Чоловік Близнюки

Чоловік-Близнюк, чекає від життя вражень, яскравих пригод, його тягнуть авантюри, інтриги, детективні історії. Він наділений талановитим розумом, легким ставленням до життя, не сприймає одноманітність і тишу. Перевиховання з легковажного чоловіка-Близнюка, в постійного людини, навряд чи вийде. Закоханій жінці, слід адаптуватися під його ритм.

У житті чоловік-Близнюк яскравий людина, яка веде світське життя, цікавий суспільству. Про нього можуть ходити різні легенди, плітки, іноді він сам майстерно дає привід для розмов про його персони. У ньому закладено природне чарівність, він вміє красиво говорити приємні слова. В його оточенні жінки і чоловіки, всіх він пам’ятає, ніколи не переплутає ім’я. Боїться самотності, усамітнення йому в тягар і наводить смуток.

Захоплююче оповідаючи свої розповіді, збирає біля себе народ. Жваво і красномовно може навіяти що завгодно і кому завгодно. Начитаний, розумний, феноменальна пам’ять, почувши краєм вуха», він запам’ятовує будь-яку інформацію. В жінках цінує розум, діловитість, сучасність, світську стати. Вона повинна відповідати його вимогам, бути інтелектуальною, ерудованої дівчиною, з чіпким і логічним мисленням. Ніколи не втратить голову від кохання з першого погляду. Звикаючи до життя безвідповідальною і легкої, прагне знайти партнерку з подібними поглядами.

Приказка «душа потемки» це про чоловіків-Близнюків. Не озброєним оком видно, що людина він не простий, проникливий, що зчитує сутність людини в мить, але зовні життєрадісний, емоційний, веселий чоловік. Чоловік-Близнюки не домосід і зразковий сім’янин, навіть будучи одруженим чоловіком, він не залишає колишню розгульне життя. Він не ревнивий, не стане контролювати свободу і примушувати до звіту свою обраницю.

У відносинах йому властива чесність, коли любов іде, він зникає без чітких пояснень. Якщо він пішов, то спроби повернути його не увінчаються успіхом. У шлюбі чоловік-Близнюк не буде змінювати. А ось міняти дружин можливо, і кількість шлюбів не завжди одинично. В особистому житті невиправний егоїст, його не турбують відчуття партнерки після інтимних відносин.

Чоловік-Близнюк хоче бачити в своїй обраниці м’якість, лояльність і поблажливість до його шальному способу життя. Часто жінки, які стають дружинами Близнюка, готові пожертвувати своїми інтересами, кар’єрою, своїми звичками і принципами в ім’я любові до цієї людини. Його жінка це вічна таємниця, натхнення на божевілля і розвиток талантів.

Чоловік – Близнюк обирає професію з творчим ухилом. Часто це художники, дизайнери і модельєри, співаки, артисти, актори або люди, близькі до цих сфер. Батьківство чоловіків-Близнюків не обтяжує, в їх житті нащадки з’являються у досить ранньому віці. Незважаючи на це, вони люблять і терплячі батьки.


Залишити відгук