Чоловік Телець

Чоловік-Телець екстравагантний, оригінальний, ввічливий і милий чоловік. Щедрий, якщо вирішить зробити покупку або подарунок, причому це ніколи не буде дешевка або річ низької якості. Він схильний до грошових накопичень, вкладання фінансів у прибуткові підприємства. Він спокійний зовні, але іноді всередині вирує роздратування і злість. Попадатися йому «під гарячу руку» краще не варто, в ці моменти його слова і вчинки необдуманими, емоційні і болючі для близьких людей.

Чоловік – Телець власник, патологічно ревнивий, інший раз ця ревнощі доходить до параної. Хоча ревнощі в свою адресу його тішить, забавляє і задовольняє самолюбство. Сперечатися з ним марно, якщо необхідно щось довести, потрібен цілий пакет фактів, аргументів і беззаперечних доказів, а також думку авторитетних людей.

В любові чоловік-Телець часто однолюб. Це дійсно відданий чоловік тієї жінки, яку любить. Готовий на все заради благополуччя своєї коханої. Коли закоханий, він стає модником, при цьому дещо скутий і мовчазний. Робить вчинки, спрямовані на підкорення жінки, але вираз любові в словах рідкісні. Жінок тягне його наполегливість, терпіння, наполегливість і не бажання здаватися. До питання шлюбу підходить довго вагаючись. Чим старше, тим складніше зробити вибір. Шлюб в житті чоловіка Тельця, найчастіше єдиний, він буде багато терпіти, перевиховувати свою партнерку, але до розлучення доходить рідко.

Від сімейних відносин чекає підпорядкування йому. У відносинах дуже часто саме він є лідером. Чоловік-Телець упертий, не квапливий, консервативний. Прагне до комфорту, матеріально благополучного життя. У його будинку завжди є новинки техніки, захоплюється автомобілями, зброєю. Скептично ставиться до творчим талантам, не визнає ілюзій, нереальних планів. Але вміє мріяти про реальних цілях. Якщо йому цікава ідея, що має матеріальну вигоду, тоді він наполегливо прагне до її досягнення.

його Жарти не завжди приємні оточуючим, своєрідний гумор. В особистому житті чоловік-Телець стриманий, дотримується простоти і консерватизму. Чутливий, легко піддається на хитрощі дружини, але йому більш цікава гра, а сам процес лише як кінцевий етап. У відносинах з чоловіком-Тельцем важливо приймати його темперамент, не звинувачувати в холодності, терпляче розігрівати пристрасть.

До вибору такої жінки чоловік підходить дуже мудро, з ясними і зрозумілими вимогами. Він хоче бачити в жінці господиню і матір своїх дітей, при цьому сучасною, красивою, доброю. Обирає Чоловік-Телець розумом, грунтуючись на духовному комфорті поруч з обраним людиною, на взаємній довірі. Він любить, коли жінка спритною, спритна, хитра, активна.


Залишити відгук