Чоловік Козеріг і Жінка Лев — Сумісність

Сторонньому спостерігачеві ця пара може здатися дуже дивною: Козеріг і Лев – настільки різні особистості, що нічого спільного у них не може бути за визначенням. Чому ж вони разом? Що вони задумали? Насправді, «задумали» – це сильно сказано, хоча деяка частка розрахунку все ж можлива з однією з сторін, або навіть з обох. Козеріг – дуже прагматична людина, і не стане робити що-небудь просто так. Навіть заводити дівчину, а після на ній одружитися.

Він шукає людину, яка б, по-перше, доповнював – тобто, володів всіма тими якостями, яких немає у нього самого; по-друге, міг чогось його навчити, підтягуючи тим самим до свого рівня. Так, ось такий ґрунтовний підхід. Але, вибираючи Левицю в супутники життя, Козеріг, сам того не підозрюючи, отримує несподіваний бонус – сонце. Її щедре сонце, яке осяє його долю, назавжди проганяючи нудьгу і обіцяючи безліч дивовижних вражень.

Козероги рідко бувають бідними. Вони працьовиті і поміркованими у своїх витратах – як сказав би Левиця, жадноваты і абсолютно не вміють розважатися. Саме це дозволяє їм досягти успіху в справах: нехай не поспішаючи, але впевнено. Ставлення до грошей – головне, що відрізняє представників цих двох знаків, тому, щоб уникнути скандалів у майбутньому, їм краще чітко розподілити, яка частина сімейного бюджету «моє», а яка «наше». Втім, треба сказати, по справедливості, Леви бідними бувають ще рідше.

Вони керуються абсолютно незрозумілим для Козерогів принципом «Чим більше витратиш, тим більше заробиш». Однак це твердження не позбавлене логіки, принаймні для людей такого складу характеру: коли покупка чогось дорогого і нестерпно бажаного стає метою, Леви здатні творити дива, відкриваючи в собі таланти підприємця і авантюриста одночасно. Ці великі кішки в розумінні Козерогів без дїла і ліниві – але чи багато ви знаєте Левиць, які обрали своєю професією великосветское неробство? Вони люблять і вміють розважатися, але при цьому не бажають жити безцільно – адже це нудно і зовсім не дає можливості самореалізуватися.

А найголовніше, чому Левиця чи захоче стати фінансово залежною від чоловіка – вона дуже добре розуміє просту істину: господар не той, хто їсть, а той хто годує. Хіба опуститься Її Величність до такої ганьби, як попросити гроші у чоловіка «на кишенькові витрати», ніби третьокласниця? Ні, вона сама собі пані, і нічиєї заступництва не шукає. Навіть якщо Козеріг мріє бачити її зразковою домогосподаркою – і навіть якщо готовий фінансувати самі безневинні її примх. Тому що від всіх інших він тихо скрипить зубами і рве на собі волосся.

Втім, його можна зрозуміти. При всій повазі до Левиці як до особистості неабиякої і всіляко видатною, хорошою дружиною в традиційному сенсі цього слова назвати її можна лише з часткою іронії. Але ж не в пирогах і навичках художнього штопання шкарпеток вимірюється таке ефемерне поняття. Козеріг хотів таку супутницю життя, за якої міг би тягнутися, ніби за дороговказною зіркою – і він її отримав. А тому прощати її недоліки характеру йому доведеться знову і знову.

Чого доведеться в свою чергу навчитися Левиці – берегти свого чоловіка і його бідні нерви. Тому що чоловік – не паж, а як було сказано вище, супутник життя, піклуватися про душевний стан якого вона зобов’язана. Напевно, саме це відрізняє хорошу дружину від посередньої: даючи своєму партнеру хоча б уявне відчуття контролю над ситуацією, ви дозволяєте йому відчувати себе чоловіком. Чому «уявне»? Тому що – чого вже приховувати – верховодити в цій парі завжди буде Левиця. І на правах сильного і мудрого саме вона має взяти на себе відповідальність за сімейний мікроклімат: адже вона, Жінка, і є те сонце, що здатне підтопити періодично виникає між подружжям льодок, висушити калюжі і змусити серце коханого співати від щастя.

Стосунки чоловіка Козерога і жінки Лева можуть бути прекрасними, але шлях становлення цих відносин може бути тривалим і дуже складним для обох. Як правило, чоловік Козеріг з першого погляду закохується в обраницю, і всі сили спрямовує на завоювання її серця. Вони разом хочуть досягти в житті успіху, і сильно об’єднаються, якщо поставлять перед собою спільні глобальні цілі в житті.

Чоловік Козеріг буде зачарований силою і рішучістю своєї обраниці. Він із захопленням слухати її полум’яні промови, слухати кожному слову і навіть вчитися у неї наполегливості і впевненості в собі. У професійних справах і кар’єрі жінка Лев виявиться навіть більш успішною, ніж її супутник – вона швидко і ефективно досягає намічених цілей, поки він збирається з силами, планує свої дії і займається самодисципліною. Ці партнери обожнюють свою власну свободу, і ні за що б не погодилися жертвувати їй навіть заради кохання, але спільне співіснування двох сильних людей передбачає обов’язкову ієрархію, в якій ніколи не буває двох лідерів.

Захоплення чоловіка Козерога своєю партнеркою кілька приутихнет, як тільки він помітить її необов’язковість у виконанні численних обіцянок. Партнер був згоден терпляче чекати, коли його дружина матиме милість, і продемонструє йому хоча б частину того, що вона йому обіцяла, але рішуча і швидка жінка Лев йде вперед, не звертаючи уваги на те, що було в минулому, вважаючи за краще дивитися в майбутнє. До речі, різниця цих персонажів виникає, головним чином, з протилежності їхніх поглядів на життя.

Якщо чоловік Козеріг схильний постійно звертатися до минулого, до свого досвіду, вже пройшли і відчутим переживань, то жінка Лев любить забувати про минуле відразу ж, як тільки воно пішло з її життя. Вона дивиться вперед, і не любить концентрації на отриманому досвіді, воліючи сміливо експериментувати, отримувати нові враження і накопичувати новий досвід. Для жінки Лева її партнер, безсумнівно, є привабливим і бажаним – вона схиляється перед його мудрістю і спокоєм. Але зв’язуючими компонентами в їх відносинах є все ж матеріальна сторона і успіх. Вона буде зі своїм обранцем до тих пір, поки він забезпечує сім’ю, і поки що має вагу в кар’єрі та соціумі. Жінка Лев схильна втратити інтерес до чоловіка Козерога, якщо він буде безвольною, незадоволених скнарою, без перспектив в професійній сфері і фінансах.

Але, незважаючи на відмінності, партнери можуть дуже добре допомагати один одному. Кожен з них вигідно відтіняє іншого, робить його видатні якості ще помітніше і вигідніше. В глибині своєї душі чоловік Козеріг прагне взяти хоч трохи від зухвалості, сміливості виклику своєї партнерки. Повільно, крок за кроком, він переймає у неї манеру триматися, одягатися, вирішувати проблеми.

Жінці Льву дуже допоможуть мудрість і врівноваженість чоловіка Козерога. Його поради допомагають їй знайти рівновагу в деяких питаннях життя і кар’єри, а його стабільність впорядковує її думки і вчинки, роблячи їх послідовними і більш ефективними. Вони цікаві один одному – і це цікавість зробить їх союз ненудним.


Залишити відгук