Чоловік Рак і Жінка Водолій — Сумісність

Це загадкова пара… їхня зустріч була випадковою (наскільки взагалі можливі випадковості в нашому житті). Але ось що їх підштовхнуло прийняти рішення бути разом?! Рак, як правило, наважується на офіційні відносини лише у двох випадках, якщо:

дівчина заявить, що є й інші претенденти на її руку і серце. Рак моторошний власник; він не переживе, якщо його наречена вийде заміж за когось іншого. Раки взагалі не в змозі розлучитися з чим-небудь, що належить їм. Навіть зі старими шнурками від кросівок. Дівчина почне читати Раку класичну лірику при місяці, грати на фортепіано, влаштовувати вечері при свічках, вишукано одягатися, розмовляти ніжним, м’яким голосом і головне – чи стане захоплюватися його мамою. (Ось як треба завойовувати чоловіка-Рака) Треба сказати відразу: мама для Раку – це все. Він і дівчину буде шукати під стать. А якщо вона буде ставитися до нього з материнською ніжністю і дозволить залишатися маленьким хлопчиком – то це було б взагалі межею його мрій.

Але дівчина Водолій ніколи не буде робити нічого з перерахованого вище. І більш того, вона не надто прагне до шлюбу (коло її інтересів значно ширше стандартного заміжжя). Вона не здатна читати вірші при місяці, та ще й з метою зваблювання. Щоб вона сама зважилася на офіційні відносини, треба, щоб обранець переконав її у своїй винятковості. Він повинен домогтися успіхів у інтелектуальної сфері або сфері мистецтва. Ну, на крайній випадок, в політиці. Так, ось це їй теж подобається: звершення на благо людства і працю на громадському терені.

Але любов робить дива. До того ж, є кілька моментів гороскопи, які будуть об’єднувати їх. Раку гороскопически зумовлений глибокий, мало не містичний інтерес до людей знаку Водолія, так як Водолії для Раків – восьмий зодіакальний будинок. Так само заворожено дивляться на Риб – Леви, на Скорпіонів – Овни і т. д. Водоліям ж Раки з ряду причин здаються дуже корисними (наприклад, в побуті). Це перше. Друге, що їх може об’єднувати дивацтва. Раку, звичайно, далеко до ексцентричності Водолейской дівчата, але і він зі своєю мінливістю і місячної залежністю часом дуже, дуже незвичайний!

І останнє: Рак великий шанувальник всього вишуканого і прекрасного, тому він буде убитий наповал зовнішністю Водолейской діви: вона хороша витонченою, містичної красою (жінки Водолії: Віра Брежнєва, Ольга Кабо).

Їхні стосунки можуть бути достатньо міцними і тривалими. Можливо, спочатку Раку буде бентежити деяка неромантичность обраниці: вона взагалі бачить мало сенсу в любовних пристрастях, для неї велику цінність має дружба. Її ж будуть дратувати напади його чорної меланхолії і паніки. Рак, незважаючи на свою ніжну м’якість і лагідність, буде намагатися верховодити, грати першу скрипку. Діва Водолій почне наполегливо чинити опір його спробам керувати.

Для цього протистояння є вагомі причини: він – кардинальний знак, лідер за своєю природою. Вона – постійний знак, що означає неймовірну завзятість і найбільш повне втілення якостей своїй стихії (стихія Водолія – Повітря, зумовлює волелюбність і відторгнення будь-яких рамок, обмежень). Якщо волелюбність повітря помножити на завзятість постійного знака, то зрозуміло, що у Раку виникнуть серйозні проблеми у боротьбі за сімейне скіпетр і державу.

У відношенні грошей у них не виникатиме розбіжностей. По-перше, тому, що Рак, швидше за все, візьме на себе кермо правління в фінансовому питанні, не залишивши шансів для дивацтв своєї дружини. А по-друге, дівчина Водолій не марнотрат, і, головне – терпіти не може борги і життя не за коштами. Так що Рак даремно переживає, він цілком міг би довірити сімейний гаманець в руки своєї Водолеечке. Але він так любить гроші, так трепетно ставиться до них, що не в змозі передоручити управління банківськими рахунками навіть коханої дружини.

Вважати, що Рак скупердяй – не варто. Йому шкода грошей на простеньку куртку-пуховик, а от придбання норковій шубки він вважає розумною і правильною витратою: річ якісна, люба, гарна, прослужить не один рік. Не відмовить дружині він у красивих діамантових сережках (тим більше, що цю річ можна передати у спадок дітям), або вечері в престижному дорогому ресторані (Раки – гурмани і естети).

Незважаючи на традиційні і трошки консервативні манери, Рак в інтимних стосунках вільний від умовностей і забобонів. Їх близькістю буде керує уяву і любов до сюрпризів (обидва ненавидять рутину, повсякденність). Зрештою, вони здивують один одного; через якийсь час він відчує, що вона дуже чуйно вловлює його глибинні настрої і пристрасні бажання. І не тільки! Вона розуміє, як ранима і романтична душа під холодним і міцним крабьим панциром. А жінка Водолій, пов’язана з деякою часткою іронії до сексу, раптом відчує смак земної пристрасті зі своїм ніжним, розкутим Рак.

Рак керує Місяць, тому зрозуміти і вловити зміни в його настрої буває неймовірно складно, можна записувати, в якій місячної фазі що він може викинути; Водолієм управляє Уран, великий любитель ні з того, ні з сього метати блискавки. Так що іноді між ними можуть бушувати грози. Але все буде відмінно, якщо вона навчиться не викидати старі кросівки, стане дбайливо змахувати пил з його атестата початкової школи і буде в хороших стосунках зі свекрухою.

Раку доведеться полюбити її дивних друзів, або, хоча б, змиритися з ними. Не бути жадібним, дріб’язковим і недоброзичливим. Іноді нагадувати їй її адресу, ім’я улюбленої бабусі і яка зараз пора року (пам’ять у Водоліїв іноді викидає такі коники!). І ніколи, ні в якому разі, не ревнувати і не обмежувати свободи!

Чоловіка Раку і жінку Водолія чекають дуже цікаві і захоплюючі відносини, які, на жаль, часто бувають не такими безхмарними, як здаються на перший погляд. Чоловік Рак ніяк не може взяти на себе відповідальність за створення сім’ї, хоча прагнення до відносин і життя в сімейному комфорті у нього є. Жінку Водолія підкорить ніжність партнера, його романтичний настрій, сентиментальність. В її очах чоловік Рак завжди буде залишатися розпещеним дитиною, яким необхідні захист і материнська турбота.

На початку стосунків з жінкою-Водолієм чоловік Рак, як і завжди, буде зворушливий, ніжний і дуже сором’язливий, що відразу завоює її серце. Але вже через деякий час партнер раптом стане пред’являти вимоги, які вона ніяк не сподівалася коли-небудь почути. Він буде примхливим, запальним, роздратованим з будь-якого приводу. Особливе занепокоєння чоловікові Раку доставить бажання жінки Водолія все змінити, внести в їхнє життя зміни і нововведення, яких він просто боїться. Його забаганки виникають із-за страху, що партнерка в своєму бажанні змін торкнеться його сталий стабільний світ, а цього він ніяк не може допустити.

Жінка Водолій, бажаючи різноманітності у відносинах, буде прямо чи опосередковано провокувати свого партнера на ці випади. Їй принесе задоволення ця гра в «кішки-мишки», і вона, крок за кроком, буде зазіхати на особистий простір чоловіки Раку, диктуючи йому, що робити, керуючи всіма діями, активно направляючи по обраному нею шляху. Жінка Водолій – противник традицій і правил, і такими методами вона бажає змусити партнера діяти і думати самостійно, змінюватися і розвивати свої здібності. Але чоловік Рак не сприймає витівки партнерки за навчання, він розглядає їх, як грубе зазіхання на свою індивідуальність, і не забариться з відповідними випадами на її адресу.

У парі може розгорітися великий скандал, до того ж – долготекущий, з перервами на відпочинок і особливо гострими, кризовими ситуаціями. Жінка Водолій не так вже й романтична, як здалося чоловікові Раку на перший погляд. Вона вміло і охоче маніпулює партнером, який найчастіше виявляється постраждалою стороною в цих складних відносинах, схожих на тривалий детектив. Чоловік Рак відчуває величезний психологічний тиск на себе, йому важко і на моральному, і на фізичному рівні, тому баталії часто закінчуються хворобою партнера, його нервовими зривами і станом афекту.

чи Є в цій ситуації вихід? Звичайно, є. Чоловік Рак і жінка Водолій завжди цікавляться метафізичними явищами, езотерикою, психологією. Вони можуть згуртуватися на основі вивчення цих наук, і навіть організувати власну справу – наприклад, школу Духовного розвитку або тренінги особистісного зростання. Вони і тоді будуть сперечатися один з одним, але в загальному справі їх спори будуть робочими і діловими, по суті, без переходу на особистості – а це зміцнить їх відносини.


Залишити відгук