Як Вести себе з Чоловіком Рибою

Якщо Ви зустріли мовчазної і нерішучого чоловіка Рибу і зрозуміли, що це саме той чоловік, якого Ви чекали все своє життя, то ось Вам поради щодо завоювання серця цього романтичного і мрійливого «Водного» знака. Перше, що Вам слід знати, це те, що привернути увагу цієї незвичайної особистості зможе майже кожна гарна жінка. Тонка душа чоловіка-Риби прагне краси і витонченості у всьому, що його оточує. Ідеальною жінкою для такого чоловіка стане вразлива, романтична і мила красуня. Але нерідко, ідеальною супутницею життя такого чоловіка може стати повна його протилежність, що володіє сильним характером і раціональним мисленням. Представник знака Риби володіє фантастичним вмінням йти від реальності і занурюватися у свій вигаданий світ. Тому біля такого чоловіка повинна міститися така ж мрійниця і фантазерка, як і він сам.

Знаючи про свої слабкі сторони характеру, чоловік-Риба приходить у захват від рішучих, ініціативних, сміливих і сильних жінок. Але не варто перегинати, постарайтеся знайти золоту серединку між силою і ніжністю. Це ні в якому разі не повинна бути грубість. Адже чоловік-Риба не буде терпіти морального тиску від жінки. Підвищеної балакучості він на дух не переносять. Якщо жінка постійно його повчати, вказувати, що йому робити або критикувати його ідеї, то чоловік-Риба просто тихенько сховається. Повернути його не вдасться ніякими методами. Тому, якщо Ви вирішили пов’язати свою долю з представником цього знаку Зодіаку, Ви повинні бути скромною, тихою і покірною. Якщо ж Ви відчуваєте, що це не Ваш тип чоловіків, не варто експериментувати і сподіватися, що він любитиме Вас такий, яка Ви є. Любов такого чоловіка нелегко дістається, його довіру треба заслужити.

Чоловік Риби постійно вимагає підтверджень кохання до нього. Якщо ви плануєте відносини з ним, непогано було б визначитися: як вести себе з чоловіком Рибою.

Він буде непоганим сексуальним партнером, але не сподівайтеся, що ваші інтереси в ліжку поставить вище своїх. Ви повинні захоплюватися його чоловічими здібностями і темпераментом, хоча Вода робить всіх Риб досить холодними від природи. Риби ніколи не бувають секс-гігантами, але виявляють ніжність до партнерки і уважність. Якщо ви не поділяєте цю думку, то принаймні вголос не висловлюйте і завжди хапають його силою і витривалістю.

Якщо коли те станеться зрив, то природно, що вся вина за це має бути покладено на вас, і ви повинні за це попросити пробачення. Риби не виносять, коли їм вказують на їх недоліки. Вони просто сприймають їх, як привід затаїти образу і розсердиться на вас, але ваші зауваження прослизають, нічого і ніколи не змінюючи в поведінці.

Хочете залучити й утримати Рибу, врахуйте, що цей знак, який надає людям бажання виділятися бути на перших місцях, викликати захоплення. Якщо постає питання як вести себе з чоловіком Рибою, то ось саме так ви повинні ставитися до нього. Постійно висловлюйте словами і поглядами захват.

Робіть компліменти. Вони люблять, щоб їм надавали знаки уваги. Даруйте подарунки на всі мислимі і не мислимі свята. Це їм дуже подобається. Запрошуйте їх у театри, оперу, ресторани. Але тільки врахуйте, що у них постійні проблеми з грошима. Візьміть всі витрати на себе і ще висловіть подяку, що він вам дозволив його утримувати. Не сподівайтеся, що чоловік Риби коли-небудь поставить свої особисті інтереси і запити хоча б на один рівень з вашими. Його інтереси завжди понад усе.

Як вести себе з чоловіком Риби, щоб він був задоволений вами

Постійно твердите, як він прекрасний і як ви любите його. Рибам потрібно, щоб їм вселяли впевненість у собі, виявляли участь в їх плани. Риби мрійники, і найчастіше, свої повітряні замки і рожеві плани будують під акомпанемент алкоголю. Тому намагайтеся вислуховувати його і виявляти щиру зацікавленість його планами та ідеями.

ви Самі повинні бути завжди в ідеальній формі, щоб викликати захоплені погляди. Ніколи не показуйтесь розпатланою чи без макіяжу. У вас має бути все ідеально чисто і красиво в квартирі. Ви повинні добре і смачно готувати і красиво оформити стіл. Врахуйте, що основу матеріальної забезпеченості ваших відносин ви повинні будете прийняти на себе. Романтики Риби не в змозі покласти на себе відповідальність.


Залишити відгук