Чоловік Лев і Жінка Терези — Сумісність

Це дивна пара. Дивовижна – тому що представниці аж ніяк не багатьох інших знаків зважилися б протистояти Леву. А може бути навіть унікальна – адже у жінок-Терезів дійсно є шанс осідлати великого і небезпечного звіра. Як же у них це вийде? Просто вони дуже добре знають одну нехитру істину: там, де сила марна, переможе мудрість.

так, Ваги мудрі. Хтось назвав би найбільш показовою рисою характеру людей цього знака хитрість, але ми назвемо це якість… гнучкістю. Їх стратегія – спритно оминути перешкоду, а не боротися з ним. І в спілкуванні з Левами це грає Ваг на руку: цар звірів витримає атаку в лоб, відвернеться від удару в спину, але не встоїть перед витонченої м’якістю фатальний интриганки, перед її солодкими промовами і майстерним кокетством.

Лев і сам не помітить, як під оманливе ніжною рукою жінки-Ваг стає домашнім котиком. Він виявить, що потрапив в мережі, трохи пізніше – коли напруження закоханості трохи охолоне, і розум знову повернеться до своєму власникові. І тоді йому захочеться гаркнути «З нас двох я чоловік! Я господар становища!», на що вона відповіла «Звичайно, дорогою» і посміхнулася тією самою щирою посмішкою, за яку Лев готовий виконати будь-яке її бажання.

Ваги мудрі? Безсумнівно. Малоймовірна ситуація, коли жінка цього знаку стала б зловживати владою над чоловіком-Левом. Розлючений, вражений звір в запалі гніву може зробити їй боляче – а найголовніше, остаточно вийде з-під контролю. Жінці-Терезам цього не хочеться, бо вона буде гранично делікатна, обережна… але непохитна. При всій своїй зовнішній м’якості, вона володіє жорстким внутрішньому стрижнем, який не дозволить їй зайняти пасивну роль в любовних відносинах. Терези завжди за рівність, за компроміс – нехай і трішки з ухилом у бік власних інтересів.

Але Лев – це Лев, і нехай не можна назвати його невразливим, але і слабким веденим дурнем – тим більше. Зрозуміло, він зрозуміє задум коханої. І зробить все, щоб не загрузнути в її солодкої павутині дуже міцно. Лев поважає Ваги за цю захоплюючу гру – і як у будь-якій іншій грі, він налаштований тільки на перемогу. Компроміс?.. Про що ви, право?! Владикам не потрібні компроміси, вони наказують – а інші повинні підкорятися їх волі. Така позиція в любовних відносинах несправедлива, навіть неприпустима з точки зору Ваг, так і багатьох інших знаків, і наша делікатна інтриганка ніколи не прийме правила гри, нав’язані їй егоїстичним коханим.

«Усе буде по-моєму!» – кажуть вони обидва, Лев голосно і з викликом, Ваги пошепки, але не менш впевнено. Варто ще раз підкреслити: це дуже розумна жінка, у якої вистачить не тільки мужності послухатися свого владного партнера, але і спритності, щоб не опинитися за це покараною. Тому шлюби Ваг і Львів дуже міцні, гармонійні, щасливі. Це союз двох аристократів духу, де найглибше взаємоповага є обов’язковою умовою і головним доказом любові. А ігри в боротьбу за домінування… вони, як правило, так і залишаються лише іграми. Їм так цікавіше. Витончена інтрига – їх спосіб зберігати ефект новизни, незатертости відносин на довгі роки. А чи багато хто інші пари можуть цим похвалитися?..

Чоловік Лев буде з першого погляду зачарований і загадковістю жінки Ваг. Їй також сподобається сильний і енергійний обранець, який може захищати її від усіх неприємностей, служити надійною опорою в житті. Чоловік Лев красивим залицянням і палкою пристрастю легко обійде всіх конкурентів на серце своєї коханої, і пара утворюється вже незабаром після їх першого знайомства.

Чоловік Лев прагне перемагати, в усьому бути першим, блищати своєю пишністю. Він не визнає півзаходів, неясностей в житті – його кредо є гранична конкретика, реалістичність, практичність. Він любить помріяти, але ці мрії завжди породжують конкретні цілі в житті, до яких чоловік Лев починає активно прагнути. Жінка Ваги володіє привабливою, м’якою красою. Її кілька збентежить напір партнера, але його бездоганна репутація, зваблива краса зроблять свою справу – серце красуні, цей міцний бастіон, впаде. Вона досить незалежна в житті, не любить сильних прихильностей і підпорядкування, а тому з перших же хвилин спільного життя чітко визначить межі своєї свободи.

Жінка Терези не потерпить, щоб її використовували, тільки як фон пишності, або як домашню кішечку, яку інколи так добре погладити ручкою. Партнери, добре відчувши один одного, розкриються назустріч цим відносинам. Жінка Ваги позбудеться своїх вічних сумнівів, придбає впевненість у собі, послідовність, якщо чоловік Лев буде вміло і ніжно підтримувати її під лікоть на цьому шляху. Партнерка поучит свого обранця м’якості, чутливості, а партнер із задоволенням буде керувати цими відносинами, роблячи їх динамічними і енергійними. Кипуча енергія чоловіка Лева, якщо тільки вона не знаходить виходу в конкретному і перспективному справі, здатна створити деструкцію у всьому, за що він береться.

Жінка Ваги не повинна обмежувати свободу свого обранця, вимагати припинення його контактів з зовнішнім світом. Крім того, мудра і врівноважена жінка Ваги буде гармонізувати енергію свого партнера, згладжувати гострі кути, пом’якшувати його агресивні настрої. Чоловік Лев із задоволенням зазначити, що зі своєю обраницею, він може розмовляти на будь-які теми – вона вчасно дасть слушну пораду, попередить про небезпеку, підкаже інші варіанти дій. Ця пара має величезний потенціал для свого розвитку, вона обіцяє стати самим міцним і щасливим тандемом, який буде однаково успішний і в особистому житті, і в бізнесі, і в кар’єрі.

Чоловік Лев і жінка Терези не позбавлені недоліків, але вони повинні оберігати індивідуальність один одного, щоб зберегти цю яскравість їх відносин. При взаємній повазі, розумінні один одного вони будуть позбавлені складних міжособистісних конфліктів, які розбурхують життя інших пар. Ця пара доб’ється великих успіхів у творчості, бо кожен з них тяжіє, як до світу прекрасного, так і до слави в якості творця, вчителі, вільного художника.


Залишити відгук