Зраджує Чоловік Діва

Якщо ви закохалися в чоловіка-Діву, розвивайте свій інтелект. Він не переносить безвідповідальності, розсіяність, невігластва, дурниці, бруду і вульгарності. Йому потрібна жінка чиста і тілом і душею. Він високо цінує щирість і помірність у всьому, починаючи від витрати грошей і закінчуючи проявом почуттів. Він намагається вибрати дівчину, схожу на нього – дисципліновану і не надто вибагливі в побуті. Дуже високо цінує турботу про себе, звертаючи в основному увагу на якісь дрібниці. Будьте завжди уважні до своїх слів і вчинків, частіше хваліть його і тоді цей чоловік розквітне на ваших очах.

Діви славляться своєю постійністю, так і завоювати чоловіка, народженого під цим знаком Зодіаку під силу не кожній. Але якщо до зради справа все ж дійшла, у обдуреної в найкращих почуттях жінки є шанс ніколи не дізнатися про це: Діви відрізняються обережністю, деколи гідною кращого застосування. Якщо чоловік-Діва зустрів Ту Саму, заради якої він міг би ризикнути перевіреними часом і дорогими серцю відносинами, він все одно навряд чи захоче зробити це, а якщо все ж зробить – таємниця залишиться покритою мороком.

Не виключено, що розкриє секрет Та Сама, не підозрюючи, що відразу ж перестане бути такою, бо базік обох статей Діви не шанують. Втім, є одна вірна ознака, що дозволяє відрізнити Діву-Зрадника – це фраза: «Я покохав іншу», яка не підлягає ні обговоренню, ні оскарженню.

Він дуже стабільний в емоційному плані, але і він може змінити. І відбувається це з ряду причин, про які його обраниці слід знати. Наприклад, затримки на роботі, бажання працювати більше і навіть по вихідних, зовсім не привід для занепокоєння. Він саме такий і переробити його не можна. І зрада в його випадку – це просто пошук нового ідеалу для відносин в подальшому.

Коли не варто турбуватися

Він досить холодний, тому не завжди жінка може правильно розтлумачити його поведінку. Якщо він ввічливий, в міру критичне, то це цілком нормально. Він не готовий до зради до тих пір, поки вона не стане вести себе агресивно, не буде прагнути до придушення особистості. Не варто турбуватися, якщо він більше часу проводить на роботі. Він прагне заробити більше грошей. Також його часті відрядження не повинні стати причиною для скандалів.

Коли варто турбуватися

Якщо він раптом починає часто критикувати свою другу половину, то значить, він вирішив розірвати відносини. Справа в тому, що для нього зрада – ознака неохайності, тому навряд чи він стане змінювати фізично. Однак у його випадку моральна зрада набагато більш небезпечна. Їй варто більше дбати про нього, щоб він не став шукати іншу партнерку, а також не влаштовувати йому скандалів і гучних вечорів.

Щоб не змінив

Щоб він не змінив, досить дотримуватися деяких правил. Вибір жінки для нього – це серйозний крок. Він шукає спокійну жінку, яка дозволить йому відчути по справжньому, що означає домашній затишок. Також йому потрібна жінка, яка буде смачно готувати. Якщо вона відповідає цим критеріям, то навряд чи він захоче їй змінити, адже з нею так затишно і добре.

найголовніше!

Він один з чоловіків, які рідко вдаються до зради. У відносинах він стоїть за порядність і якщо його партнерка не влаштовує, то, швидше за все він просто розірве відносини. Його партнерці варто просто вміти смачно готувати, не влаштовувати йому емоційних стресів. Він шукає просту жінку, економічну і невибагливі в побуті. Якщо його партнерка буде відповідати цим критеріям, то він навряд чи буде змінювати їй.


Залишити відгук