Чоловік Тілець і Жінка Стрілець — Сумісність

«Ти нестерпний!» – як часто це говорить Стрілець своєму коханому.

«Ти сама нестерпна» – рішуче заперечує Телець, ставлячи крапку так і не зародилася дискусії.

Ні, він не хоче сперечатися зі своєю ексцентричною партнеркою. Навіщо? Суперечка – це пошук компромісу, а Телець хоче, щоб завжди було так, як сказав він. От би натякнути цього упертюху, що він не правий, дотримуючись такої позиції, особливо в спілкуванні зі Стрільцем… Але на жаль, це марно – Тельці не розуміють натяків. Єдиний авторитет для них – сила. Тільки варто мірятися силами з жінкою?

Певно, до того як стати парою, вони були друзями. Він – лідером компанії, вона – найбільш веселою і жвавою в цьому співтоваристві дівчиськом. Телець і Стрілець чудово ладнали: їй подобалося відчуття спокійної стабільності, що виходить від товариша, йому – її чесність і життєлюбність. А коли наша єгоза потрапляла в халепу, вона знала, що може покластися на свого великого надійного друга, що б не трапилося. «Я за тебе порву будь-якого» – просто говорив він і відправлявся вчити кривдника чемному поводження з дівчатами. Чи Могла вона не запалився ніжними почуттями до свого захисника? Адже жінка-Стрілець – насамперед жінка, і їй, як і всім представницям прекрасної статі, хочеться деколи спертися на кремезне плече людини, здатного вирішувати проблеми – нехай навіть силовими методами.

Що ж змінилося, коли дружні стосунки переросли в любовні? Проблема в тому, що для Стрільця різниця між поняттями «улюблений» і «товариш» – тільки в наявності або відсутності сексу, для Тельця ж відмінностей безліч, і вони величезні. Раніше його бавила легковажність подружки, тепер вона його дратує. Раніше він великодушно пробачав їй необов’язковість, тепер вимагає дисципліни. Її товариськість – привід для ревнощів. А ви ж знаєте, як небезпечний розлючений бик? Стрільцеві поки ще не страшно: вона як і раніше бачить у Тельці подобу старшого брата, і навіть жартує над його диктаторськими замашками. Але нехай ця відважна дівчина-тореадор не забуває про обережність, дражнячи рогатої гіганта – він може випадково заподіяти їй біль. Потім пошкодує про те, що не стримав гнів, але що зроблено, того не повернеш.

Тельцю хочеться бачити свою обраницю тихою і домашній, з покірною умиротворенням проводить час біля плити. Але ж дівчина-Стрілець зовсім не з тих жінок, що прагнуть стати зразковими дружинами! Не біда – він вірить, що зможе навчити її бути ідеальною. Перевиховати, а якщо потрібно – зламати і змусити. Тому що він чоловік, він головний, і має право диктувати свою волю недбайливої партнерці. І горе їм обом, якщо Телець доб’ється свого… Не всіх птахів можна тримати в клітці – деякі з них чахнуть, хворіють і вмирають в неволі. Люди ж, подібні Стрільцеві, втрачають свій вогонь, подарований їм зірками при народженні, і стають разочаровавшимися у всьому і всіх апатичними невдахами.

Телець, ви точно хочете бачити свою супутницю життя саме такий? Не думаю. А тому припиніть старатися в моральному знищення своєї коханої. Трохи дисципліни вітряної Лучниці не завадить, але не треба душити її своєю владою. Стрільцеві ж варто частіше згадувати, що вона полюбила цю людину. Відносини з ним – не клітка, а кам’яна стіна, за якою можна сховатися від усіх життєвих катаклізмів. Цінуйте і поважайте один одного! Любити адже і правда можна не «за», а «всупереч». Але це шлях мудрих людей. А чи достатньо мудрі ви?..

Стосунки чоловіка Тельця і жінки Стрільця завжди починаються красиво. Але ці партнери недовго насолоджуються безтурботним і абсолютно щасливим періодом – різниця в основних поглядах на життя дуже скоро дає про себе знати. Однак, незважаючи на великі і серйозні перешкоди на своєму шляху, ця пара співзвучні по назві зодіакальних партнерів може досягти щастя і взаєморозуміння, приклавши до побудови відносин чималі зусилля з кожної зі сторін.

Жінка Стрілець завжди має пристрасть до подорожей, змін. Вона – великий експериментатор, любить випробовувати щось нове і незвідане. Жінка Стрілець не боїться змін у житті, вона із задоволенням приймає виклики долі, і намагається завжди відповідати часу. Чоловік Телець відомий своєю упертістю і консерватизмом. Він постарається з перших хвилин спілкування зі своєю обраницею організувати її життя, зробити її більш правильною і впорядкованої, на його смак. Партнер не втримається від їдких зауважень і претензій на адресу супутниці, він буде дорікати її в легковажності, надмірної товариськості, закритості від нього.

З цих закидів у парі почнуться проблеми, які і можуть призвести до розставання. Помилка чоловіка Тельця полягає в тому, що він чекає від своєї супутниці чудесного перетворення в домовита і поступливу домогосподарку, все свій час посвящающую тільки їх сімейному дозвіллю і домашнім справам. Жінка ж Стрілець просто задихається в чотирьох стінах, вона прагне до спілкування, активної громадської роботи і до подорожей. Очікування партнерів зовсім скоро після початку їх відносин розіб’ються на дрібні осколки. Вони обидва хотіли більшого, ніж їм в даний момент може запропонувати їх партнер.

Жінка Стрілець, бачачи визначеність, стабільність чоловіка Тельця, уявляла собі їх захоплюючу і безхмарне життя, повну красивих романтичних подорожей та цікавої роботи. Чоловік Телець чекав, що його супутниця буде розділяти його погляди на життя, і тому будував плани про накопичення матеріального достатку та облаштуванні власного затишного сімейного «гніздечка». Йдучи по шляху протиріч і суперечок, партнери дуже скоро почнуть втомлюватися один від одного. Стабільний світ чоловіка Тельця, з одними і тими ж речами і незмінними з року в рік ритуалами дратують партнерку. Вічні посиденьки з подругами жінки Стрільця, її докори на свою адресу, хаос і плутанина у справах викличуть протест у партнера, змушуючи його захищати і відстоювати власні інтереси.

Необов’язковість жінки Стрільця лякає партнера, і для того, щоб дати чоловікові Тельцю впевненість в собі, вона повинна слідувати тим словам, які якось вимовила. Партнерка повинна неодмінно піти на поступки, щоб заспокоїти свого благовірного, дати йому можливість побачити її почуття до нього. Любов між цими людьми зберегти дуже складно, але, тим не менш, можливо, якщо обидва партнери вдадуться до конструктивного діалогу один з одним, а також чітким розподілом ролей та обов’язків у сім’ї.


Залишити відгук