Як Повернути Чоловіка Раку

Якщо ви задалися питанням, як повернути чоловіка раку, для початку варто вивчити характерні риси представників даного знаку. Перше, що варто відзначити – це відмінна і дуже тонке почуття гумору; самі Раки жартують досить рідко, зате завжди сміються щиро.

Рак в хорошому настрої – дуже милий, товариський і променистий людина. Але, впадаючи в меланхолійний настрій, він «заражає» їм все навколо. Варто також підкреслити, що Раку дуже легко образити. Причому ображений Рак має звичку замикатися в собі. Представники цього знака воліють мстити приховано.

Чоловіки-Раки повільні, нерідко «задкують назад», слідуючи своєму інстинкту. Коли у Раку реалізуються найсміливіші задуми, він може зупинитися на півдорозі і не вирішуватися рухатися далі.

Великі сварки з людьми цього знака Зодіаку – явище набагато більш рідкісне, ніж у випадку з представниками інших сузір’їв. Чоловіки-Раки дуже сильно прив’язуються до партнерок і не тільки не хочуть розриву, але і бояться його. Побоювання залишитися одному найчастіше утримує його від розлучення, навіть якщо шлюб важко назвати щасливим.

Однак є нюанс: все, сказане вище, відноситься до фізичного розриву. У той же час, залишаючись поруч, чоловік-Рак може віддалитися емоційно, духовно, стати ніби чужим. Знаходиться поруч жінці необхідно звертати увагу на такий тривожний симптом, як схильність коханого чоловіка йти в себе, не ділитися новинами та планами, які раніше він беззастережно їй довіряв; погано, якщо він став менш уважним і ласкавим. У подібному випадку можна зробити спробу відвертої розмови – можливо, вам вдасться почути, чим викликане його відчуження.

Що ж стосується невеличких сварок, то посваритися з чоловіком-Рак по дрібниці дуже просто, тому що він здатний бурхливо відреагувати на будь-яку дурницю, часом для цього буває достатньо мимохідь кинутого необережного слова. Якщо Рак відреагує на це гучним обуренням, це ще півбіди, гірше, якщо він сховається в свій “панцир”. Крім того, Раки відрізняються злопам’ятністю, тому звідкись з глибин пам’яті в будь-який момент може бути витягнута поросла мохом давня образа, яка і стане поштовхом для нового з’ясування відносин. Будь-яка дрібниця може бути роздута ними до серйозної сварки. Щоб зробити своє життя з представником цього знаку більш комфортною, слід знати, як помиритися з чоловіком-Рак.

На це питання відповісти простіше, якщо провину за конфлікт лежить саме на ньому. Сам він у цьому випадку може зайняти вичікувальну позицію, і тоді ініціативу доведеться брати на себе жінці. Можна через спільних знайомих донести до нього інформацію, що ви дуже засмучені через сварки і хочете повернути колишні відносини.

Щоб повернути Раку-чоловіка, слід поглянути на відносини його очима, подумати, чого в них не вистачає цьому ранимому, чутливого створення. Від цього і потрібно відштовхуватися. Якщо він є постраждалою стороною, то успіх заходу залежить від того, наскільки боляче зачепила його жінка. Так, вони з величезним трудом прощають зраду в коханні, і якщо пробачать, то, швидше за все, зроблять це розумом, але не серцем, затамувавши образу в душі.

Особливо складно повернути довіру чоловіка-Рака і помиритися з ним, якщо мав місце обман, тому що Раки його не виносять. Паличкою-виручалочкою можуть стати такі якості його характеру, як чуттєвість, сентиментальність, прив’язаність до минулого. Потрібно будь-якими способами нагадати йому приємні моменти, пов’язані з вашими відносинами. Якщо Рак освіжить у пам’яті спогади про минуле щастя, то велика ймовірність, що його серце все-таки відтане, хоча для цього доведеться докласти чимало зусиль.

Відновити стосунки з представником цього знаку Зодіаку буває непросто, так як рачій потайний характер не дає можливості з’ясувати причину образи. Зовні чоловік-Рак здається холодним, однак під панциром у нього кипить вулкан пристрастей.

Якщо ви стали ініціатором розриву відносин, повернути чоловіка буде досить важко. Але в такому випадку ви можете сподіватися на схильність Раків ідеалізувати все і згадувати приємні моменти – як добре вам було разом, які ви пережили щасливі моменти і т. д. Для того, щоб повернути коханого, ви повинні знайти його довіру знову. Але для цього доведеться докласти багато зусиль, адже Раку буде дуже складно повірити людині, зрадив його одного разу. Якщо ж у розриві винен сам Рак, вам буде набагато легше його повернути. Для початку постарайтеся як можна частіше з’являтися у місцях, де ви можете його зустріти, більше спілкуйтеся з загальними друзями та знайомими. Можна розповісти людині, близькій для чоловіка-Рака, про своїх переживаннях, пов’язаних з розлученням. В такому випадку про них стане дуже швидко відомо вашому коханому.

Задаючись питанням, як можна повернути чоловіка Раку, для початку постарайтеся зрозуміти, чому він веде себе саме так, про що думає, чого хоче. Лише проаналізувавши всю ситуацію, ви визначтесь для себе, яким чином можна повернути коханого.

Як себе вести?

Постарайтеся стати для вашого коханого найближчої та незамінною. Будьте максимально терплячою, м’якою і делікатною, уважно ставитеся до слів і вчинків чоловіки. А також до його манерам, тембром голосу, звичкам. Люблячої жінки нескладно визначити за звуком голосу і міміці стан чоловіка-Рака.

Оскільки представники цього знаку можуть бути грубуватими, вам знадобиться вміння тримати себе в руках. Ви не повинні відповідати чоловікові різкістю, якщо він веде себе трохи жорстоко. Раки цінують спокійних і стриманих жінок, вони терпіти не можуть конфлікти. Досить буде буквально декількох ситуацій, в яких ви продемонструєте стриманість, і чоловік-Рак знову зблизитися з вами.

Одним з головних якостей, якими повинна володіти обраниця Раку, є відвертість. Йому не подобаються жіночі хитрощі, фальш і складні ігри. Раки дуже вимогливі і можуть дивувати вельми несподіваними зауваженнями, наприклад, вказати на каструлю, яка блищить недостатньо. Більшість людей, народжених під знаком Раку, цінують бездоганний порядок, комфорт і затишок, тому ви повинні розвивати в собі хазяйновитість.

Намагайтеся завжди залишатися привабливою і загадковою для свого коханого. Для відновлення відносин з Раком важливо викликати у нього незгасний щирий інтерес. Не варто відкриватися йому повністю навіть під час самих відвертих розмов. Дайте йому зрозуміти, що у вас є щось таємниче, але при цьому намагайтеся уникати будь-яких приводів для ревнощів.

Буде чудово, якщо вам вдасться зблизитися зі своїм чоловіком-Рак, крім особистого життя, ще й у робочих справах. Постарайтеся більше дізнатися про специфіку його роботи, вникнути в її нюанси. Якщо ви зможете в потрібний час дати добру пораду, зробити доречне зауваження або логічний висновок, у вашого улюбленого це обов’язково викличе інтерес.

Намагайтеся постійно демонструвати своє серйозне ставлення до вашого союзу, ваш чоловік повинен розуміти, що ви хочете пов’язати своє життя з ним одним.


Залишити відгук