Чоловік Козеріг у Шлюбі: Як Одружити Його на Собі?

Представники цього знака практичні, раціональні і далекоглядні. Його зовсім не лякає шлюб, але все ж він дотримується обережності у виборі своєї обраниці. Знайте, навіть ви ще не думаєте, як вийти заміж за Козерога, ваш обранець вже точно прокрутив у себе в голові кілька ситуацій, які можуть виникнути у спільній з вами життя. Вибираючи собі дружину, ці хлопці підходять до цієї справи, як до серйозного проекту. Будьте впевнені: зовні він буде захоплюватися вашою красою, робити вам компліменти, але всередині він прикине, наскільки ви підходите для нього в матеріальному, психологічному та інтелектуальному плані.

Цей чоловік ставиться до земним знакам, тому він висуває практичні вимоги до своєї майбутньої дружини. Вона може не відповідати модельної зовнішності, але її думка, позиція в житті повинна бути визначеною. Крім того, йому потрібна турбота опора і надійний тил. Все це має забезпечити йому вона. Якщо він зустріне таку дівчину, то без зволікань зробити пропозицію.

Вийти заміж за Козерога може тільки дуже ерудована дівчина. Не те, що б він не звертав увагу на інші ваші якості, але порівняно з інтелектом все інше для нього відходить на другий план. Тому потрібно постійно підвищувати свій інтелектуальний рівень, якщо хочете затриматися біля свого обранця надовго. Однак не варто забувати і про інших жіночих якостях, як турбота, м’якість і чарівність. Ви також повинні показати їх своєму коханому, щоб він точно переконався, що краще жінки у своєму житті він не знайде.

Щоб вийти заміж за Козерога не треба початку вашого знайомства відразу говорити про шлюб, про тривалих серйозних відносинах. Потрібно всіляко робити так, щоб чоловік сам прийшов до такого висновку. Не наседайте на нього, навпаки, демонструйте йому свою незалежність і освіченість. Дайте йому зрозуміти, що ви в силах самі вирішувати свої проблеми, тоді представник цього знака ні за що не подумає, що вас в першу чергу цікавлять його гроші, а не він сам.

Поведінка коханої

Вам слід знайти у себе якісь таланти, так як йому подобаються блискучі дівчата: тут мається на увазі не зовнішність, а ваші якості, вміння. Якщо ви зумієте бути ще і честолюбною, то він відразу виділить вас з натовпу. Йому важливо мати поруч жінку, яка буде також сильна духом, як і він сам. Кокеток і легковажних дівчат він не розглядає в якості дружини, хоча може бути галантним з ними.

Як підштовхнути його до пропозиції

Підштовхнути його до пропозиції неможливо. Він сам приймає рішення, і тільки після ретельного аналізу. Йому важливо побачити свою соратницю, щоб захотіти зробити пропозицію. Щоб прискорити процес, можна зайнятися справою, якою він займається, якщо це можливо. Допомагати йому в досягненні мети, прагне до одного знаменника – для нього важливий момент у відносинах. Якщо він побачить у вас все це, він зробить пропозиція набагато швидше, ніж ви очікуєте.

Типові помилки дівчата

Типовою помилкою жінки при спілкуванні з цим чоловіком стає її бажання спокусити його. В цілому він не проти інтимної сторони життя, але занадто сором’язливий, не хоче мати зв’язків. Він непорочний, якщо так можна сказати про нього. Також не варто використовувати його симпатію у свою користь, прагнучи розкручувати його на гроші, час і допомогу. Він не любить слабких жінок і намагається швидко позбутися від них.

найголовніше!

Отже, щоб одружити на собі цього чоловіка, потрібно коригування своєї поведінки. Зовнішність для нього не грає істотної ролі, хоча і з нечупарою він не буде довго спілкуватися. Не можна допускати помилок у спілкуванні, так як це стає для нього серйозною їжею для роздумів – він намагається швидко порвати стосунки. Якщо ж вести себе правильно, бути з ним у всіх важливих починаннях, він обов’язково зробить пропозицію.

Характер Козерога-чоловіки такий, що дружину він вибирає довго і болісно, а вибирає завжди саме він, цього права він не поступається нікому. Він боїться зробити помилку, яку згодом доведеться виправляти, вносячи в життя ненависні йому зміни. Козеріг намагається створити сім’ю з жінкою, яка не тільки не перешкодить йому рухатися до успіху, але і посприяє в цьому допоможе досягти високого соціального статусу.

Його дружина повинна мати цілий ряд переваг, серед яких обов’язкові пристойне виховання, гарні манери та вміння розумно вести дім, а зовнішні дані або фізіологічна сумісність для Козерога другорядні. Дуже важливо, щоб обраниця припала до смаку його батькам. Якщо чоловік-Козеріг пережив велику нерозділену любов, то він може згодом одружитися на іншій жінці, але цю не забуде ніколи.

Чоловік Козеріг – Господар

Дружині цього чоловіка не доведеться хвилюватися за матеріальне благополуччя родини. Козеріг не дозволить розкошувати, але його домочадці не будуть мати потреби ні в чому. Однак вони можуть відчувати дефіцит емоційного взаємодії, контакту з цією людиною, і це може відбитися на стані психологічної атмосфери всередині сім’ї. Незважаючи на високий сексуальний потенціал чоловіка, жінка може відчувати і недолік інтимних відносин, оскільки свої сексуальні потреби чоловік-Козеріг, особливо старшого віку, нерідко прагнути задовольнити на стороні. При цьому він буде любити, цінувати і оберігати свою дружину.

Чоловік Козеріг – Батько

Для Козерогів характерно надзвичайно шанобливе ставлення до родичів, особливо до батьків. З дещо меншим трепетом ставляться до своїх дітей, яких намагаються виховати їх гідними людьми, прищепити їм працьовитість, дисциплінованість, повагу до сімейних традицій. Ці чоловіки не стануть відчувати на своїй дитині новаторські методи виховання, не допустять панібратства, будуть тримати їх у строгості. Вони є незамінними порадниками, коли справа стосується практичних питань, але навряд чи зможуть зрозуміти і оцінити душевні потреби молодших членів своєї родини. А ось онуків чоловіки Козероги найчастіше балують, дозволяючи їм все те, що було суворо заборонено робити їх власним дітям.


Залишити відгук