Чоловік Стрілець і Жінка Овен — Сумісність

Багаття всепоглинаючої любові чоловіка Стрільця і жінки Овна може світити яскраво і нескінченно довго. У них багато спільного; ці любителі повеселитися і взяти від життя все йдуть з вечірки (і на пенсію!) останніми, вони люблять життя у всіх її проявах, обидва інтелектуали, ідеалісти і правдошукачі, обоє чесні і не люблять брехати. Вони обожнюють активний відпочинок. І, нарешті, у них відмінна сексуальна сумісність: кожен в парі пристрасний і ніжний, адже і Стрілець, Овен належать стихії Вогню.

З-за чого вони можуть сваритися і конфліктувати:

Стрілець може підкласти свиню. У самому прямому сенсі слова! Люблять чоловіки цього знака притаскивать додому миленьких звіряток: хом’ячків, свинок, слоників – так будь-яка тварина, лише б габарити дозволяли протягнути через двері. Іноді, якщо Стрілець інтелектуал і філософ, любов до живої природи йому можуть замінити книги і спілкування з подібними йому розумниками. У цьому випадку він може обмежитися однією собакою. Або двома. Так що Овнам доведеться полюбити тварин. На початковому етапі відносин пара може розпрощатися з-за небажання Стрільця йти до вівтаря. М’яка терплячість і вичікувальна позиція зі Стрільцями безрезультатна. Овну, втім, такі якості характеру не властиві. Як тільки Овечка зрозуміє, що Стрілець не поспішає з пропозицією, вона буде ображена в найкращих почуттях і виставить валізу за двері. Заодно змінить номери телефонів, дверний замок і адреси е-мэйлов. Дивно, але саме така поведінка може підштовхнути Стрільця до більш рішучих вчинків. У них можливі скандали через правди. Як це? Адже обидва обожнюють щирість і ненавидять лицемірство! Але є маленький нюанс: Стрілець не обтяжена надлишком такту і є прихильником правди у всіх видах, він і себе може припечатать невтішним визначенням. Іноді він таке може сказати! – Як, наприклад, у розпал холодної війни сказав американський телеведучий Девід Саскінд (Стрілець). Він, весь сяючи позитивом і доброзичливістю, запитав в інтерв’ю у Микити Хрущова, чому держава СРСР таке брехливе і співробітники держапарату так багато брешуть?! – Третя світова війна не почалася тільки дивом (враховуючи, що Хрущов – Овен).

Коли чоловік Стрілець каже подружці Овну, що їй краще сьогодні посидіти вдома, так як після вчорашньої вечірки, де вони напару запалювали, вона виглядає просто огидно – бої місцевого значення неминучі. Хоча каже Стрілець все це щиро, проявляючи зворушливу турботу. А Овни, вони, звичайно, люблять правду, але тільки не про себе. Вони воліють шукати смітинки в чужих очах, а не своїх. Ситуація була безнадійною, але Стрілець і Овен не злопам’ятні, швидко прощають і не тримають каменя за пазухою.

Дівчина Овен, швидше за все, спробує отруїти спільне життя скандалами з-за ревнощів. Вона частенько буде ревнувати і підозрювати, а даремно! Так, чоловік Стрілець обожнює флірт (це самий вітряний знак Зодіаку після Близнят), але навіть якщо він закохається в іншу, планета-покровитель Юпітер не дозволить йому ніякого лукавства в любовних відносинах: Стрільці визнаються у всім і відразу. Але ставитися до ревнощів Овна Стрільцеві треба серйозніше: необхідно дати їй виговоритися, і потім терпляче розвіяти всі сумніви. Інакше Стрілець озирнутися не встигне, як рішучий Овен покине його, залишивши величезну пробоїну в серці і гірке почуття самотності.

Втім, всі негаразди минуть їх, як тільки вони зрозуміють: найбільше щастя – це, все ж, любити самому, а не бути коханим іншим. Вони обидва щедрі і знають, що щастя дарувати завжди більше, ніж щастя отримувати подарунки.

Союз чоловіка Стрільця і жінки Овна прийнято вважати дуже міцним і стабільним, хоча у партнерів, крім схожих рис характеру дуже багато відмінностей. Це – дуже сильні особистості, які прагнуть до успіху, з задоволенням виявляючи і в професійній діяльності, і в житті, свої численні таланти. Енергетика цього союзу дозволяє говорити про нього, як про самому творчому, ефективне, вдалому з усіх представлених зодіакальних поєднань. Але партнерам доведеться попрацювати, щоб у своїх стосунках досягти досконалості і гармонії.

Чоловік Стрілець і жінка Овен відчують справжню пристрасть, потяг один до одного з першої зустрічі. Це буде любов з першого погляду, яка охопить їх гарячі серця, не даючи схаменутися. Ці відносини пройняті обопільним прагненням стати більш успішним, привабливим для партнера, дати йому все, що він заслуговує. «Гарячність», з якої ці партнери відчувають і діють, пояснюється подвоєнням в парі керуючої стихії Вогню – це вогненні знаки, які багаторазово підсилюють енергетику один одного. Вони обидва не виносять нудьгу і рутину в життя.

Чоловік Стрілець і жінка Овен із задоволенням подорожують, займаються творчістю, разом працюють. Вони вміють навіть із звичайних буднів зробити для себе та оточуючих свято. Їх відносини пройняті взаємним інтересом, орієнтуванням на потреби одне одного, бажання – вони так люблять робити один одному сюрпризи, і завжди вгадують з подарунками. Можна сказати, що чоловік Стрілець і жінка Овен – авантюристи, хоча їх розумність ніколи не дозволить їм перейти заборонені межі в тому, що вони роблять. У цієї пари завжди багато друзів, наші герої з задоволенням приймають у себе численних знайомих і родичів, а також відвідують їх з візитами.

Чоловік Стрілець завжди має більш приземлені, навіть цинічні інтереси, ніж партнерка. Жінка Овен ж володіє надзвичайною одухотвореністю, піднесеністю думок. Вона і є тією рушійною силою пари, яка відносин дає можливість розвиватися та збагачуватися. Їдкі причіпки партнера, його прагнення вколоти, критикувати, піддати висміюванню будуть лише підхльостувати енергійність жінки Овна, змушуючи її удосконалюватися в професійній сфері і особистих якостях.

Нерідко в такій парі кар’єру робить саме жінка Овен, а чоловік Стрілець є її соратником, мудрим учителем, наставником. Коли інтереси партнерів перетинаються, вони готові відстоювати свою точку зору з неймовірним запалом, і тому будь-яка дрібниця може викликати в їх парі бурхливий конфлікт, який, на щастя, в більшості випадків швидко гасне. Партнери можуть змінювати один одного, але це завжди відбувається не від втрати почуттів між ними, а від бажання придбати нові яскраві враження, коли їх відносини стають нудними.

Для того, щоб зберігати цей первородний вогонь в союзі, чоловік Стрілець і жінка Овен повинні подбати про усунення рутини в їх житті. Відносини цих двох яскравих і неординарних особистостей може згубити банальна нудьга, відсутність перспектив і цікавої справи. Вони обидва можуть дуже багато дати один одному, якщо відмовляться від мстивості і нетерплячості в їх відносинах.


Залишити відгук