Чоловік Овен і Жінка Телець — Сумісність

Чоловік Овен і жінка Телець вживаються значно краще, ніж їх «дзеркальні близнюки»: жінка Овен з чоловіком-Тельцем. Союз земного жіночого початку Тільця і вогняного чоловічого – Овна відповідає традиційним уявленням про розподіл ролей: жінка – берегиня вогнища, а чоловік – ініціатор починань і генератор ідей.

Жінка Телець не залишає байдужими чоловіків: вона обіцяє неземне блаженство, одночасно обволікаючи почуттям спокою і затишку. А Овну земна діва особливо подобається, навіть більше, ніж іншим, він відчуває в ній ті якості, якими б хотів мати сам: безтурботний спокій і врівноваженість. Вона для нього – як тиша лісового озера з лататтям на дзеркальній гладі.

Вони різні. Але саме відмінності можуть стати фундаментом для гармонійного спільного життя. Наприклад: вона любить тишу, самотність, мріє про сільське життя. Він – типовий міський мешканець, йому потрібні зустрічі з друзями і кипуча діяльність. Жінка Телець – обожнює природу, а чоловік-Овен – спорт.

В результаті симбіозу інтересів виникне комфортний заміський котедж недалеко від міста, куди можна запросити гостей на вікенд і де зручно жити цілий рік. Овну буде, чим блиснути і похвалитися, жінка Телець отримає омріяну нерухомість на лоні природи. Вона із задоволенням буде доглядати за грядками, а він облаштує тенісний корт, вибудує альтанку і розкішний гриль. Хоча, скоріше, Овен розповість своїй половині, чого б він хотів, а втілювати ідеї в життя буде господарська жінка Телець. Єдиним неодмінною умовою компромісу буде наявність хорошої автостради та близькість до місто: Овен зачахне далеко міських вогнів і без лихоманки вулиць в годину пік. Він згоден ночувати в котеджі, привозити туди друзів – але не більше.

Жінка Телець ніколи не зможе перемогти чоловіка Овна. Ну і навіщо? – Можна просто мовчки робити по-своєму, і палкий Овен в один прекрасний день здасться: не тому, що вона переконала його, а тому, що він видихався, йому набридло сперечатися. І потім, тема спору вже давно неактуальна: його приваблюють нові горизонти і нові ідеї. Може бути, навіть і добре, що вона не дала йому влипнути в той проект? Його приятель втратив багато часу і грошей на тій афері. Все-таки, його дружина – просто краса!

Єдиний пункт спотикання, де їм буде складно домовитися – це гроші. Заходячи в банк, чоловіків Овен відразу йде у відділ кредитів, а жінка Телець – в ощадний, щоб перевірити відсотки на рахунку. Вона ніколи не зрозуміє його і завжди буде проти надмірних витрат. Але назвати її похмурою скупердяйкой теж не можна: жінка Телець розумна і практична, просто не любить, коли гроші кидають на вітер. Якщо Овен надумає подарувати їй дороге ювелірна прикраса, вона буде тільки “за”: їй подобаються дорогі, красиві, якісні речі.

До того ж, колечко або брошка можуть згодитися на чорний день, їх можна передати у спадок дітям та онукам. Так само вона підтримає купівлю нових меблів, особливо, якщо це будуть добротні речі, здатні служити десятиліття. Але на жаль: купувати меблі і діаманти Овен не дуже любить. Йому більше подобається залазити в борги через придбання спортивного автомобіля або акцій золотодобувної компанії на Місяці.

Як тільки вони добираються до ліжка, всі розбіжності забуваються. Овен і Телець притягують один одного, як два магніти. Навіть її почуття гумору, яке вона проявляє у всіх сферах життя, не завадить їм любити один одного палко і самовіддано, даруючи насолоду і задоволення. Втім, вона коли-небудь зрозуміє, що не варто жартувати над його слабкістю, коли він не донесе й впустить її на підлогу в двох кроках від ліжка. А він оцінить її вірність і обожнювання настільки, що простить їй відсутність романтичного флеру у відносинах.

Союз чоловіка Овна і жінки Тельця завжди з’являється, як грім серед ясного неба. І справа навіть не в тому, що обидва ці представники зодіакального кола мають незламною волею і силою. Монументальні за характером, ці двоє будуть стикатися один з одним, як хвиля з скелею, з самого початку знайомства, і питання залишається відкритим – хто в підсумку переможе кого?

Чоловік Овен, екстраверт за характером, буде завжди прагнути до позерства, публіці, гучним перемогам. Жінка Телець, свято вірячи в те, що вона знає про життя краще, ніж її легковажний чоловік, буде намагатися контролювати його життя, намагаючись напоумити і направити в потрібне русло. Ця пара завжди буде відчувати змагальний азарт. Кожен з них може багато речей зробити краще, ніж партнер, і це змагання буде тривати нескінченно, то приводячи до воєн, то до занудного педантизму з боку обох.

Жінка Телець повільна, і швидкий чоловік-Овен буде завжди говорити останнє слово, повертати ситуацію в ту сторону, в яку йому хочеться, не чекаючи запізнілої реакції подружжя. Але зате партнерка в цьому союзі буде настільки вперта, що постарається тримати свою лінію поведінки до тих пір, поки протистояння не набридне її чоловікові, і тоді питання буде вирішено в її користь. Часто виходить так, що жінка Телець приймає образ життя свого чоловіка, і не противиться його божевільним, на її погляд, витівок. Але чоловікові Овну необхідно пам’ятати, що його партнерка ніколи не змінить своєї точки зору на речі, і навіть через багато років він з подивом почує, що їй зовсім не подобалися його подарунки і букети, які він особисто складав, а вона з вдячністю приймала.

Незважаючи на всі суперечності, чоловік Овен і жінка Телець будуть добре підходити один одному в сексуальному плані. Саме тонка інтимна гра партнерів один з одним і буде тією основною сполучною їх нестабільного, але дуже гучної і видного союзу, яка може тримати їх один біля одного все життя, привносячи в ці відносини щастя і любов. Якщо цей союз існує на матеріальній залежності один від одного – він має всі шанси на успіх. Жінка Телець буде ніжно піклуватися про свого чоловіка, а чоловік-Овен, в свою чергу, розкриє їй таємниці чуттєвої любові та спекотної пристрасті.

Тільки на розумні компроміси союз чоловіка Овна і жінки Тельця матиме успішне продовження. Але поступки – така дрібниця в порівнянні з тим багатством, яке вони виграють обидва. Їх життя буде дуже цікавою і насиченою, вони не дадуть один одному нудьгувати. Консерватизм жінки Тельця буде викликати у чоловіка Овна протест, але він, тим не менш, буде глибоко поважати її стабільність і чесність. У щасливому шлюбі жінка Телець здатна бути не тільки підтримку, але і музою чоловіка Овна, і він буде глибоко вдячний своїй бойовій подрузі за широту її душі, глибинну мудрість і нескінченне терпіння. Це – один з тих шлюбів, про який буде, що розповісти нащадкам.


Залишити відгук