Як Вести себе з Чоловіком Дівою

Якщо Ви зустріли педантичного і серйозного чоловіка Діву і зрозуміли, що хотіли б прожити з цією людиною все життя, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього добродушного «Земної» знака. У цього чоловіка існує своя власна класифікація жінок. Чоловік-Діва, насамперед, шанує в жінці простоту, доброту і організованість. Крім того, поряд з собою цей чоловік бачить красиву, доглянуту жінку, яка володіє гарним смаком і відчуттям стилю. Ці чоловіки володіють умінням помічати такі деталі і дрібниці, на які інші чоловіки не звертають уваги з першого погляду.

Чоловік-Діва дуже проникливий і бачить жінку наскрізь. Так що якщо Ви будете прикидатися і намагатися здаватися не такою, якою Ви є в реальному житті, він відразу Вас розкусить і виділить Вам не найпочесніше місце в своїй класифікації. Тому будьте природною і щирою. Навіть якщо у Вас є дрібні недоліки, про які Ви йому розповісте, це буде краще, ніж Ви станете їх приховувати. Чоловіки-Діви дуже лояльні до жінок. Вони воліють бачити Вас нехай неідеальною, але щирою, ніж ідеальною, але фальшивою.

Чоловіки-Діви можуть пробачити своїй обраниці дуже багато, але це «багато чого» не повинна йти врозріз з життєвими принципами Дів. А принципи у них такі. Перший принцип – Діви не прощають безладу і неохайності. Ці вишукані чоловіки завжди стежать за чистотою і порядком. У них завжди все розкладено по поличках, як у житті, так і в будинку. Тому вони не зазнають неохайних і неакуратних жінок. Якщо Ви сумніваєтеся у своїй порядності, то Вам краще не варто заводити серйозні стосунки з цим педантичним чоловіком. Ні до чого хорошого вони не призведуть. Адже неряшество призводить Діву в сказ.

Принцип другий – Діви не люблять, коли хтось втручається в їх розмірене, розпланувально по годинах життя і вносить в неї хаос і суєту. Тому Жінка Діви повинна непомітно влитися в його життя і пливти з ним разом за течією, не створюючи навколо себе вирів і занадто бурхливих хвилювань. Якщо Ви вважаєте себе такою жінкою, якщо Ви володієте толерантністю, дипломатичністю і стриманим характером, то Ви сміливо можете вирушати в життєве плавання з таким чоловіком.

Принцип третій – чоловік-Діва має все тримати під своїм контролем. Ні в якому разі не плутайте таке його прагнення з владністю і авторитаризмом. Він просто боїться, що щось піде не так, або хтось інший не впорається так само добре з поставленим завданням, як він. Якщо Ви готові повністю довіритися і покластися на чоловіка-Діву, то можете не сумніватися, він завжди буде продумувати все до найменших подробиць і Ви ніколи не пожалкуєте про свій вибір. Він все життя буде робити все, щоб Ви відчували себе щасливою поруч з ним.

Якщо ви починаєте відносини з таким чоловіком, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Дівою? За рахунок того що цей зодіакальний знак управляється планетою Меркурій, його представникам притаманні інтелект і гострим розумом.

Як грамотно поводитися з чоловіком Дівою

Тому перш ніж розбиратися в зазначеному питанні, необхідно враховувати важливі чинники, які властиві даному знаку, для того щоб його зацікавити і ваше товариство було йому приємно.

Перш за все необхідно забезпечити йому спокійну обстановку, так як в основному представник цього знака має нервовим темпераментом. При спілкуванні не варто забувати приділяти особливу увагу чоловікам Дівам, так як вони люблять, щоб жінки щиро турбувалися про нього. Ніколи не варто його критикувати, як би він не надходив. Необхідно знати, що він не виносить критику по відношенню до себе. Вам доведеться вести себе з чоловіком Дівою дуже коректно і терпляче. У більшості випадків вони досить ерудовані співрозмовники, тому вам потрібно відповідати його рівню для того щоб в процесі спілкування у неї не зник інтерес. Він не переносить дурості і невігластва, тому треба дуже постаратися відповідати його рівню розвитку, бути різнобічним і досить інтелектуальним людиною. Спілкуючись з чоловіком даного знака необхідно враховувати, що ви потрапите в залежність від нього, оскільки він вважає, що його близькі люди повинні жити і діяти за його правилами. Ця характерна риса не сприяє завоюванню друзів, так як не всім сподобається, коли його характер розкладають по поличках і намагаються змінити.

Як вести себе з чоловіком Дівою – начальником

Якщо ви потрапили в підпорядкування начальника, які є по знаку задика Дівою, в цьому випадку необхідно відповідати йому і працювати постійно. Так як по своїй натурі вони є істинними трудоголіками, тому цих якостей будуть вимагати від колективу, яким він керує.

Начальники Діви завжди можуть чітко сформулювати робоче завдання, влучно вказати на недоліки і пояснити що необхідно здійснити для того, щоб надалі уникнути повторних помилок. У підпорядкуванні очікується стрімке зростання в кар’єрі, але не в матеріальному плані. Пояснюється це тим, що вони економні у фінансовому питанні, тому не варто розраховувати на високі преміальні або швидке зростання заробітної плати.

У його підпорядкуванні необхідно трудиться на совість бути завжди охайним самому й утримувати в чистоті своє робоче місце – це в подальшому дозволить уникнути критики у свою адресу.


Залишити відгук