонійне ціле, ступінь ураження Юпітера вказує на рівень неузгодженості елементів, що підлягають синтезу.

При поганій опрацюванні у людини подвійна мораль, а замість синтезу – грубе з’єднання деталей. У гармонійному варіанті Юпітер дає Терезам феноменальну популярність у всіх шарах суспільства, значною мірою внаслідок їх поблажливості (в кращому сенсі слова), доброзичливості та загальної справедливості, в їх присутності починає здаватися, що світ влаштований справедливо (юпитерианские Ваги не схильні зважувати до міліграма, але їх загальна оцінка тим не менш точна). Гармонійний варіант Юпітера Вагах дає в той же час небезпека переоцінки гармонії конкретних ситуацій і світу в цілому і внутрішньої черствості, так як трагізм положень доходить погано і через ментальні образи, а не сутнісно (і сподіваюся, читач не забуває, що все це відноситься головним чином до будинку, яким управляють юпитерианские Ваги).

Цей фактор повідомляє людині передбачливість, чималий ентузіазм і гармонію розумового і фізичного розвитку. При негативному формуванні характеру людина схильна зосереджуватися на чомусь одному до фанатизму. При цьому його розвиток йде негармонійно, він часто втрачає душевну рівновагу. Він надмірно беззаботен і поверховий, надмірно доверителен і деколи абсолютно необгрунтовано покладається на інших. Позитивний розвиток характеру робить людину прекрасним суддею, шанувальником музики і мистецтв, взагалі повідомляє йому безліч різноманітних талантів. Він товариський і привітний, вправний у бесіді і одним своєю присутністю прикрашає життя багатьох. У нього розвинене почуття справедливості і вміння співпрацювати. Він життєрадісний та оптимістичний, прагне до активної соціальної діяльності та чудовий інтелектуальної і матеріальної допомоги ближнім. Це положення гарантує людині дар вміло і тонко вести переговори, схиляючи навіть самих затятих супротивників згоди до взаємоприйнятним компромісів. Він відкритий і привабливий, чарівний і симпатичний, завжди оточений шанувальниками і покровителями. Схильність до азарту анітрохи не шкодить його матеріального стану, життя його зазвичай щаслива, а гарні манери і чемність дозволяють заручитися підтримкою сильних світу цього.

Цей чоловік дуже здатний і до науки, і до мистецтв. Для нього характерний витончений життєвий стиль і любов до справедливості. Він прагне все залагоджувати, вирівнювати, компенсувати, врівноважувати і гармонізувати. Шлюб незмінно приносить йому матеріальний успіх, широкі контакти з іноземцями, можливий чималий успіх у бізнесі. Це людина чесний і працьовитий, добрий і побожний, він має широкі зв’язки в суспільстві і здатний впливати на настрій цілих аудиторій. Нерідко він швидко досягає високого соціального стану та матеріальної забезпеченості. Щасливий у всьому, що пов’язано з громадськістю, публікою і народними масами. Успішний як юрист, статистик, педагог, лектор і комерсант. Всяку проблему така людина схильна розглядати з багатьох сторін, що нерідко ускладнює прийняття остаточного рішення. Він вміє чітко виділяти і формулювати проблеми різних рівнів, переплетені в складній ситуації (історичні, моральні, художні, психологічні, матеріальні і духовні). У співпраці особливу увагу звертає на торжество принципу справедливості, орієнтацію на духовні цінності і увагу до моральних питань. Для нього найбільше важлива внутрішня врівноваженість і гармонія соціальних відносин. Взагалі слово «гармонія» — ключове для його характеру, справедливість і етика є лише окремими випадками загальної ідеї гармонії.

Тому-то такі люди настільки прив’язані до музики — вони люблять все, що приносить у цей світ ритм, впорядкованість і організованість. Всі соціальні, ділові та сімейні питання вони прагнуть вирішувати мирним шляхом, врівноважуючи, об’єднуючи всіх і вся. Вони вважають, що не варто «тягнути на себе ковдру» і «перегинати палицю». Це прекрасні арбітри і дипломати, тверезо зважують всі «за» і «проти» і вміло провідні навіть самий непроста розмова. Вони прекрасні провідники позицій протиборчих сторін, зазвичай неупереджені й об’єктивні. У відносинах з людьми вони прагнуть до рівності, плавності і спокою. Нерідко стають прихильниками ідеї захисту прав людини. Їх поведінка добре, дружнє, совісне, ввічливе, захопливе і любляче, а тому воно завжди викликає світлий відгук у оточуючих. На долю такої людини величезний вплив робить оточення. Нерідко вони є щасливими посередниками у вирішенні найскладніших проблем. Вони щирі і хазяйновиті, гостинні і удобоваримы для всіх. Вони цінують свій вільний час і вдаються до найрізноманітніших занять, прикрашає і гармонізують життя. Їх художній смак вражаюче тонкий, вони володіють чудовим почуттям композиції і ритму. Для успіху у зовнішніх справах їм необхідний надійний і висококультурний партнер. Наш герой — витончений ідеаліст, не схильний до важкої ручної праці, але успішно розплутування навіть найбезнадійніші клубок протиріч. Нерідко він прагне приймати рішення за інших, особливо якщо справа стосується моралі і принципів. Прагнення до гармонізації часом викликає зіткнення з законом і подвійність у поведінці (і нашим, і вашим).

Характер м’який, урівноважений, серйозний і обов’язковий. Розвинене уяву, сприйнятливість чуйна. Така людина схильна до філантропії та меценатства, нерідко користується підтримкою вагомих покровителів, що дозволяє їм займатися улюбленою справою. Головна сфера активності такої людини — культура і соціальний етикет. Рано чи пізно вони досягають широкого визнання і повагу не тільки друзів, але і ворогів. Нерідко їх позиції дуже мінливі, але це пояснюється не залишенням своїх принципів, а невимовно глибокою тягою до згоди і гармонії. В питаннях шлюбу та партнерства на першому місці стоять справедливість і моральність. Співпраця незмінно ґрунтується на істинно духовні цінності. Згода позицій у шлюбі важливіше для такої людини, ніж еротична сумісність.

Принципи людинолюбства базуються на щирій любові до ближнього та вродженої чесності. Такі люди часто проявляють дивовижну великодушність і завжди прагнуть рахуватися з потребами і бажаннями інших, з-за чого користуються любов’ю, популярністю і підтримкою. Витонченість почуттів робить їх хорошими психологами і миротворцями. Вони вміло переконують оточуючих у перевазі гуманітарних ідей і соціальних програм, нерідко успішно беруть участь у зборі пожертвувань у благодійних акціях. Часто вони хочуть догодити всім лише заради того, щоб уникнути розбіжностей. Нерідко обіцяють багато більше того, що можуть зробити, чим викликають невдоволення інших. Одночасно можуть прив’язуватися до різних людей, навіть не думаючи про невірність кому-небудь з них. Головне для такої людини — участь у творенні красивого і гармонійного світу.


Залишити відгук