Чоловік Рак і Жінка Близнюки — Сумісність

Коли на любовному горизонті Близнючки з’являється представник сильної статі, народжений під знаком Раку, вона, як Скрудж МакДак при вигляді золотих монет, досить потирає ручки: “Ну нарешті!”. У своїх мріях вона уявляла собі ідеального обранця, володіє рисами прекрасного принца з казки – романтичний, галантний, рішучий. Таку ж думку щодо майбутньої другої половинки присутній і у чоловіка-Рака – його обраниця повинна бути схожою на принцесу, витончену і романтичну, яку йому захочеться підхопити на руки, посадити на коня і забрати в свій замок. Жінка, яка бере ініціативу у відносинах в свої руки, може відштовхнути його, оскільки він впевнений, що справжні леді просто так не дістаються, їх потрібно добиватися.

І для Близнята, і для Раку первісне враження один від одного є важливим індикатором, що впливає на подальші стосунки. Можна сказати, що їх задає тональність жінка-Близнюк, оскільки від того, як вона поведе себе на початковому етапі відносин, залежить те, в якому ключі вони будуть розвиватися далі. Якщо себе проявить енергійна та ініціативна половина подвійної натури Близнюка, то ореол середньовічної романтики у поглядах чоловіка-Рака на відносини розсіється, як ранковий туман. Він усвідомлює, що не всі принцеси мають потребу в тому, щоб їх постійно носили на руках – деякі цілком самостійні.

Звиклий до того, що в залицяннях за дамами романтичні “примочки” – його головний козир, чоловік-Рак відчуває себе трохи не в своїй тарілці, тому що Близнючка, жінка-феєрверк, дивує його своєю безпосередністю. Але ми ж знаємо, що Близнюкам властива двоїстість характеру, тому прийде час, коли жінка проявить себе з іншого боку – як чутлива і вразлива особа, здатна засмучуватися через найменшої дрібниці. І тоді ці якості, які чоловік-Рак спочатку сприймав, як притаманні справжньою принцесою, неприємно дивують його – він звик до іншої Близнючки, феєричною та безпосередній! Тоді у нього залишається два шляхи – повернутися до стартової позначці відносин і спробувати переосмислити характер своєї обраниці або пристосовуватися до мінливості жінки-Близнюки.

Слава Богу, правляча світило Місяць наділяє народжених під знаком Раку здатністю адекватно реагувати на всілякі пертурбації в особистому житті. Коли його друга половинка-Близнючка змінює свій лик, Рак видаляється перечекати цей період під найближчим підводним каменем. Він не приймає близько до серця емоційні випади своєї коханої, розумно усвідомлюючи, що це тимчасове явище, і після дощику вигляне сонце. Якщо в конфлікті проявляє себе тільки одна сторона, то він швидко згасне – міркує Рак, і він абсолютно правий. Йому простіше прикинутися слепоглухонемым, ніж займатися виснажливим з’ясуванням відносин. Якщо для представниці знаку Близнюків конфлікти з другою половинкою схоже ін’єкції адреналіну, то для нервової системи Раку вони є серйозним потрясінням.

З точки зору астрології коефіцієнт сумісності пари чоловік-Рак – жінка-Близнюки досить високий. Ці двоє можуть побудувати міцний і довговічний союз, якщо навчаться миритися з дрібними недоліками партнера а великі недоліки нейтралізувати. Для чоловіка-Рака в Близнючки це в першу чергу легковажне ставлення до грошей. Жінка-Близнюки може пристойно заробляти, проте вона часто виявляється в фінансовому цейтноті із-за схильності до тринькання. Близнючка живе за принципом “Гроші для людини, а не людина для грошей”, і часто сприймає його в критичній формі.

Чоловік-Рак ж відчуває себе вкрай некомфортно, коли фінанси співають романси, тому намагається всіма силами уникнути таких ситуацій. У нього легко виходить економити і відкладати гроші на майбутнє, на відміну від жінки-Близнюки, тому легкість, з якою вона витрачає грошові знаки, що його обурює. Перевиховати Близнючку в цьому плані нелегко, але можливо. Вона дуже эмпатична до свого коханого, і, помічаючи, що той працює в поті чола, забезпечуючи їх благополуччя, починає відчувати докори сумління за своє марнотратство. І через деякий час під впливом чоловіка-Рака вона з любительки смітити грошима перетворюється в рачительную господиню.

Недоліком Раку в очах жінки-Близнюків може виявитися його “домоседствование”. Стовідсотковий екстраверт за темпераментом, дама-Близнюки комфортніше відчуває себе у великій компанії, коли є кому оцінити її чарівність і дотепність, а от чоловік-Рак, хоч і не цурається дружнього товариства, воліє проводити дозвілля тет-а-тет з другою половинкою. З-за цього в парі Рак-Близнюки можуть виникнути незгоди. Щоб зберегти погоду в будинку, чоловік-Рак готовий дати своїй жінці свободу у всьому, що стосується дозвілля – наприклад, якщо вона хоче піти в клуб, а він втомився на роботі і хоче повалятися перед телевізором, він запропонує їй відправитися з подругами.

Але така ліберальність замість того, щоб підняти Раку в очах Близнючки, може обурити її – як так, йому все одно, де і з ким я буду проводити вечір? Тому вона може демонстративно нікуди не піти і надутися. Втім, вже після декількох повторень подібного сценарію, жінка-Близнюки починає розуміти, що в тому, що її чоловік такий домашній, є і плюси – немає зайвих приводів для ревнощів і є більше можливості насолодитися товариством одне одного.

Стосунки чоловіка Раку і жінки Близнюків завжди балансують між повним крахом і взаємним пристрасним обожнюванням. Цікаво, що такі перепади в цьому союзі зустрічаються часто, практично щодня. Партнери можуть то сваритися і розлучатися, потім знову миритися і палко клястися один одному у вічній любові, і це може тривати роками. Якщо цим двом вдасться знайти прийнятний для обох балансу у своїх відносинах, без сильних коливань маятника почуттів – вони будуть щасливі разом.

Відмінностей між чоловіком Раком і жінкою Близнюками предостатньо. Вони мають різні смаки, бажання, вони по-різному спілкуються з друзями і проводять своє дозвілля. У цієї пари обов’язково виникнуть суперечності в питаннях заробляння і витрати грошей, покупок, облаштування будинку, і кожен з скандалів може стати останньою крапкою у відносинах, якщо кожен з партнерів докладе максимум амбіцій у розглядах. При цілої сонмі відмінностей, ця пара має і великою кількістю подібностей характеру, які можна брати за основу створення міцного союзу. Вони обидва наділені багатою уявою і люблять помріяти. Але, на відміну від більш прагматичною жінки Близнюків, чоловік-Рак дуже часто витає в хмарах, явно плутаючи уявне з реальним.

Він схильний жити у вигаданому світі, відгородившись від настирливих сірих буднів і побутових проблем, тому левова частка турбот про побут і матеріальному достатку в цій парі ляже на плечі жінки Близнюків. Вона часто ставить перед собою нереальні, фантастичні цілі, до яких активно рухається, але поки на горизонті замаячили нові мрії. Жінка Близнюки активна, але її активність хаотична, імпульсивно, і часто не має належного результату, тому що справи кидаються на півдорозі. Жінці Близнюкам необхідна в житті підтримка, міцна опора, але в свого обранця вона не бачить її, а тому їй так і не вистачає рішучості втілити в життя всі її прекрасні ідеї. Союз чоловіка Раку і жінки Близнюків не можна назвати монотонної і нецікавим – в ньому є динаміка, експресія, пристрасті, але, найчастіше, ця активність призводить до деструкції відносин, руйнуючи їх до самої основи.

Щоб виробити спільну тактику по зміцненню свого союзу, кожен з цієї пари повинен переглянути своє ставлення до спільного життя, звернути увагу на бажання і потреби партнера, а не свої власні. Чоловік Рак і жінка Близнюки повинні підтримувати один одного, всіляко допомагати і заохочувати, а від амбіцій і образ необхідно позбавлятися зовсім. Замість того, щоб гнути кожному свою лінію поведінки, потрібно налаштовуватися на хвилю іншої людини, намагаючись приділити йому якомога більше уваги і тепла. Відчувши підтримку, кожен з цієї пари буде набагато спокійніше і впевненіше в собі, а разом вони будуть представляти гарний тандем, здатний зробити багато для свого спільного і щасливого майбутнього.


Залишити відгук