Як Завоювати Чоловіка-Терези

Ваги закохуються з дивовижною для багатьох інших легкістю, хоча і не з першого погляду. Якщо жінка непогано знає прийоми спілкування з Вагами, то вона може без особливих проблем підпорядкувати собі такої людини. А ось вибратися з стисненої за ними любовної пастки цим чоловікам набагато складніше.

Переважна більшість чоловіків, народжених під зодіакальним знаком Терези – це люди надзвичайно неврівноважені і непередбачувані, вкрай не зрозумілі для суспільства. Настрій таких чоловіків мінливе, в буквальному сенсі як погода. Так наприклад, на обличчі чоловіка яскраво виблискує тепле і ласкаве сонечко гарного настрою, то раптом, ні з того ні з сього, налетить поривчастий шквальний вітер і буквально все рознесе, влаштувавши скандал…. Ще через пів години знову може сяяти сонце. І так може відбуватися по кілька разів на дню. Причому самого-то володаря настільки неординарного характеру подібні раптові перепади в настрої рівним рахунком анітрохи не бентежать, чоловік Ваги, просто, завжди вміє знайти їм пояснення, іноді вибачається і точно так же продовжує вести себе далі, ніби нічого й не відбувалося.

Ми б навіть сказали, що всерйоз замислюватися над тим, як же завоювати такого чоловіка як чоловік Ваги зможе, мабуть, тільки любительки перчинки, або гострих відчуттів. Тим не менше, більшість представників сильної статі, які народилися під цим знаком – хлопці зовсім не злі. Ваги чоловіки просто надмірно запальні. Ну, чого вже тут побушуют хлопці, та й заспокояться незабаром. Так власне, чому б не поговорити з ними відносини, а значить, чому б не розібратися в питаннях підкорення серця когось із них? Тим більше що жіночому серцю ж не накажеш. Отже, приступимо…

Отже, які жінки подобаються чоловікам-Терезам? Будучи витонченими, романтичними натурами, вони, безсумнівно, звертають увагу на привабливість зовнішності, на її унікальність і рідкість. Терези, як правило, знаходяться в центрі уваги, іноді їх самооцінка завищена, і вони впевнені, що є об’єктом особливого інтересу громадськості. Для них важливо, щоб і їх супутницям не приділяли менше уваги і щоб думка про них складалося виключно сприятливий. Жінці належить стати гідним, гармонійним доповненням чоловіки-Ваг.

Часто ці чоловіки небайдужі до довговолосим красуням з пухкими, трохи вологими губами. Важливе значення має вміння зі смаком одягатися, причому звертають увагу на це Ваги-чоловіки будь-якого віку.

Ще одна відповідь на питання, як закохати в себе чоловіка-Терези, – гідну поведінку. Будучи людьми делікатними, представники цього знака терпіти не можуть чужий безтактності і невихованості, тому не зацікавляться невихованої, вульгарною, неделикатной особливою. Їх естетичний смак може страждати, коли в їх присутності виражаються навіть на сленгу, не кажучи вже про лайки.

Перевагу чоловіки-Терези віддають врівноваженим, спокійним жінкам, не схильним до надто бурхливого прояву почуттів, сцен ревнощів, конфліктів. Їм подобаються жінки, які до всього іншого є цікавими, ерудованими співрозмовниця. Наблизитися до вирішення проблеми, як завоювати чоловіка-Терези, зможе жінка, здатна підтримувати розмови, наприклад, про мистецтво, почати спілкування просто по-дружньому, не проявляючи нав’язливою зацікавленості. Терези не люблять, коли на них відверто полюють, але при цьому їм подобається мати справу з досить сильними, рішучими, ініціативними особами, які візьмуть на себе відповідальність за розвиток відносин. Ваги-чоловіки не стануть розцінювати це як заявку на лідерство, якщо жінка буде діяти тактовно і не принизить його почуття власної гідності.

Не варто викликати ревнощі таких чоловіків навіть невинним фліртом: це анітрохи не посилить їх бажання володіти вами. Велике значення має вміння стати для неї опорою, грати багато ролей. Жінка з’являється в його життя не для того, щоб відчувати нервову систему, а щоб зробити його існування більш гармонійним і приємним.

Як і у випадку з багатьма іншими знаками Зодіаку, емоційної реакції Ваг можна домогтися лестощами і похвалою, компліментами, підкреслюють їх обраність, інтелект, інтелігентність, почуття прекрасного.

Як веде себе закоханий чоловік-Терези? Він відразу перетворюється в ще більш поетичного, піднесеного, купає обраницю на компліменти та знаки уваги, намагається у всьому догодити і щедро ділиться з нею скарбами своєї душі. Його почуття швидко перестануть бути для жінки таємницею.


Залишити відгук