Чоловік Лев у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі?

Леви, на відміну від інших вогненних знаків Зодіаку, досить легко ставляться до питання шлюбу. Ці люди дуже чесні і дотримуються всі правила моралі суспільства, тому він з розумінням ставиться до бажання жінки узаконити стосунки. Однак швидко вийти заміж за Льва навряд чи вийде, тому що перш, ніж робити пропозицію своїй обраниці, Лев повинен бути точно впевнений в тому, що він робить правильний вибір.

Щоб одружити цього чоловіка царських кровей, необхідно виявити його слабкі місця. Для цього буде потрібно довгий спілкування. Але спілкування вийде у тому випадку, якщо ви будете відповідати його уявленням про ідеал. В іншому випадку він швидко розлучиться з дівчиною, яка не намагається стати йому ближче. Отже, якщо деякі моменти, звернувши на які ви зможете одружити його на собі без зайвої суєти.

В першу чергу ви повинні продемонструвати своєму обранцеві-Леву величезне почуття власної гідності. Хочете вийти заміж за Льва? Спочатку дайте йому зрозуміти, що перед ним справжня королева, яку завоювати не так-то просто. Крім того, відразу розставте пріоритети, скажіть йому, що вас не цікавить тимчасова зв’язок, ви готові для серйозних тривалих відносин. Це потрібно зробити буквально в перші дні знайомства, щоб спочатку роз’яснити ситуацію. Однак якщо він приймає ваші правила, то врахуйте, надалі вам доведеться грати тільки за ним.

Атакувати Лева потрібно відразу, поки у нього до вас тримається сильний інтерес, і карти ще не розкриті. Ніколи не кажіть йому відкрито, що вас дуже хвилює питання, як вийти заміж за Льва: просто давайте йому кожен раз трохи більше обіцянок, щоб підтримувати в ньому дух мисливця. Не варто відразу ж розкривати йому свої обійми, даючи зрозуміти, що заради нього ви готові на все. До такої жінки чоловік-Лев швидко байдужіє. Спокушайте його по чуть-чуть, розпалюючи багаття пристрасті все сильніше і сильніше. Як тільки ваш Лев дійде до найвищої точки кипіння, ви тут же отримаєте бажане пропозицію.

Поведінка коханої

Він амбітний і любить головувати. Йому необхідно повагу оточуючих. Якщо ви зможете захоплюватися ним, робити йому компліменти і прислухатися до його думки, то він, швидше за все, захоче залишитися з вами надовго. Необхідно також відповідати його ідеалу по зовнішності. Ви повинні бути яскравою, ефектною і чарівною. Всі повинні озиратися на вас в захопленні.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції можна виключно ласкою. Не можна тиснути на нього, так як це загрожує повним розривом відносин. Романтика, яскраві пристрасні почуття і він вже готовий бути з вами назавжди. Однак демонструвати пристрасть доведеться деякий час, щоб він повірив вам на всі сто. Пропозицію може бути зроблено після інтимної близькості, якщо ви йому вгодили.

Типові помилки дівчата

Він сильний духом і уважний до чужих слабостей. Але він ніколи не стане спілкуватися з дівчиною, чия амплуа страдниця. Йому не властива жалість до таких особам і стосунки швидко зійдуть нанівець. Викликати його ревнощі також не варто, так як він дуже ревнивий і не зможе навіть подумки ділити свою обраницю з іншим. Вам не варто диктувати свої умови в будь-якій справі, можна м’яко привести його до цього рішення без бою.

найголовніше!

Отже, одружити на собі цього чоловіка можна тільки за допомогою ретельного вивчення його характеру. Він дуже привабливий, але кожен з них любить похвалу та компліменти. Однак не можна перегинати палицю і видавати лестощі. Він стане близький вам, якщо ви будете постійно уважні до нього, бажання бути йому другом, коханкою і дружиною одночасно. А для цього доведеться докласти зусилля, але він того вартий.

Сімейне життя з цією людиною одночасно і важка, і проста. З одного боку, Лев, той, хто марнує направо і наліво комплементи представницям прекрасної статі, насправді зовсім не націлений на позашлюбні зв’язки. Він цілком здатний бути вірним і люблячим чоловіком – за умови, що з боку подружжя буде отримувати достатньо уваги, ласки і любові.

З іншого боку, Лев вважає дружину власністю, намагається підпорядкувати своїй волі всі сфери її життя. Він не заохочує гарячу любов дружини до роботи і тим більше її прагнення до кар’єри, воліє, щоб вона займалася тільки їм і їхнім спільним домом. Лев цікавиться всіма без винятку справами подружжя, терпіти не може її секретів, постійно намагається регламентувати її спосіб життя, манеру одягатися, вибір захоплень, кола спілкування і т. п.

Як застерігає гороскоп, Лев-чоловік – не той чоловік, чий інтерес до себе дружина може підтримувати з допомогою невинного флірту з іншими. Така стратегія може бути небезпечною навіть у фізичному сенсі, оскільки від ревнощів Леви буквально свирепеют.

Чоловік Лев – Господар

Якщо Лева не дратувати, в його будинку буде панувати тепла і душевна атмосфера. Життя сімейства буде влаштована з максимальним комфортом – багато в чому завдяки тому, що глава сімейства не пошкодує на це грошей. До речі, з фінансами у Львів можуть періодично виникати проблеми, тому що люди цього знака Зодіаку дуже необачні у витратах. Але чоловік-Лев скоріше змусить себе більше заробляти, ніж менше витрачати.

Чоловік Лев – Батько

Сім’ї Львів зазвичай нечисленні: дітей у них може не бути взагалі, або ж він ростить єдиної дитини. З нього виходить чудовий, люблячий і уважний батько. Його дитина дуже швидко і легко підбирає ключ до серця папи – це лестощі і похвала, тому вміє домагатися від нього все, чого хоче. Лев же звик потурати своєму чаду і запросто може розпестити. Як би не любив Лев-чоловік дітей, він цілком здатний приревнувати дружину і до них, якщо йому буде діставатися менше уваги.


Залишити відгук