Чоловік Тілець і Жінка Лев — Сумісність

Ці двоє багато чого доб’ються, будьте впевнені – і разом, і окремо. Телець легко приймає правила гри Лева, адже у них одна мета: успіх. Успіх будь-якою ціною! Різниця лише в тому, що Левиця жадає слави і визнання, а Бик воліє нагороду за свою працю одержувати в матеріальному еквіваленті. Але чи важливо це, якщо обидва вони готові самовіддано боротися за здійснення своїх наполеонівських планів?

Представники обох даних знаків – люди «зі стрижнем». У цьому їхня сила пари – в цьому ж і слабкість. Тому що ви навряд чи знайдете двох інших настільки ж впертих людей… Впертість сильно знижує ймовірність конструктивного діалогу між ними, не даючи можливості узгодити спільні дії. Буде увінчаний перемогою бій, якими командують два генерала? Чи: замість того, щоб віддавати накази солдатам, вони вчепляться один одному в горло, з’ясовуючи хто головніший. Як правило, це трапляється в парах Телець – Лев.

Права нога пішла на прогулянку, а ліва залишилась на місці. Спробуйте собі це уявити і зрозумієте, в чому проблема союзу двох полководців, які дотримуються різних стратегій. Телець тяжкий на підйом, обережний, консервативний, з часткою підозри і упередженості ставиться до всього нового. Пуститися галопом по тонкому льоду? Ніколи. Навіть якщо його Левиця ускачить сама, зневажаючи небезпеку.

Вона до мозку кісток авантюристка – ризиковані заходи лоскоче їй нерви. Вона цінує красиві перемоги, витончені рішення, а якщо і боїться поразки… цього ніхто не дізнається, адже на її думку удача посміхається лише самовпевненим і нахабним. І Телець, і Лев, ненавидять програвати, але все ж її ніякі невдачі не здатні надовго вибити з сідла, в той час як він може піти в безпросвітний песимізм на роки.

Ще один одвічний привід для конфлікту Тільця та Левиці – гроші. О, скільки прекрасних спілок не витримало випробування спільним бюджетом! У випадку наших двох генералів, що їм не варто навіть намагатися складати зароблене кожним з них у загальний гаманець. Тому що Левиця буде брати з нього багато і часто: якщо цієї розбещеної жінки конче потрібна сто п’ятнадцята пара туфель, заява Тільця про те, що краще відкласти заначку на чорний день, викличе у неї напад сарказму. Представники цього знака вміють заробляти гроші і витрачають їх з легкістю. Обожнюють статусні речі і предмети розкоші. Чи може спокусити Левицю перспектива заховати купюри подалі, замість того щоб трохи посоріть ними?

Телець ж навпаки, ніколи не витратить більше, ніж потрібно. А потрібно йому не так вже й багато: чоловіки цього знака досить помірковані у своїх потребах. Економність і залізобетонний прагматизм – дуже хороші риси, погано лише одне: Левиця бачить в своєму обранцеві жаднюга-яловичину, який і сам не вміє насолоджуватися життям, і намагається їй перешкодити. Тому, якщо одного разу він не купить їй маленьку червону машинку, цей дорогий подарунок піднесе Левиці один з її численних шанувальників. Чи справді за красиві очі? Як знати… для жінок цього знака мета виправдовує будь-які засоби.

І ось вона-третя, найбільша проблема пари Телець – Лев: ревнощі. Часом здається, що Левиця щиро і самовіддано любить тільки себе і свої наряди – однак це не так. Вона може обожнювати свого чоловіка, але при цьому не перестане будувати вічка всім представникам сильної статі у своєму оточенні. Знаки уваги, компліменти, захоплені погляди, потрібні їй як повітря – але як пояснити це власнику-Тельцю, для якого відданість – головний доказ любові? Красиві слова і інша така улюблена Левами даремна дребедень не значить для нього рівним рахунком нічого. А якщо жінка не отримує того що їй потрібно від свого чоловіка, вона буде шукати емоції і враження на стороні. Слід підкреслити: емоції та враження – а плотські втіхи вторинні і навіть необов’язкові. Все-таки Лев – постійний знак, хоча у Левів і Биків поняття про сталість вельми різняться.

Так, цим двом разом буде непросто… Конфліктних ситуацій не уникнути – тільки Телець і Лев не бояться труднощів. Вони поважають один одного за силу духу, і нехай не завжди готові йти на компроміси, мають шанс навчитися цього. Благополуччя сім’ї полягає в умінні враховувати інтереси кожного її члена: два полководця можуть порозумітися, якщо ціна їх загальної перемоги – збереження міцних відносин.

Відносини в парі чоловіка Тельця і жінки Лева з першої хвилини знайомства будуть складатися непросто. Партнери здатні відчувати міць і силу один одного, але вони будуть відчувати тотальне нерозуміння, якщо тільки самі не будуть прагнути до врегулювання ситуації. Жінка Лев дуже скоро зрозуміє свою перевагу в цих відносинах, і буде керувати своїм повільним і мовчазним партнером, як їй заманеться. Чоловік Телець, якого поставили в невластивий йому становище, не відразу погодиться на шлюб, буде тривалий час коливатися і сумніватися.

Жінка Лев завжди розпещена увагою оточуючих людей. Їй дуже подобаються хвалебні промови на її честь, компліменти, беззаперечне підпорядкування. Чоловік Телець не любить, коли хтось намагається поневолити його, підпорядкувати собі, тоді як в цих відносинах тиск партнерки він буде відчувати з першої хвилини. Він не розуміє, навіщо такі складнощі в житті, якщо можна двом особам спокійно уживатися один з одним, займаючись звичайними справами в житті і не прагнучи до переваги у відносинах.

В цій парі відмінність зачіпає також і ставлення до грошей. Партнерка любить витрачати гроші на речі і гарні прикраси, її абсолютно не хвилює питання накопичення коштів. Чоловік Телець ж, у своєму прагненні забезпечити майбутнє для сім’ї, створити матеріальну стабільність, ніколи не зрозуміє бажання бездумних витрат грошей, коли вони можуть принести багато користі для майбутнього. Навіть якщо в самому початку взаємин у парі буде все відносно спокійно, з часом критична маса помилок обох партнерів буде досягнута, і вибухнуть великі скандали, логічним завершенням яких є розлучення. На щастя, шансів на щасливе життя у цієї пари чимало.

Жінка Лев завжди примхлива, але, разом з цим, вона віддана і вірна своєму супутнику життя. Чоловік Телець буде цінувати те, що його партнерка не дасть йому ні найменших приводів для ревнощів. Партнер упертий і гордий, але його супутниця лояльна і мудра. Саме жінка Лев повинна служити примирної силою у сварках, робити перший крок, і надалі її обранець гідно оцінить цю миротворчу діяльність, даруючи своїй партнерці максимум своєї уваги і любові. Чоловік Телець зробить все, щоб його партнерка відчувала себе, як за кам’яною стіною. Він створить для своєї королеви комфортні умови, буде допомагати їй у всьому.

У конфліктах пари чоловіка Тельця і жінки Лева винувато небажання кожного з них йти на компроміс, прислухатися до думки і бажань іншої людини. Щоб «реставрувати» свої відносини, зробити їх більш глибокими і чуттєвими, обидва партнера повинні повільно, але вірно змінювати свої погляди на життя взагалі, і на ці відносини зокрема. Турбота про дім, дітей, матеріальний достаток сім’ї згуртує зусилля партнерів, змусить їх спокійно співпрацювати в діловій сфері і бізнесі, а емоційно забарвлена сексуальне життя з’явиться ще одним зміцнює союз фактором. Партнерам не потрібно зачіпати самолюбство один одного – необхідно знайти розумні межі свободи для кожного з них.


Залишити відгук