Чоловік-Овен Коханець

Повно, можна говорити взагалі про яких би то не було таємниці стосовно до цього знаку? Більш прямих і відкритих людей важко собі уявити! За повсякчасних готовністю неприборканого, вогняного Овна атакувати, по суті, ховається тільки одне: не знають кордонів бажання. Однієї іскри достатньо, щоб в ньому прокинувся інстинкт справжнього мисливця. Якщо вміти його заохочувати, хоча б трохи розпалити його бажання, можна бути впевненим: він не буде знати упину. При цьому важливо мати на увазі: Овни — це не той тип людей, які, будучи порушені, зупиняються на півдорозі. Хто грає з Бараном, той, без перебільшення, грає з вогнем, тому що він не звик відступати, не досягнувши заповітної мети.

Описати найпотаємніші бажання Баранів можна без зайвих слів наступним чином: вони мріють про швидкій перемозі, про «експрес-секс» з ідеальним партнером. Як кажуть, прийшов, побачив, переміг: шлях від знайомства до володіння предметом пристрасті у нього гранично короткий! Хоча від самого Овна марно очікувати об’єктивного визнання, справа йде саме так: коли його збудження досягає критичної точки, йому стає настільки невтерпеж, що він готовий відразу перейти до справи. Антураж не важливий: сценою любовного битви може стати і лавка в парку, і сидіння автомобіля, і крісло в залі очікування аеропорту. Головне — це азарт: натиск повинен бути стрімким, твердим, аж до агресивності. Само собою зрозуміло при цьому, що для Овна потрібно активний партнер, який своїми діями непомітно доб’ється того, що нагло запалає полум’я пристрасті. Адже Овен прагне до того, щоб у повній мірі відчути любов високу і тілесну: для нього любов і секс — це дві речі, невіддільні одна від одної. Партнер, який не збуджує його, чи має шанси завоювати його любов.

Стихія вогню, воспламеняющая баранів, дарує їм неприборкану енергію для впертого руху вперед, незважаючи на обстановку і обставини навколо. Чоловіки-овни природжені борці, їх сміливість схоже на божевілля, але щирість у характері, якому чужі терпіння, гнучкість, дипломатичність, може завдати чимало проблем, причому як оточуючим, так і самій овну.

Особливо пылки прояви вогненної темпераментності овнів у юності. Молодий чоловік під цим знаком ще не нажив достатньо досвіду і знань, для боротьби з власної «вибуховими речовинами». Любов так і зовсім може вивести юнака-овна зі стану рівноваги. Знехтуваний обраницею хлопець здатний на дикі до неадекватності вчинки і напади некерованою ревнощів. Болюча нерозділене кохання може перерости в небезпечну одержимість, яка буде спалювати молодого барана зсередини.

Чоловіки-овни старшого віку краще контролюють свої емоції, хоч і залишаються в душі тими ж «вибуховими» хлопцями. Нехай овен першим зізнається в любові, але буде впевнений, що саме жінка помітила його першою і була навіки ним зачарована. Намагатися переконати його в цьому — нерозумно і безглуздо.

Від того, як поводиться з жінкою овен не складно зробити висновок наскільки вона йому дорога. Приховувати свої емоції для чоловіків-овнів ціла проблема, і практично будь-яка людина може зрозуміти — симпатичний він барана або неприємний з перших же хвилин спілкування. Таким чином, процес залицяння чоловіка-овна за жінкою малопомітно не протече. Він завалить свою обраницю букетами і цукерками, палкими компліментами і привабливими романтичними пропозиціями.

Сказати, що чоловіки-овни найкращі коханці всіх ні в якому разі не можна. Хіба що самі темпераментні. Їх основними характеристиками в сексі можна вважати первісну енергію пристрасності від природної тяги до продовження роду. Винести пекучий темперамент цього вогняного знаку зможе не кожна партнерка.

Чоловік-овен коханець нетерплячий, для нього жінка — самка, видобуток і мета, яку потрібно взяти якомога швидше, подекуди наплювавши на пристойності і прелюдії. Цей чоловік занадто звик отримувати все, що хоче і близькість з бажаною жінкою вилученню не підлягає.

Шалена, погано контрольована пристрасть і романтичність за станом душі овнів в ліжку перетворять медовий місяць в казку. І ця казка може тривати до старості, якщо дама серця навчитися зберігати свою сексуальність і давати своєму «гарячого бичку» все, що йому потрібно. Найбільш чутлива ерогенна зона баранів — лоб, він оцінить часті до нього дотику, масаж, поцілунки і пестощі.

Зухвалий, напористий, що діє під поривами миттєво навіяної пристрасті – риси, що визначають поведінку цього знака. Він не залишить без уваги ні одну красуню. Безсумнівно, Овен – один з героїв-коханців Зодіаку, який знає толк в коханні. Він не стане витрачати час на красиві залицяння, компліменти та інші елементи прелюдії. Його девіз супроводжує цілеспрямовані дії: прийшов, побачив, завоював. Він рухливий, невтомний, ніколи не сумнівається в своїх достоїнствах, і навіть якщо дівчина не спокушається, він переходить до іншої, яка підтвердить його дотепність і красу, склавши йому компанію. Його зброя в тому, що він пропонує або все, або – нічого, і дівчина розуміє, що якщо він отримає відмову, то вона ризикує залишитися без його уваги. Тому в Овна дуже багато дівчат, яких він завоював сходу, і чим їх більше, тим більше його популярність.

У любовних побаченнях чоловік Овен такий же завойовник, як і скрізь. Він любить важкі перемоги і може в буквальному сенсі накинутися на партнерку, як тільки відчує, що вона готова переступити цю межу. Поекспериментувати в сексуальному житті овен ніколи не проти, буденність і «місіонерська» поза не піде на користь відносинам. Щоб чоловік-овен не охолов раніше часу, його коханка або дружина повинна бути готова до екстриму і несподіванок.

Перший контакт, швидше за все, триватиме не довго. Чоловік звільниться від накопиченої пристрасті в лічені хвилини. Згодом цю ситуацію не складно виправити. Заохочуючи овна розповідями про своїх сексуальних фантазіях і балуючи дражливими іграми в переодягання, розумна партнерка приборкає норовливого бичка в свою користь. Він де-то розсердиться «відтягування» головного моменту, але скоро і сам зрозуміє переваги від довгої прелюдії.

З коханою жінкою овен швидше матеріаліст і любов для нього — тілесне злиття, буря відчуттів і фізична підзарядка, ніж єднання сердець і душ. Будь-які любовні стосунки з овном стрімко переростають у фазу близькості, платонічних відносин цей знак не визнає.


Залишити відгук