Чоловік Стрілець і Жінка Стрілець — Сумісність

Навіть один Стрілець вносить в будь-який колектив нотку молодецького веселощів – а уявіть собі, якщо їх буде два… Пара людей, що належать до одного знаку, мають шанс стати найкращими друзями, так як між ними гарантовано виникне взаєморозуміння. Але, на жаль, про взаємодоповненні не може бути й мови.

У разі Стрільців ця ситуація особливо небезпечна. Любовні стосунки – це не тільки романтика, спілкування і секс, це ще і взаємні зобов’язання. А представники даного знака зобов’язань не люблять. І все те, що вони з легким серцем прощають собі, у партнері може доводити до сказу. Сваритися Стрільці будуть багато і з задоволенням: обидва люблять і вміють сперечатися – на будь-яку тему, з найменшого приводу. Але якщо б ці два дурня ще й стежили за тим, що говорять… Ні, вони не прагнуть один одного образити – просто говорять правду. Грубу і кілочка як удар стріли, а часом таку ж убивчу. Легко ужитися двом людям, щодня мечущим один в одного стріли? Безумовно, непросто. Але з іншого боку, і не нудно.

Вогонь, подарований Стрільцям зірками, є джерелом невичерпної енергії. Цей вогонь – у кожному їх вчинок, він породжує божевільну любов до життя, палкий ентузіазм і спрагу пригод. Але до того як обидві половинки нашої пари стали єдиним цілим, хтось інший забезпечував комфортність їхнього побуту. Коли Стрілець, підкоряючись раптовому імпульсу, виїжджав на край світу, в його рюкзаку ніби за помахом чарівної палички з’являлися бутерброди, теплі шкарпетки і трохи грошей.

Певно, речі збирала його мама. Ймовірно, того ж він чекає від дружини. Але ось у чому проблема – адже вона теж Стрілець, і якраз напередодні вирушила шукати щастя, причому поїхала зовсім в іншу сторону. Можливо навіть без бутербродів, шкарпеток і грошей – про все це вона згадає, коли зголодніє і замерзне… втім, вона ж Стрілець, і або не помітить труднощів, або подружитися з ким-небудь, хто вирішив би її проблеми.

Досить непогано, якщо Стрілець будь-якої статі знаходить собі супутника життя, який добровільно погодиться взяти на себе вирішення всіх питань побуту, стати для вічного підлітка тієї самої турботливою мамою. Але це точно не про парі двох Стрільців. Одна з головних проблем – вирішити, кому мити посуд, виносити сміття і пилососити килим. Адже це зовсім не цікаво! А тому, вибираючи собі в подружжя людини свого знака, будьте готові до життя серед пилу і розкиданих речей, привчайтеся харчуватися напівфабрикатами. І тим не менше… чи так важлива ця вся побутова метушня? Адже поруч з вами кращий друг, який разом з тим ще й кохана людина. Повірте, не всі пари можуть цим похвалитися.

Стрільці досить комунікабельні, але навряд чи вони зустрічали на своєму життєвому шляху багато таких же божевільних людей, як вони самі. Настільки ж найактивніших і безстрашних. Палаючих тим же нестримним позитивом. І ось тепер два вогняних людини разом: варто одному хоч трохи зажуритися, як другий тут же знову розпалює першого – власним прикладом невичерпного оптимізму, або навіть черговий “стрілою”, якщо необхідно. Вони сміливо дивляться у завтрашній день, а кожне їх сьогодні наповнене сотнею відкриттів і тисячею пригод. І якщо один із них якось все ж таки зважиться вирушити на край землі… нехай неодмінно візьме з собою другого: кращого попутника, ніж ваш улюблений товариш, вам просто не знайти!

Союз двох Стрільців нагадує спроби двом правителям всидіти на одному троні. У цьому шлюбі неминуче почнеться боротьба за вплив, владу, і вона може тривати роками, не дозволяючи відносин, нарешті, заспокоїтися і стати гармонійними. Але чоловікові Стрільцеві і жінці Стрільцеві така захоплююча життя може навіть подобатися, і вони із задоволенням стануть змагатися один з одним силі і спритності. Вони однакові – як у своїх амбіціях, так і у своїх захопленнях, а тому довгий час будуть проводити у спільних прогулянках, мандрівках та святкуваннях.

Стрілець – дуже мудрий, сильний і активний знак Зодіаку. І чоловік, і жінка, представники цього зодіакального сузір’я, завжди наповнені якоюсь особливою, оптимістичній життєрадісністю. Вони весело проводять час, прагнуть до легкою і цікавою життя, безпосередні та міли. У них буває і поганий настрій, але найчастіше вони перебувають у гарному настрої, з позитивом ставлячись до життя. Подвійне з’єднання стихії Вогню придає цьому поєднанню особливу яскравість – пара Стрільців може просто «горіти» на роботі або гніві, спалюючи всі перешкоди на своєму шляху.

Вони обидва правдиві, іноді – просто жахливо, жахливо правдиві. Коли справа доходить до з’ясування відносин між собою, чоловік Стрілець і жінка Стрілець можуть спокійно перейти на образу особистості один одного, особливо не соромлячись у виразах, прямо перед численними довкола роззявами. У сварці вони можуть висловити один одному всю правду – навіть ту, яку за інших вимовляти б не коштувало. Але – Стрілець є Стрілець! Для кожного з пари невідомо поняття сорому або скромності, їх битва може бути схожа лише на боротьбу двох Кентаврів, захищають свої позиції. Незважаючи на те, що кожен з пари володіє своїми принципами в житті, партнери можуть постійно змінюватися.

Говорячи про Стрільці, як про знак Зодіаку, необхідно згадати, що він має двоїсту сутність, притаманну лише кількох представників зодіакального кола. Тому ніхто і ніколи не передбачить, поєднання яких саме типажів виникло в даній конкретній парі. Все буде залежати від того, які обставини змусять чоловіка Стрільця і жінку Стрільця змінюватися, що вплине на їх ставлення до світу, до себе і один до одного.

Можна сказати, що кожен Стрілець обожнює сюрпризи та розіграші, а тому буде вносити в життя пари різноманітності, іноді беручи зовсім інший вигляд або надягаючи маски. Але вони ніколи не брешуть – і в цьому їх сила і слабкість одночасно. Чесність Стрільців часто є мішенню, в яку дуже легко потрапляти, так як вони передбачувані. Але в парі двох Стрільців вони будуть поважати чесність один одного. За великим рахунком, їх грубість – це і є прояв їх чесності, тому що вони лише називають речі своїми іменами, навіть не думаючи лицемірити перед ким би то не було.

Можливо похитнути союз двох Стрільців? Навіть при всій крихкості і простоті конструкції їх відносин – немає. Ці двоє потребують один одного, і дуже добре розуміють цінність свого союзу. Важливо, щоб їхні стосунки були різноманітними, щоб пара мала можливість отримувати від життя нові, яскраві враження, а не зациклювати себе на питаннях побуту. Спільне життя чоловіка Стрільця і жінки Стрільця може бути дуже теплою, яскравою, або нестерпним, гострої, але вона ніколи не буває нудною – це закон життя.


Залишити відгук