Чоловік і Жінка Телець Риби — Сумісність

Ніжна як шовк, м’яка шерсть ягняти, така зворушливо покірна дівчина-Риби… багато чоловіків назвали б цю прекрасну фею досконалістю. «Як-то все у неї… занадто» – невдоволено пробурчить Тілець. Так, у його розумінні супутниця життя повинна бути тихою і покірною, але коли дані якості доходять до повної аморфності – повірте, нічого хорошого в цьому немає.

Дівчина-Риби – натура мрійлива, вона тонкий естет і лірик. Чи варто дивуватися, що потрапивши у світ, в якому командує парадом Телець, вона відчуває себе чужою, самотньою?.. Їй хотілося б відшукати підтримки у партнера, але для нього вираз «болить душа» означає приблизно наступне: «Мені нудно – розваж мене». Зрозуміло, він відповість: «нема Чим себе зайняти – прибери в домі», перебуваючи в повній впевненості у власній правоті. Будьте впевнені, більше дівчина-Риби до нього зі своїм душевним болем не звернеться. Вона буде читати сентиментальну книжку, крадькома витираючи сльози, щоб коханий – та й ніхто в цьому грубому бичачому світі – не помітив їх. Її самотність в цей день стане абсолютним.

Бик, сам того не бажаючи, душить партнерку своїм авторитетом – він грубуватий за своєю природою, не звик підбирати слова і пом’якшувати гірку правду. Але та зносить брутальність партнера з тим самим лякає мовчанкою, з яким Риби біжать від будь-яких проблем. А даремно – адже проблеми не зникають від того, що про них не говорять! Знала б наша молчунья, про що думає Тілець в той час як сама вона віддається меланхолії про свою не дуже вдало склалася особисте життя…

А думає він про те, що його особисте життя склалося просто огидно: замість розумної жінки, гідної стати господинею в його будинку, перед ним (вибачте, Риби!) розмазня і безтолоч. Ця дівчина уважна, турботлива – що є безсумнівні благодійники, але ось домовитої, далекоглядною і практичною її ніяк не назвати. Вона боягузка, яких мало навіть серед представниць прекрасної статі, а її думки посідає що завгодно крім піклування про завтрашній день.

Певно, вони розлучаться. Рогатій гігантові не по дорозі з мешканкою темних вод. Але добре б Теляті, перед тим як остаточно розбити серце жінки-Риби словами прощання, замислитися ось про що: Вода породжує в Землі життя. Добре тисячі років існувати безликим каменем, врастающим рік за роком в грунт під власною вагою? Його омиває дощ, не залишаючи сліду на поверхні. Або краще бути родючим чорноземом, на якому після рясної зливи з’являться трава і квіти?.. Треба лише дозволити собі ввібрати цілющу вологу, ту чудесну світлу енергію доброти і творення, що випромінюють люди знаку Риб. Дозволити собі стати трішки м’якше – і отримати в подарунок усвідомлення нового сенсу свого існування. Во славу Любові, в ім’я коханої жінки.

А тепер звернення до Риб. Сніг не живить землю, холод змушує її перетворюватися в крижаній моноліт. Ваша відстороненість дратує Тільця не менше, ніж вас – його грубість. Дозвольте собі трохи більше тепла по відношенню до цієї людини. Більше щирості, і найголовніше – бажання «грати в команді», а не кожен за себе. І наступного разу, коли у вас знову «разболітся» душа, знайдіть в собі сміливість поговорити про це з партнером. Відчувати почуття не соромно. Рівно настільки ж, наскільки не соромно і сумніватися, турбуватися.

Негативні емоції подібні отрути, яким ми труїмо самі себе: вихлюпувати їх назовні просто необхідно, інакше отримаєте «інтоксикацію» у вигляді депресії, а то і зовсім нервового зриву. Ваша пара не приречена на розлучення – але тільки якщо ви обидва погодьтеся розкритися назустріч один одному, спробуєте зрозуміти, а якщо потрібно – то і пробачити партнера. І найголовніше – надалі будете берегти чистоту взаємних почуттів, не забруднюючи їх затаєними образами.

З самого початку взаємин чоловіка Тельця і жінки Риб їм здається, що весь світ налаштований проти їх почуттів, а навколишні просто вставляють палиці в колеса відносин. Через деякий час марних пошуків причин своїх бід пара, до свого здивування, зробить несподіваний висновок, що вони самі провокують свої численні нещастя. Ще б – адже ці партнери настільки різні, що, по закінченні часу, вони і самі не розуміють, як опинилися один біля одного.

Чоловік Телець найбільше в житті цінує свою стабільність, стійкість. Він ні за що не хотів би поміняти свій улюблений затишок, з комфортними домашніми капцями і звичним видом з вікна, на щось більш хвилююче й нове. Жінка Риби – тонка, чутлива, творча натура. Для руху вперед їй потрібні постійне творче натхнення, приємні нові враження, гарні мрії. Чоловік Телець має конкретні цілі, і, зустрівши свою обраницю, мріє створити комфортне гніздечко для сім’ї, в якій їм буде спокійно і затишно. Його партнерка ж ніколи не прагне до стабільності – вона готова плисти за течією життя, намагаючись розглянути і випробувати все, що зустрінеться на шляху.

Жінка Риби залежить від зовнішнього світу, вона відчуває те, що відчувають інші, вчиться у оточуючих всьому новому, бере з них приклад. Опинившись під замком, ця дама повністю втратить інтерес до життя, а також – до свого обранця і сім’ї. Чоловікові Тельцю буде не просто дозволити своїй партнерці робити те, що вона хоче, адже він – великий власник, до того ж дуже ревнивий, і широке спілкування жінки Риб буде його турбувати і хвилювати.

Якщо пара у своїх складних і заплутаних відносинах буде спиратися на свою обопільну сентиментальність і чутливість, то відносини можуть бути побудовані на взаєморозумінні та повазі один до одного. Чарівність і підкреслена вишуканість жінки Риб спонукатиме Тельця до лицарського поведінці, і він буде готовий навіть відмовитися від своїх домагань на стабільність, заради щастя і спокою своєї коханої. Ця пара має величезний потенціал для свого розвитку, тим більше, що вони чудово виглядають разом, викликаючи захоплення оточуючих людей.

Зміцнити відносини допоможе багата сексуальне життя пари, адже обидва партнери володіють високою чуттєвістю. Жінка Риби багато мріє, але частина її мрій чоловік Телець зможе здійснити в реальності, що зробить його в очах партнерки просто людиною мрії. Жінка Риби дуже скоро по достоїнству оцінить стабільність і комфорт, який пропонує їй її партнер, а чоловікові Тельцю сподобається виступати в нових амплуа, відчуваючи зовсім нові відчуття, невідомі до цього часу. Природна коректність партнерів буде підтримувати повагу один до одного все їхнє довге спільне життя, а любов, заснована на взаємній довірі і повазі, буде ставати з кожним днем сильніше і сильніше.


Залишити відгук