Планета Близнюків

Знаки зодіаку нерозривно пов’язані з планетами. Сам знак зодіаку – як каркас, він вступає в силу тільки при впливі певних планет, роль тут відіграють їх розташування. Планета знака зодіаку Близнюки – Меркурій, яка і наділяє їх живим розумом і швидкістю.

З Меркурієм пов’язана легенда: бог Олімпу Юпітер обрав свого сина Меркурія для виконання ролі посланця – він вручив йому пастуший посох, який був прикрашений білими стрічками. Тому планета Близнюків – Меркурій уособлює собою зв’язки між людьми, здатність до адаптації, легкого пристосування та спілкування. Дійсно, це дається Близнюкам з особливою спритністю, комунікативний процес приносить їм насолоду.

З тих пір, як люди почали спостерігати за Меркурієм, вони асоціювали цю загадкову планету з спритністю, швидкістю переміщення. Персонаж міфології Меркурій – створення з крилами на ногах – був посланцем богів. Він був не тільки швидкий, як вітер, але і красивий і молодий. Йому приписували винахід математики, астрономії, музики. Своїм покровителем Меркурія в Стародавньому Римі вважали злодії, т. до. цей міфологічний персонаж любив всілякі витівки і був надзвичайно хитрий. Вплив цієї планети допомагає активізувати роботу розуму і духу, переходити на більш високі щаблі свідомості, пов’язувати різні часові відрізки. Планета впливає на слух, зір, здатність засвоювати інформацію. Нерідко можна почути, що завдяки Меркурію людина осмислює своє життя.

Якщо в гороскопі того чи іншої людини вплив Меркурія сильно, то він відрізняється здатністю засвоювати інформацію на льоту, бути інтелектуально сприйнятливим, проявляти гнучкість розуму. Під впливом цієї планети Близнюків тягне до дослідницької роботи, вони стають хорошими посередниками, наслідувачами, талановито передають засвоєну ними інформацію, добре володіють мовами, в тому числі іноземними, володіють даром красномовства, що вміють гарно співати і танцювати, ніколи не губляться на публічних виступах. Багато підопічні Меркурія проявляють чудові здібності в торгівлі. Руху їх зазвичай швидкі і кілька знервовані. Також Меркурій прийнято вважати покровителем мандрівників; він полегшує процес спілкування.

Якими якостями наділяє Близнюків планета Меркурій

Планета Близнюків – Меркурій наділяє їх особистим чарівністю, привабливою зовнішністю, товариськістю і відкритим характером. Крім функції посланника, Меркурій взяв на себе функцію покровителя торговців і став богом торгівлі. Трохи пізніше він став захисником усіх людей, що зайняті розумовою працею – від юристів до злодіїв. Тому люди, народжені під впливом Меркурія, володіють особливою спритністю розуму, шукають легких шляхів для вирішення складних завдань, їм властива хитрість і допитливий, гнучкий розум.

У грецькій міфології планета Близнюків – Меркурій набуває рис Гермеса, божества, яке відоме своїм розумом, даром ясновидіння і спілкування. Ось чому Близнюки – інтелектуальні особистості, в них криється творчий талант. Гермес подарував Аполлонові винайдену їм ліру і флейту, натомість його наділили даром передбачення. Аполлон подарував йому золотий жезл, оповитий двома зміями, які символізують рівновага і протистояння злих і добрих сил. Тому Близнюки самі по собі суперечливі натури, наче в них ні на секунду не згасає одвічна боротьба. Їх розвинений розум поєднується з хворобливою чутливістю, звідки з’являється не дуже приємна схильність до постійного перебільшення дрібниць.

Хоч вони часто роблять кілька справ відразу, є непослідовними, егоцентричним, непостійними і занадто емоційними. Це пояснюється тим, що планета Близнюків Меркурій – «безстатева» планета, а Близнюкам менше, ніж іншим знакам, властива глибина почуттів. Коли планета Близнюків Меркурій має досить сильний вплив, вона допомагає знайти спільну мову навіть ворогам. Дипломатію можна назвати основою Меркурія в Близнюках, більш толерантного і винахідливого співрозмовника вам не знайти.


Залишити відгук