Чоловік Діва і Жінка Рак — Сумісність

Союз неантагоністичних стихій обіцяє спокій і благополуччя, відмінні партнерські відносини. В більшості випадків так і відбувається, коли чоловік-Діва зустрічає Жінку Раку: у них добре виходить разом працювати, навчатись, будувати життя. Діва педантична, сувора і грунтовні, що дає почуття впевненості і надійності Раку. У них все відмінно на кухні, у вітальні та спальні. Близькість цієї пари – глибока і захоплююча, дуже спокійна і природна – як вода і земля в природі.

Але часом союз буває дивний і непередбачуваний; напевно, кожен хоч раз у житті стикався з парою, про яку придумана приказка: «Разом тісно, а нарізно нудно». Так от, це були, швидше за все, чоловік Діва і жінка Рак. Вони люблять один одного щиро, яскраво і глибоко; але через якийсь час розуміють, що знаходиться поряд неможливо. Вони так само вірять в це, як зовсім нещодавно вірили в свою любов. Виходу немає: треба розлучатися.

Ні, не для шантажу або маніпуляції: Діва дуже розважлива і серйозно ставиться до життя для того, щоб робити що-небудь напоказ, а Рак взагалі не здатний розлучатися «просто так». Розлука для Місячної діви трагедія, які вже там жарти! Розходяться вони саме з-за повної неможливості жити разом, все серйозно (як їм здається).

Через якийсь час Діва починає прокидатися місячними ночами від невиразною туги, потім зрозуміє: в житті не вистачає саме її ніжності, чарівності та курячих котлет. Всі жінки трошки відьми, але Раки – особливо. Вона буде тужити за коханому, а в молодика її заклик стане таким сильним, що Діва полетить до неї стрімголов! Вони знову будуть закохані і безмірно щасливі, знову – поки не дійдуть до знайомої розвилки: ні, так неможливо! Іноді це триває протягом усього життя. Якщо Діва повернеться до свого Раку в шостий раз, то це буде останнім поверненням. Шість – число Венери, вона примирить, нарешті, невгамовного Меркурія з мінливою Місяцем.

Сценарій приходу-відходу обов’язково присутній в житті будь-якої пари Діва-Рак. Просто іноді догляд буває віртуальним; Діва занурюється в себе, відгороджується, але обов’язково повертається. Діві необхідні періоди самотності для самопогружения і замисленості приблизно так само, як для ченців і пустельників. Так, є в характері Діви і такі дивацтва. Ідеально складаються стосунки в парі, якщо Рак володіє даром спокійного очікування. Є ще один варіант вдалого союзу: жінка Рак згадує, що вона – кардинальний знак, і починає будувати кар’єру. Вранці вони розлучаються, щоб зустрітися ввечері і знову закохатися (якщо у бізнес-леді залишаться сили).

Якщо цей союз впорається з головною перешкодою – «пішли» Діви, то все інше вони подолають з легкістю: примхливість Діви, її вередливість в побуті, емоційну нестійкість Раку.

Союз чоловіка Діви і жінки Раку є одним з найбільш вдалих. Вони можуть легко порозумітися, бо завжди знаходяться на єдиній «хвилі» один з одним. Кожен з партнерів в сімейній ієрархії займе тільки йому призначене місце, не претендуючи на абсолютну перевагу у всіх питаннях. Ці партнери зроблять все, щоб їхні стосунки були гармонійними і міцними.

Чоловік Діва і жінка Рак можуть легко встановити баланс у відносинах, тому що кожен з них знаходить іншого партнера подібним собі. Але відмінності, які є між ними, повинні бути подолані в складній роботі над собою кожного з партнерів, і тільки спільними зусиллями відносини будуть дуже гармонійними і щасливими. Чоловік Діва візьме на себе роль матеріального забезпечення сім’ї, а жінка Рак буде займатися облаштуванням побуту. Їй би, звичайно, хотілося виконувати в житті більш почесну і цікаву місію, але відповідальність за сім’ю, любов до свого обранця дозволяють їй легко прийняти зміни в своє життя, активно пристосовуючись до них.

Жінка Рак буде вносити у відносини партнерів романтичність і свіжість, а чоловік Діва буде носити свою супутницю на руках, буквально обожнюючи її ніжність і красу. Після деякого часу чоловік Діва з подивом дізнається, що його супутниця – не така вже й слабка і безвольна, як це може здатися на перший погляд. Вона володіє певною енергійністю і силою волі, які в критичних ситуаціях посувати її на дуже сильні відчайдушні вчинки.

Жінка Рак може бути сильніше і рішучіше свого партнера по всім питанням, і тоді вона буде такою тихою власницею, яка повільно, але вірно прибирає до рук і чоловіка, і його бажання з помислами. Але такий розклад в сімейних справах для чоловіка Леви тільки на руку, адже він із задоволенням зніме з себе частину обов’язків, і перекладе їх на тендітні плечі дружини. Відтепер вона буде приймати рішення, керувати відносинами і діями, піклується про розподіл коштів, а її партнер буде надійним і акуратним виконавцем її волі, який анітрохи не буде ущемлений в інтересах.

В цьому союзі для мрійливої жінки Раку буде благом прагматичний розважливий розум партнера, який не дасть їй довгий час витати в хмарах і відірватися від реальності. Чоловік Діва буде вчитися у обраниці тонкої інтуїції, романтичності і височини у відносинах, чого йому дуже не вистачало раніше. Цей союз має прекрасні шанси на тривале продовження відносин, які, на заздрість всім оточуючим, будуть дуже міцними і щасливими.

Ці відносини, здаються всім ідеальними, можуть зруйнувати надмірне честолюбство і педантизм чоловіка Діви, або ж постійне роздратування і упертість жінки Раку. Щоб зберегти союз, кожному партнеру необхідно переглянути своє власне ставлення до шлюбу, і скоректувати ті якості, які лежать каменями спотикання на шляху до щастя.


Залишити відгук