Чоловік Тілець і Жінка Водолій — Сумісність

Навіть якщо цим двом людям і вдасться полюбити один одного, ймовірно одного разу настане день, коли кожен з них назве партнера самим фатальним своїм розчаруванням. Телець і Водолій живуть в різних світах, а тому практично напевно приречені на самотність удвох. Повірте, це набагато гірше, ніж розлучитися друзями і почати будувати відносини з кимось іншим. Розлучитися – це чесніше, ніж намагатися один одного змінити.

У чому ж суть їх «непереборних» протиріч? Візьмемо цей епітет в лапки, так як ніхто з нас не є абсолютно типовим представником свого знака, і заважати ті чи інші особливості характеру партнера вам можуть більшою чи меншою мірою. Тому для прикладу візьмемо якусь середньостатистичну пару, в якій чоловік володіє якостями, які астрологія приписує Тельцям, а жінка схожа на класичного Водолія. Їй подобаються такі хлопці, як він – сильні і владні. Його приваблює безпосередня привітність і чесність нової знайомої.

Одягнена вона, правда, занадто строкато (варіанти – надто інфантильно, екстравагантно, помітно, хлопчачі… сказав би прямо – без смаку з погляду консерватора-Бика). Підстрижена так, ніби робила зачіску садовими ножицями. А вже коли почне говорити про якісь дурниці, та ще з таким виглядом, ніби збирається розповісти Головну Таємницю Всесвіту, хочеться гарненько струснути її або дати стусана. Хто випустив це чудо на вулицю без супроводу? Раптом це заразно?!

Хоч би Телець не додумався сказати нічого подібного вголос… Дивна дівчина-Водолій чула про це не раз. Вона сміється в обличчя кривдника, і тут же ховає заблестевшие від сліз очі. Непросто бути вічним блазнем: хтось зааплодирует ужимкам строкато гарно вдягненою артистки, а хтось кине в неї гнилим помідором. Якщо Телець хоч раз опиниться серед друге, його відносини з Водолієм приречені. Вона привітна до всіх, але щоб стати дійсно близьким і дорогим для нашої чудачки людиною, потрібно щиро приймати її такою, яка вона є. І не намагатися повернути на землю з її повітряних замків.

З Тельця міг би вийде хороший чоловік: надійний як гранітний моноліт, працьовитий і домовитий. Хтось інший неодмінно оцінив би це, але дівчина-Водолій бачить перед собою манірного буркуна, який вічно нею незадоволений і шпетить за будь-яку похибку ніби строгий батько. Хтось інший оцінив би велику душу Водолія, настільки чуйну до чужого нещастя і завжди готовий розділити з вами радість – чоловік-Телець ж називає її неробою без царя в голові, яка все ніяк не усвідомлює необхідності подорослішати і стати розсудливим.

чи Варто дивуватися тому, що цим двом катастрофічно різним людям нема про що поговорити? Що дівчина-Водолій охоче проводить час не в суспільстві Тільця, а з друзями? Він буде злитися і ревнувати, брутальніше давлячи на партнерку – і все одно це не дасть задовольняють його результатів. Тому що з веселого клоуна може вийде тільки сумний клоун, але ніяк не поважна матрона, копящая гроші на безбідну старість.

до Речі, про гроші – це одна з найболючіших тем для пари Бика і Водолія. Його прагматичність просто в шоці від її непрактичність: ви довірите цій дівчині оплатити рахунки, а вона купить флейту, забереться на дах і буде до самого вечора вчитися грати на ній, доводячи до сказу сусідів. Ви знайдете її, йдучи на звук – голодну, замерзлу, з крижаними пальчиками і без жодної копієчки, але з тим самим дивним світлом в очах, що робить її божественно гарною.

Ну хто б став вичитувати дівчину-Водолія за незаплановану витрату в такий момент?.. Телець, ймовірно, став би. Тому що благовірна надійшла не за складеним ним плану, а отже, не послухалася наказу. Варто ще наводити аргументи на користь того, що їм не варто бути разом?..

Всього один. Пам’ятаєте, чим вони залучили один одного? Він її – владної силою, вона його – доброзичливій щирістю. Якщо ви постараєтеся бачити в партнері саме це, а не зациклюватися на його недоліки, то зможете цілком непогано співіснувати. Вам знадобиться багато терпіння, щоб навчитися прощати і дивитися один на одного без упередженості. Розлучитися простіше – складніше «притертися», однак якщо ви готові хоча б спробувати зрозуміти кохану людину, ваша пара аж ніяк не безнадійна.

Чоловіка Тельця і жінку Водолія дуже важко уявити разом, і, тим не менш, такі пари – не рідкість. Їх роман починається завжди захоплююче і дуже романтично. Найчастіше один із цих партнерів відводить іншого з родини або інших відносин, всіма можливими шляхами домагаючись розташування обранця. Ці дві настільки різні, що на перший погляд неможливо помітити ті якості, які могли б їх зблизити. Ця різниця в характерах, образі життя і є вирішальним чинником при виборі партнерами один одного.

Чоловік Телець любить спокійну, утихомирену життя. Йому не по душі зміни, він воліє стабільність у всьому, і всіляко відкидає експерименти чи новаторство. Жінка Водолій, навпаки, з легкістю пускається у всілякі авантюри. Вона не схильна думати про завтрашній день – просто плисти за течією життя, приймаючи те, що зустрінеться на його шляху. Жінка Водолій ніколи не складає планів, мети її неконкретні – вона любить витати в хмарах, її уяві можуть позаздрити режисери фантастичних фільмів.

Чоловікові Тельцю буде непросто, а іноді – просто неможливо, змусити партнерку відмовитися від широкого спілкування, бурхливого і веселого проведення часу в компанії на користь затишного спілкування вдома, удвох. Жінка Водолій обов’язково повинна самовиражатися – без цього вона відчуває себе нещасливою. Якщо пара вирішила бути разом, то чоловік Телець повинен передбачити для своєї супутниці певну ступінь свободи, щоб вона могла знайти спосіб своєї самореалізації в соціумі і професійній сфері, поза їх відносин. Будучи спокійною, успішною і щасливою, жінка Водолій ні за що не забуде про свої обов’язки в сім’ї, обдарує супутника любов’ю і безмежною ніжністю. В цих відносинах чоловік Телець забезпечує стабільність сім’ї, матеріальний достаток, жінка Водолій додає динаміку розвитку, експресію, оптимізм і завзяття.

Тільки шляхом поступок і повного розуміння один одного, ці двоє можуть завоювати безумовне щастя на довге життя разом. Ці знаки Зодіаку відрізняються великою чуттєвістю, душевністю, м’якістю, і тому їм легко буде знаходити спільну мову один з одним, йти шляхом компромісів і взаємної виручки в цілому. Цей союз ніколи не буває простим, а відносини в ньому зовсім не такі безхмарні. При великому впертості чоловіка Тельця, при надмірній легковажності жінки Водолія в спілці настає криза, яка веде прямо до його розвалу. Вони іноді здатні турбувати один одного, або доводити до сказу – але в більшості випадків, на щастя, мудрість цих людей все ж переможе ці неприємності.

Для того, щоб краще пізнати і зрозуміти один одного, чоловік і жінка Телець Водолій повинні бути максимально відкриті. Вони обидва з задоволенням будуть вчитися тому, чого раніше не було в їхньому житті. Чоловік Телець пізнає захват енергійної життя, яскравих змін і вражень, а жінка Водолій буде комфортно себе відчувати в солодкій млості чуттєвості дружина.


Залишити відгук