Чоловік Риби і Жінка Козеріг — Сумісність

Ось дивовижний приклад, коли двома дуже різним людям разом буває дуже добре! Чоловік Риба в присутності жінки Козерога відчуває повний спокій. Йому надійно і затишно поруч з нею. А вся справа в їх покровителів: її – Сатурн і його – Нептуні. Нептун хиткий і невловимий, тому Риби часом відчувають себе незахищеними. Зате поруч з Сатурном жінки Козерога – все просто чудово: спокійна мудрість, практичність, надійність діють на Риб заспокійливо.

Так, з Рибами все зрозуміло; але чому жінці Козерогові добре поруч з нептунианским чоловіком? – А як ви думаєте, бути кожен день серйозною, мудрою, пред’являти до себе купу претензій і намагатися завжди відповідати суворим вимогам – легко? – Ні. А коли вона потрапляє в ауру Нептуна, життя стає безтурботним і легким. Вона відпочиває душею, поруч з Рибами їй не треба бути «прикладом для наслідування і гордістю сім’ї».

Чоловік Риби не терпить тиску. Добре, якщо Козерожка, не дивлячись на свою пристрасть до того, щоб «все було правильно», тактовна і витримана, не буде влаштовувати йому сцен або гучних скандалів. У цьому випадку Рибам буде так добре вдома, що він… забуде про своїх плаваннях в глибоких водах. Насправді, мета плавання у всіх Риб – знайти надійну пристань або гавань.

Хоча вони самі часом не усвідомлюють цього. Але жінкам Козерогам слід пам’ятати: ніякого жорсткого контролю або пресингу! Риби не витримують тривалого стресу, вони не можуть жити з дружиною-інквізитором. Все набагато серйозніше, ніж може здатися, чоловік Риба, зломлений або пригнічений, може пуститися у всі тяжкі.

Часто у шлюбі, у жінок-Козерогів виникають конфлікти через її надмірну прихильність до сімейного клану. Мало який зять витримає постійне багаторічні присутність тещі у власній вітальні, кухні, ванної, гаражі. Але з Рибами можливий зовсім інший варіант: він купатиметься у променях слави своєї дружини. Козерожки завжди – сімейний приклад для наслідування, ідеал. Родичі пишаються її надійністю, доброзичливою стриманістю і зробленої кар’єрою. Риби, як її чоловік, теж буде в родині на особливому положенні. І йому це сподобається!

В союзі з Рибами головні недоліки Козерожки: упертість і надмірна наполегливість зблякнуть і майже зникнуть. Риби будуть легко перемагати в суперечках, але, при цьому, справа ніколи не дійде до конфліктів або образ. А все завдяки Нептунові! Люди Нептуна вміють проявляти щиру участь і непідробне співчуття (навіть у суперечці). Вони ніколи не стануть різко висловлюватися або обмежувати власну гідність Козерожки, а почуття власної гідності – хворе місце Козерогів, просто табу! І останнє: Риби обов’язково вдадуться в суперечці до таких слів, як: раціонально, розумно, здоровий глузд. А це найулюбленіші слова Козерогів.

Якщо Козерожка хоче, щоб її чоловік Риба був вірний, їй треба повністю йому довіряти. Досить двох натяків або підозрілих поглядів, щоб обурений недовірою дружини він і справді зібрався піти наліво! Втрата довіри для Риб страшніше, ніж скандали з-за цієї невірності. Неймовірно, але факт. Жінці Козерогові слід це пам’ятати.

Можливо, в спальні Рибам буде трошки не вистачати романтичності у Козерогів. На жаль, але вона і в сексі так само пряма, як і в усьому іншому. Мрійливого чоловіка Риб це може злегка розчарувати. Ну що ж, деяку свою приземленість Козерожка зможе компенсувати легким гумором і несподіваними сюрпризами.

Земна Козерожка може потребувати більшої глибині почуттів, ніж він зможе їй дати. Але існуючі дружні і любовні відносини поза спальні згладять гострі кути. Адже вони так багато дають один одному! – Вона ні від кого більше не почує, що її шкіра – як пелюстки персика, а губи – як зерна граната. Такі слова може сказати тільки чоловік з нептунианским уявою. А Риби отримають від Козерожки самий безцінний для них дар: чудесну вірність люблячої жінки і надійність затишного будинку.

Чоловік Риби і жінка Козеріг чудово порозуміються один з одним, утворюючи прекрасний союз з дуже сприятливою перспективою у відносинах. Такі шлюби часто називають ідеальними, хоча, як ми знаємо, в природі нічого ідеального немає. Як би там не було, а інші пари з заздрістю і цікавістю будуть дивитися на ці відносини, як на зразок подвоєною мудрості, взаєморозуміння і повного розчинення партнерів один до одного.

Парі чоловіки Риб і жінки Козерога вдасться все. Вони можуть сміливо планувати вихід на творчу арену, або ж запуск нових бізнес проектів – незабаром їх свіжі рішення чекають слава і шана. Але головне – всередині свого союзу вони також будуть успішними і самодостатні, тому що збігаються один з одним, як можуть збігатися тільки створені одне для одного люди. Їх любов один до одного іноді навіть здається нереальною – настільки вона піднесена. За їх повним взаєморозумінням оточуючі люди схильні підозрювати якийсь підступ, а вони ж насолоджуються своїми почуттями, не помічаючи нічого навколо.

не Можна сказати, що вони обидва були готові до таких легким відносин. Чоловік Риби ніколи не прагне зблизитися з людиною, з-за страху втратити свою індивідуальність, зруйнувати свій внутрішній світ. Жінка Козеріг мудра і практична, але вона, як ніхто інший, вміє поєднувати свій консерватизм з новаторством, практичність – з мрійливістю і піднесеністю. Жінка Козеріг має цілком земні турботи і проблеми – вона із задоволенням облаштовує свій будинок і заробляє гроші, але це зовсім не заважає їй літати разом з чоловіком Рибами в польоті думки, складаючи рідкісне єднання душ.

Якщо жінка Козеріг буде груба й більш прагматична, вона може надмірно тиснути на свого партнера в надії розбудити в ньому активність – але в цьому випадку вона ризикує відсунути його від себе. Як ми пам’ятаємо – чоловік Риби ніколи не потерпить тиску і агресії на свою адресу. Він обере два шляхи вирішення цієї проблеми – або замкнеться в своїй самотності, не даючи партнерці ні єдиного шансу проникнути всередину, або в один прекрасний момент піде по-англійськи, не прощаючись. Це, звичайно, крайність, але такий розвиток подій жінці Козерогові необхідно мати на увазі.

Спільні справи і захоплення дозволять партнерам позитивно впливати один на одного. У присутності свого партнера жінка Козеріг стане більш романтичною і одухотвореної – вона зможе розпрощатися з багатьма своїми комплексами та упередженнями, відкриваючи для себе світ відкриттів і пригод. Чоловік Риби буде вчитися у партнерки реалізму, практичності, врівноваженості.

Саме завдяки його зусиллям ці відносини завжди будуть мати новизну і свіжість, не перетворюючись в рутину навіть з часом. Провідною в парі стане, звичайно, жінка Козеріг, але чоловік Риби буде лише вдячний їй за це, тому що лідерство накладає на нього певні зобов’язання, а він як і раніше бажає бути вільним від них. Відгадуючи один одного, знімаючи піну комплексів, партнери представлять собою двох абсолютно м’яких, чутливих людей, які однаково пристрасно будуть і любити, і працювати на благо сім’ї.


Залишити відгук