Чоловік Рак і Жінка Телець — Сумісність

У цілому, союз Раку і Тельця можна назвати досить перспективним: вони живуть в одних і тих же ритмах, серед однакових цінностей, бачать чорне чорним, а біле – білим, і саме їх взаєморозуміння є гарантом стабільних відносин. Не можна сказати, що у цієї пари зовсім немає проблем – на жаль, проблем більше, ніж їм хотілося б. І все ж, якщо чоловік-Рак зустрів і полюбив жінку-Тільця, і та відповіла йому взаємністю, можна сміливо стверджувати: обидва вони зробили правильний вибір.

Ідилія тихих сімейних вечорів… в хаті пахне пирогом, а ноги одягнені в теплі в’язані шкарпетки. Як високо цінують таке проведення часу і жінка-Телець, і чоловік-Рак! Для неї будинок – фортеця, яку потрібно захищати від агресії зовнішнього світу, для нього… теж фортеця, в стінах якої можна сховатися від життєвих негараздів. Відчуваєте різницю? Партнерку іншого знака, можливо, пасивність життєвої позиції дружина дратувала б, Телець ж відноситься до неї поблажливо. Ця жінка зневажає нероб та гуляк, а легкий інфантилізм Раку – не з тих вад, які не можна пробачити. Їй навіть приємно піклуватися про партнера, ласкаво картати і приймати рішення за двох – а вже сам Рак тим більше задоволений, що його опікують ніби дитину.

«Ти майже як моя мама» – скаже він дружині, і та смутится: що це благовірний мав на увазі? Насправді, він зробив дружині самий великий (з точки зору Раку, зрозуміло) комплімент. Люди цього знака дуже прив’язані до батьків, навіть будучи дорослими і завівши власних дітей. Мати для чоловіка-Рака – ідеал жінки, і якщо він бачить в дружині риси цього ідеалу, то можна сміливо стверджувати: він знайшов своє щастя. Буває, втім, і навпаки – коли свекруха категорично не схожа на невістку, це велика проблема. Тому що дружина готує, пере, прибирає, одягається і розмовляє «не так як мама», тобто неправильно. Ви уявляєте, що буде, якщо Рак заявить щось подібне Тельцю? Вона відповість щось на кшталт «Ось іди і харчуйся тоді у своєї матусі!», і добре, якщо в руках у неї в той момент не буде нічого важкого – інакше за здоров’я Раку у мене виникли б серйозні побоювання.

Знаючи цю особливість характеру благовірного, жінки-Тельця варто було б, упокоривши гордість і впертість, подружитися зі свекрухою, вивідати у неї пару-трійку рецептів, послухати поради по домоводству… Це може виявитися непросто, але пам’ятайте, що стати трошки «як мама» – у ваших інтересах. Інакше привид недостигнутого досконалості оселиться у вашому домі і стане неймовірно дратувати.

Взагалі, Тельцю і Раку краще не сваритися. Члени родини, в якій хоча б один партнер (а краще, обидва) благодушним і відхідливий, можуть до одуру кричати один на одного, але потім хтось скаже: «Стоп, перемир’я. Йдемо пити чай», і гармонія відновлюється ніби за помахом чарівної палички. Але існують люди, нездатні так швидко перемикатися: якщо Телець або Рак зляться, це надовго. Упертість, властиве обом знаків, грає з ними поганий жарт: партнери розходяться по різних кімнатах, оголошують один одному бойкот і клянуться самі собі, що миритися першими не побіжать.

Є люди, які говорять «прости» між «привіт» і «як справи?» – невимушено, без будь-якої внутрішньої дилеми. Але тільки не Телець і не Рак… Вибачитися для них – це принизити власне его. Як ви думаєте, чи скоро вони помиряться, якщо жоден з них не хоче зробити перший крок назустріч? Найімовірніше, прийде свекруха, висварить обох і вимагатиме припинити сумасбродничать – тоді Рак послухається маму (а як інакше?..) і попросить вибачення у дружини, навіть якщо раніше впевнений, що винна у конфлікті вона. Саме час вигукнути: слава свекрухи!

А раптом «арбітра» не буде поруч? Так і будете злитися один на одного, поки не розлучитеся?.. Разом вам краще ніж порізно, у світі – краще ніж у сварці. Це і тільки це важливо – а дурні з’ясування хто винен, лише дитячість. Ви досить дорослі люди, щоб зрозуміти це. Навчіться з’ясовувати стосунки без затяжних конфліктів.

Союз чоловіка Раку і жінки Тельця можна назвати зручним для обох. У ньому не буде вибуху пристрастей та емоцій – принаймні зовні все виглядатиме чинно і спокійно. Їх відносини сторонні люди навіть можу прийняти за дружні – настільки партнери будуть відсторонено-терплячими один до одного. Чоловік Рак і жінка Телець не визнають публічного прояву пристрастей, хоча наодинці вони можуть бути дуже емоційними і розкутими. Не можна сказати, що цей союз ідеальний, хоча має великі шанси на щасливе продовження у шлюбі довгі роки.

Стосунки чоловіка Раку і жінки Тельця ніколи не бувають стрімкими, що швидко розвиваються. Обидва партнера люблять детально продумувати свої дії, вони не відразу приймають найважливіші рішення в своєму житті, і тому обидва будуть коливатися перед кожним важливим кроком у своєму житті. Чоловік Рак воліє усамітнення, спокійну обстановку, хоча із задоволенням буває іноді в компаніях і в суспільстві. Жінка Телець впевнена в собі, вона не прагне до завоювання уваги. Партнерка не любить порожніх мрій, вона воліє ставити перед собою конкретні цілі і практичну роботу. Вони нерідко будуть сваритися, але сварки цих двох людей також не видадуть їх гніву на людей. Жінка Телець ніколи не вважає себе винною у сварках, і тому ніколи не буде першою йти на примирення, гордо ігноруючи образи свого партнера.

Чоловік Рак часто впивається своєї «несчастливостью», перебуває в меланхолії і смутку, і також не робить жодних кроків, щоб розрядити обстановку у відносинах, якщо у них виникають проблеми. З цієї причини багато хто з таких пар розлучаються відразу ж, після виникнення перших конфліктів. Партнери навіть можуть відчувати біль у зв’язку з розлукою, але ніхто з двох не може пересилити себе, і зробити перший крок на шлях примирення. Дорога до щастя цієї пари викладена на шляху постійних компромісів, причому активність повинна виходити від кожного з них, в рівній мірі. Позитивним моментом цих відносин є той факт, що і чоловік Рак і жінка Телець тяжіють до облаштування будинку, створення родини, народження дітей.

Для них пріоритетними в житті є сімейні цінності, благополуччя близьких людей, і тому в загальних зусиллях зі створення сім’ї вони можуть прийти до щасливого консенсусу. Спілкування чоловіка Раку і жінки Тельця, якщо воно побудоване не на взаємних образах, а на розумінні один одного, може відкрити їм нові сторони життя, зробити їх загальну життя багатше і яскравіше. Ці двоє – прекрасні вихователі. В парі народжуються красиві і розумні діти, і мама з татом подбають про їх правильному розвитку, вихованні та навчанні. Чоловік Рак більше, ніж його партнерка, схильний до невмотивованих спалахів образ і гніву, але холодна розсудливість дружини, її спокій буде давати йому почуття впевненості в собі, знизивши ці негативні прояви.

Щоб зробити цей союз щасливим і тривалим, чоловік Рак і жінка Телець повинні позбутися від особистих амбіцій на користь інтересів сім’ї. Вони повинні спокійно з’ясовувати свої стосунки, бути більш відкритими для партнера, і тоді їм легше буде уникати тих проблем і недомовок, про яких говорилося вище.


Залишити відгук