Як Вести себе з Чоловіком-Тельцем

Якщо Ви зустріли прагматичного і серйозного чоловіка Тельця і зрозуміли, що хотіли б бачити його в якості свого чоловіка, то ось Вам поради щодо завоювання серця господарського «Земної» знака. Чоловік-Телець володіє особливим шармом і вмінням залучати жінок. Своєю ввічливістю і делікатністю він здатний закохати в себе будь-яку жінку. Але запам’ятайте, цей чоловік не терпить вульгарності, вульгарності і неохайності в жінках. Його не цікавлять переможниці конкурсів краси і ненатуральні красуні. Він цінує в жінках чеснота, вихованість, гарні манери, порядність, акуратність і жіночність.

Його увагою може заволодіти елегантна і чуттєва жінка. Короткі спідниці, глибокі декольте, напівпрозорі блузи і яскравий макіяж викликають у нього лише огиду і співчутливій посмішку. Він прихильник всього природного і натурального. Краса жінки повинна бути вродженою, здоров’я її повинно бути міцним. Адже чоловік по своїй суті самець, який шукає собі здорову самку для продовження роду. Ось Тілець і шукає підходящу кандидатуру не для вільних відносин, а для створення надійного родинного союзу. Ця жінка має шанувати чоловіка і вважати його главою сім’ї.

Що ще потрібно знати, щоб побудувати міцні відносини з Тельцем, так це те, що він не любить жіночих хитрощів. Якщо він не проявляє ініціативи і не поспішає переводити Ваші відносини на більш високий рівень, значить, він просто думає. У прийнятті серйозних рішень він керується висловом «сім разів відміряй і один раз відріж». Тому Вам не варто його квапити, якщо Ви та жінка, яка йому потрібна, він Вас ніколи не відпустить. Просто потрібно набратися терпіння і трохи зачекати. А якщо Ви спробуєте підштовхнути його до дій за допомогою ревнощів і різного роду провокацій, то Ви більше ніколи не побачите цієї людини. Вам ніколи не вдасться заманити його в свої мережі з допомогою обманів і інтриг. Телець дуже впертий, він ніколи не зробить того, що вважає неправильним.

Якщо ви у сварці з Тельцем або не можете зрозуміти його реакцію на ваші вчинки, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком-Тельцем? Також варто заздалегідь вивчити характеристику знака зодіаку свого чоловіка.

На любовному фронті Телець веде себе часто скромно і стримано, тим більше на самому початку відносин. Він вишукує ідеальну партію, чекає кращого моменту і нікуди не поспішає, проте розумні жінки не чекають ініціативу від нього і самі хапають своє щастя в руки. Зустрівши гарну дівчину, такий чоловік не втратить голову, здоровий глузд завжди буде при ньому. На жаль, для чоловіка Тельця любов часто гра, він часто заводить стосунки одночасно з кількома жінками, однак це триває недовго і з віком він стає серйозніше і обережнішими.

Часто причиною розриву відносин є тема шлюбу – до такого рішення він довго не може прийти. Проте жінка, яка зможе прищепити йому бажання одружитися, буде гідна нагороди. Її залишається тільки привітати, а іноді навіть і позаздрити.

Якщо ж Тілець, нарешті, самостійно дозрів для шлюбу і сім’ї, то дружину він вибирає ретельно і дуже довго. Обраниця такого чоловіка повинна, в першу чергу, подобатися його матері, бути ідеальною берегинею сімейного вогнища і відповідати його особистим ідеалу майбутньої матері сімейства. А саме бути відданою, домашній, вірною, люблячої спокійною і терплячою. Крім того, Тельці дуже люблять, коли жінка вміє ситно і смачно нагодувати.

Як вести себе з чоловіком-Тельцем, щоб він був задоволений вами

Якщо дуже хочеться зачепити вподобаного чоловіка Тельця, варто справити враження на його матір чи сестру. Саме це стане вірним відповіддю на питання про те, як вести себе з чоловіком-Тельцем. Адже вони люблять, коли жінка перехоплює ініціативу в свої руки і робить це так, як подобається саме йому.

Так само відмінний спосіб залишити про себе гарне враження – проявити увагу і інтерес до його сім’ї, послати подарунок батькам на річницю, так чи інакше показати, як для самої важлива сім’я і діти. Це можна зробити наступним чином: взявши на побачення молодшого братика або племінника, до якого будуть виявлені постійна увага і турбота. Ось так потрібно вести себе з чоловіком-Тельцем.


Залишити відгук