Як Завоювати Чоловіка-Лева

Перш ніж вибудовувати стратегію з приводу того, як завоювати чоловіка-Лева, слід бути готовою до того, що це надзвичайно авторитарні люди, які завжди залишають дружинам лише другорядні ролі. З іншого боку, з таким чоловіком життя може перетворитися в справжню казку, тому боротися за його розташування для багатьох має сенс.

Чоловіки, народжені під знаком Лева – це завжди люди мужні, неймовірно сильні, і відрізняються завидною постійністю. У таких чоловіків воістину благородна, і дуже щедре серце, а так само по-справжньому чуйна душа. Чоловіки Леви бувають по-царськи поблажливі до всіх його оточуючих, вони уявіть, готові надавати всіляку підтримку тим, хто цього дійсно потребує. Ці чоловіки дійсно доброзичливі, великодушні, надзвичайно привабливі, але при цьому все ж надзвичайно самолюбні і навіть самозакохані. Жити без постійного підвищеної уваги з боку інших людей до цієї царської персони ці чоловіки просто не можуть.

Цим чоловікам просто-таки необхідно постійне захоплення натовпу. Ймовірно, саме тому більшість представників цього царственого знака зазвичай оточують себе цілою свитою прихильниць, з якими, до речі сказати, Леви вміють бути досить галантними, і навіть уважними, а іноді і романтичними. Загалом, чоловіки Леви зазвичай поважають своїх прихильниць і ніколи не розганяють їх порожнім хамством. І начебто б питання щодо того, як завоювати такого чоловіка як Лев мали б вирішуватися досить легко. Звичайно, за великим рахунком, зазвичай воно так і буває. Але це з одного боку. Та з іншого боку…далеко не все так просто. Втім, давайте про все і по порядку.

З молодих років чоловік-Лев привертає до себе увагу жіночої статі, у нього в оточенні завжди багато жінок, в тому числі і шанувальниць, тому перше завдання – звернути на себе його увагу. Як залучити чоловіка-Лева? Для цього потрібно мати яскравий, привабливий і обов’язково доглянутий зовнішній вигляд. Але красивих жінок навколо чоловіка-Лева завжди багато, тому зовнішні дані вирішують ще не все. Лев-чоловік також звертає увагу на розум дівчини, її освіченість. Необов’язково мати кандидатський ступінь, але обраниця Лева має бути його гідною прикрасою в будь-якій компанії і в будь-якій ситуації. Йому подобається, коли жінки до самим звичайним питань підходять оригінально, з творчою жилкою.

Напевно у вашого обранця знайдеться чимало знайомих дам, які недвозначно надають йому знаки уваги. Однак з більшою ймовірністю він зверне свій погляд на жінку, що відноситься до нього досить прохолодно – така психологія чоловіка-Лева. Тоді він відчує мисливський азарт і почне домагатися її розташування – не обов’язково, проте, для створення пари. З іншого боку, в такій тактиці важливо не перестаратися, тому що терпіння Лева не вистачить на те, щоб довго стукати в закриті на всі замки, двері.

Стовідсотково вірна відповідь на питання, як закохати в себе чоловіка-Лева – це компліменти на його адресу і лестощі, але вона повинна бути, хоча б спочатку, природною. Втім, деяким Левам можна лестити і відверто, але буде погано, якщо він все ж запідозрить обман і спробу зіграти на його слабкостях.

Левам імпонують жінки, для яких підкорятися чоловікові – природно, які не відчувають при цьому, що приносять себе в жертву і не роблять заради цього насильство над собою. У той же час необхідно пам’ятати, що їм подобаються більше сильні дами, ніж слабкі, оскільки підкорення сильної духом жінки лестить його самолюбству, в той час як взяти під опіку слабку здатний будь.

Чоловікові-Леву життєво необхідно підвищену увагу і трепетна турбота. Відчуття потрібності і важливості перетворює його в чудового партнера, готового заради прекрасної дами на все. Необхідно демонструвати зацікавленість в його постійній присутності, в усьому з ним погоджуватися, частіше радитися, прислухатися до його думки і у всьому йому довіряти. Добре, якщо чоловік побачить у вас доброго і щедрого людини, готового допомагати людям – так завоювати чоловіка-Лева набагато простіше. Якщо ж ви не будете уважні до його особистим інтересам і планам, станете ігнорувати його персону, то він вважатиме, що ви втратили до нього розташування, і теж відвернеться.

Перебуваючи разом із Левом в суспільстві, не варто перетягувати на себе увагу оточуючих і будь-яким іншим чином зачіпати його хворобливе самолюбство. Абсолютно немислима публічна критика його висловлювань, вчинків, так і в приватному порядку робити це потрібно вкрай обережно. Спроби встановити над ним тотальний контроль приведуть до розриву відносин. Сильної і ніжної одночасно, привабливою та добросердій дівчині не складе великої праці завоювати чоловіка-Лева, адже він теж мріє про взаємної любові.


Залишити відгук