Чоловік Козеріг Коханець

Любов, Козеріг — це зовсім окрема глава. Здається, сама постановка питання не коректне, настільки Козеріг здається далеким від любові. Того, хто чекає від люблячого настояти на своєму, не схильного до сентиментів Козерога бурхливих проявів пристрасті, спіткає гірке розчарування. З Козерогом вам не доведеться ламати голову, щоб проникнути в його таємницю, — її просто немає. Сила Козерога в іншому — в його цілісності і наполегливості. Це однаковою мірою справедливо для його психології і для його підходу до сексу, не знає половинчастості. Все або нічого — говорить його девіз.

Слід враховувати, що Козерогові потрібен час для розкачки. Почуття зріє черепашачими темпами. Його любов своєрідна і нагадує тиху гладь озера. Він не стане робити ефектних жестів, скоріше він заздалегідь стане планувати, як звити комфортне сімейне гніздечко. Якщо і говорити про таємницю любові людей, народжених під цим знаком, вона полягає в тому, що любов і турбота про забезпечення майбутнього — це синонімічні поняття. В шлюбі Козерога відрізняє сталість і домовитись. Для партнера, який націлений на життя в своє задоволення, який звик спрямовуватися назустріч невідомому, невтомні турботи Козерога про матеріальне благополуччя навіюють нудьгу. З Козерогом не проходить варіант знайомства на одну ніч, тому що для нього секс не головне в житті. Він ніколи не зверне зі шляху до наміченої мети під впливом почуттів. Не випадково положення Козерога в зодіакальному колі — навпаки Раку, його повного антипода.

Відносини у цих чоловіків складаються не дуже добре. Вони поважають власну незалежність. Вони не дозволяють прекрасній статі швидко запаморочити голову. Не дивлячись на те, що такі чоловіки досить потайливі і замкнуті в собі, вони користуються великою популярністю у жінок.

У любові вони не схильні до фізичної пристрасті, а до почуттів. Та жінка, яку він в кінцевому підсумку визначить, стає для Козерога практичним об’єктом поклоніння. Він не любить міняти жінок, тому залишається вірним і відданим.

Якщо говорити про те, який такий чоловік у шлюбі, то варто зазначити, що свою дружину він буде вибирати досить довго і болісно. Він боїться зробити помилку, яку потім потрібно буде намагатися виправити. Чоловік-Козеріг вибирає для себе таку дружину, яка буде йому допомагати і підтримувати у всьому, і навіть більше того, йому потрібна та, яка буде за ним слідувати.

Його дружина повинна володіти масою достоїнств. Вона повинна володіти хорошими манерами, бути господарської і вихованою. Її зовнішність відіграє другорядну роль для Козерога. Не менш важливим фактором є те, щоб його майбутню дружину прийняла його сім’я. У тому випадку, якщо чоловік цього знака переніс на собі нерозділене кохання, то він, швидше за все, одружується на іншій жінці, але про цю він буде пам’ятати все своє життя.

Педантизм Козерога слід за ним навіть у сфері чуттєвих стосунків. До того, як віддатися ніжності, він дуже ретельно розбереться в перевагах дівчини. Для початку він повинен мати чітке уявлення про те, скільки разів, куди і як треба цілувати, щоб обов’язково справити враження. Коли резерв знань придбаний, Козеріг запустить свою природну чарівність і м’який шарм, і в поєднанні з його багатющим досвідом захоплення відбудеться, як здається з боку, без особливих зусиль. Козероги потребують визнання і заохочення. Якщо вам припав до душі цей чоловік, приділіть йому кілька щирих і ласкавих слів захоплення. Козеріг – похідне ніжності та уваги, тому, якщо вам вдалося зацікавити його, ваша мрія може стати реальністю.

Чоловік Козеріг просто приголомшливий коханець. Представники цього знаку віддають свою перевагу в більшій мірі почуттів, що жінки чудово помічають і цінують це. Як по життю, так і в ліжку, чоловіки-Козероги не здатні розкритися повністю, але і тих незначних змін, які відбуваються в процесі, цілком достатньо для того, щоб повністю задовольнити і підкорити жінку. Дівчатам дуже подобається їх винахідливість. Вони звертаються дуже акуратно. У ліжку, такі чоловіки здатні підкорити будь-яку жінку.

Любовні відносини для Козеріг-чоловіки пов’язані з емоційними та психологічними переживаннями, а насолода є вищою радістю. Повне задоволення отримує від еротичних переживань, в які поринає дуже глибоко. Партнеркою захоплюється з усією пристрастю, на яку тільки здатен, тому ніколи не буде звертати увагу на інших жінок. Якщо він любимо, то щасливий безмірно, якщо ж його любов безответна, він буде в розпачі.

Козеріг-чоловік часто приховує свої почуття, залишаючись досить замкнутим у собі. Серед Козерогів досить велика кількість не дуже щасливих чоловіків і коханців з-за того, що ці чоловіки не завжди можуть розкритися назустріч своїй партнерці. Представники цього знака Зодіаку воліють бути лідерами у відносинах, самі планують і приймають всі рішення. Сам Козеріг ніколи не буде підкорятися або поступатися.


Залишити відгук