Чоловік Лев і Жінка Козеріг — Сумісність

Як багато жінка-Козеріг могла б сказати чоловікові-Леву… якщо була б народжена під іншими зірками. Або вихована інакше. Або трохи більш різка у висловлюваннях своїх емоцій. Наприклад про те, як вона захоплена ним, як дорожить їх зв’язком, але при цьому як важко їй часом терпіти його витівки. Ні, ця жінка звикла мовчати і утримувати дистанцію, а коли ситуація загрожує конфліктом – йти в безпечний напівтемрява відчуженості. Від цього напівтемряви до самотності удвох – лише півкроку, але спробуйте пояснити це Козерогові…

насправді, проблем у цієї пари чимало, і вони досить серйозні. Щоб зрозуміти причину їх усіх, спробуйте уявити брилу льоду, виставлену на сонці. Вона плавиться, перетворюється на калюжу, яка з часом висохне і зникне – так відчуває себе Козеріг поруч з Левом. Їй тепло з цією людиною, але вона втрачає себе – а це страшно. У світлі ліхтарів не видно зірок – не тому що зірок раптом не стало, а тому що ліхтарі людині, яка стоїть під ними, здаються яскравіше.

Побачивши жінку-Козерога в компанії чоловіка-Лева, ви подумаєте, що вона його секретарка – сувора, манірна, підкреслено ввічлива. Враження посилюється, коли Лев звертається до неї – в його голосі ви почуєте ті начальницькі нотки, які ви й не сумнівалися почути. Думаєте, він з усіма так говорить? Немає. Перед вами природжений артист, і лицедействует він з превеликим задоволенням – але навіщо ж для спілкування з коханою жінкою вибрав таку нудну роль? Ймовірно, Лев смертельно втомився від цих відносин…

Кажуть, для артиста найстрашніше – йти зі сцени, чуючи лише тупіт власних ніг. Холодність, байдужість, ображають Лева – а жінка-Козеріг, здається, вся складається з одного лише байдужості. Спроби викликати в ній пристрасть, або хоча б найменшу крихту нерозсудливості, свідомо приречені на провал. Ні, вона не така холодна, як здається Леву – така манера поведінки ні що інше, як засіб захисту від можливих стресів. Але ви ж пам’ятаєте про зірки і ліхтарі? Порівняно з цим палаючим емоціями людиною, Козеріг нагадує крижана статуя. Дотику сонячного вогню заподіюють їй майже фізичний біль.

Безкомпромісні вимоги уваги стомлюють, а неможливість дати Леву те, чого він так хоче – доводять до відчаю. Жінка-Козеріг дуже цінує і поважає свого партнера, вона готова зносити його заступницькі жести, закривати очі на його егоїзм, його звичку смітити грошима і пускати пил в очі, його гордовитість і самозамилування – але ніколи лід не стане слухняним воском, з якого можна ліпити на свій розсуд. І якщо чоловік-Лев вирішить натиснути на жінку-Козерога, вона просто вислизне з його рук і не підпустить до себе ще довго. Так їй здається правильніше, тому що бездіяльність рідше веде до помилок ніж необачні рішення, прийняті в афекті.

Можливо, їм варто було б просто поговорити один з одним по душах, а не бігати від проблем. Складно зрозуміти людину, якщо та не намагаєшся цього зробити, вірно? Спробуйте. Усвідомити, що у партнера теж є потреби, досить складно. Особливо Леву. Але саме це усвідомлення породжує шлях до компромісу – іншого немає. Не мучте один одного причіпками і одвічним невдоволенням! Спробуйте навпаки, говорити побільше теплих, добрих слів. Це звернення не тільки, і навіть не стільки до Козерога, скільки до Лева: для цієї жінки ви – єдина перешкода між нею і її крижаним самотністю. Ви її Сонце, і це аж ніяк не евфемізм. Тому бережіть свою кохану, зберігайте спокій і не дозволяйте нічому і нікому (в тому числі і себе) її поранити.

Крижаний спокій жінки Козерога збентежить чоловіка Льва, коли він спробує підступитися до серця цієї неприступної красуні. Цей союз може народитися лише на взаємному бажанні стати ще краще, досконаліше, домогтися чогось важливого в житті. Його можна було б назвати діловою угодою, якщо б у цих складних і заплутаних стосунках чоловіка Лева і жінки Козерога не було б так багато прихованих пристрастей, тонкої гри і чудових, грандіозних скандалів на весь світ.

Чоловік Лев завжди чекає загального поклоніння. Він так звикає до своєї ролі народного улюбленця, що дуже дивується, коли в його бік не дивляться, коли їм не захоплюються. Ніколи не сумніваючись у своїй перевазі, він бере багато неприступні фортеці саме своєю харизмою, а не силою. Бастіон жінки Козерога йому здасться не відразу, тим сильніше буде його прагнення підкорити її серце. Поступово обраниця стає більш відкритою для нього, і чоловік Лев розуміє, що хотів би прожити з цією гордою і впевненою в собі жінкою все своє життя. Партнера буде кілька лякати стриманість обраниці, її загадкова, майже містична глибина душі, але спокій і врівноваженість жінки Козерога дозволить йому відчувати себе з нею спокійно і затишно.

Напевно він захоче змінити її, приймаючи стриманість обраниці за її комплекси або боязкість, але, на свій подив, отримати відсіч. Жінка Козеріг не потерпить, щоб хтось намагався влізти в її душу, навіть якщо цей хтось- кохана людина. Вона воліє тримати в таємниці свій внутрішній світ, зберігаючи його стабільність і консерватизм, тому що більше всього на світі боїться втратити свою індивідуальність. Цілком ймовірно, що закохана жінка Козеріг все ж погодиться на деякі зміни у своєму характері і способі життя, але ці зміни буде регулювати тільки вона, допускаючи їх у своє життя в дуже невеликих кількостях, дробово.

Чоловікові Леву потрібно набратися терпіння поруч з жінкою Козерогом, тому що будь-який тиск або агресію вона обгорне проти нього, і тоді в парі розгориться війна сильних темпераментів, яка може завершитися плачевно для обох. До того ж, сила і спокій обраниці допоможе чоловікові Леву відчувати себе більш спокійно і впевнено в собі, а відсутність претензій до нього з її боку не стане викликати його невдоволення цими відносинами. Провідним у цьому союзі, безсумнівно, є чоловік Лев. Але, підкоряючи вершини у житті, він не повинен упускати з уваги свою партнерку – вона обов’язково досягне не менш високих результатів, але набагато пізніше, і тільки при його сильної підтримки.

Парі чоловіка Лева і жінки Козерога потрібно звикнути до того, що повного підпорядкування в цих відносинах не буде – так воно й ні до чого. Кожен з партнерів – яскрава особистість, яка гарна сама по собі, а вони обидва будуть прагнути до загальних завоювань, кожен зі своєї власної позиції. Чоловіка Лева може дещо спантеличити прямота обраниці, відсутність гри, але як раз ці її якості дозволяють йому відчувати її реальну підтримку, без лицемірства і напруження емоцій.


Залишити відгук