Чоловік Овен і Жінка Близнюки — Сумісність

Представники цих знаків не схильні до розмазування каші по тарілці, коли справа стосується рішучих кроків, наприклад – готовність жити разом. Чоловік-Овен прагматичний погляди на інститут шлюбу, він не вітає модну в останні роки схему вільних відносин, коли дві людини начебто разом, але в той же час ніхто нікому не зобов’язаний. Він принциповий у виборі супутниці життя: вона повинна бути надійною, розуміє, і, найголовніше, вірною.

Але коли він зустрічає жінку-Близнюка, за якою тягнеться довгий шлейф минулих відносин і прихильностей, за його консерватизму наноситься повітряний удар. Представниця стихії Повітря, меркурианка-Близнючка завдяки своєї харизматичності і безпосередності завжди оточена шанувальниками і шанувальниками, серед яких чимало тих, з якими її раніше пов’язували романтичні відносини.

Вмінню жінки-Близнюки підтримувати дружні стосунки з колишніми коханими можуть позаздрити багато – у неї це виходить легко і невимушено, як і багато інші речі, які вона робить. Навпаки, чоловік-Овен схильний рубати з плеча – якщо розлучається, то зазвичай рве всі ниточки, які пов’язували його з колишньою пасією (виняток становлять діти, оскільки батьківський інстинкт у представника цього знака дуже сильний).

Зачарований чарівністю і енергійністю Близнючки, Овен все ж замислюється про те, що ця жінка не зовсім підходить під критерії його ідеалу – адже вона може змусити його ревнувати без видимої причини, просто подарувавши невинну посмішку сторонньому чоловікові.

У свою чергу, Близнючку насторожує зайвий традиціоналізм її обранця, його стриманість на перших побаченнях, адже вона звикла, що зазвичай чоловік згортається в вузол, щоб справити на неї враження. Тому на початковому етапі відносин між жінкою-Близнюком і чоловіком-Овном споруджується незримий айсберг, який заважає обом кинутися в обійми всепоглинаючого почуття кохання. Але з часом заснування цього айсберга тане під променями взаємного тяжіння цих двох. А тяжіння між Овном і Близняшкой дуже сильне, бо кожного з них притягують до партнері протилежні власним характером риси.

В Овні для Близнючки – це серйозність, розсудливість, конструктивізм мислення. Цей чоловік здається їй гарантом її особистісного благополуччя, кам’яною стіною, за якою можна затишно сховатися. А чоловіка-Овна в жінці-Близнюка приваблює її відкритість, природна чарівність, легка інфантильність поведінки. Кожен день вони відкривають один в одному нові грані, і крок за кроком наближаються до розуміння, що створені один для одного.

Але є в їх відносинах і ложки дьогтю, які здатні образити ідеальний образ одного партнера в очах іншого. Так, чоловіка-Овна може дратувати нераціональність його обраниці в деяких питаннях. Як і правляча божество Меркурій, яке управляє її знаком, Близнючка вічно кудись поспішає, поспішає. Вона може взятися за кілька справ одночасно, не довести ні одне до кінця і відразу ж забути про них, тоді як Овен принциповим у всьому, що стосується розпочатих ним справ. Вона в коржик розіб’ється, але доведе іншим і собі в першу чергу, що на нього можна покластися. Дуже швидко він розуміє, що його подруга має абсолютно протилежною рисою – сподіватися на її відповідальність марна справа.

Також Овна іноді обурює мінливість настрою Близнючки – його неприємно дивує її звичка вихлюпувати негативні емоції на оточуючих, а потім пурхати, наче метелик. Жінці-Близнюка у її обранця-Овен може не вистачати романтики. Він може бути лицарем, але трубадуром, який буде вдень і вночі співати серенади своєї коханої, обсипати її ложе пелюстками троянд і писати під вікнами визнання в любові. Його стриманість у почуттях вона може сприймати, як черствість емоцій, і не забуде висловити йому це при найближчій сварку.

Незаперечною перевагою пари Овен-Близнючка є їх уміння дипломатично вирішувати проблеми за столом переговорів. Якщо існує непорозуміння, вони будуть обговорювати його годинами, днями, поки не прийдуть до спільного знаменника. Обидва вірять в те, що немає питань, щодо яких не можна домовитися. Здатність обговорювати проблеми і йти на компроміси – запорука довговічності відносин цієї пари.

Союз чоловіка Овна і жінки Близнюків нагадує спроби утолочь відразу дві горошини в одній ступці. Цей процес захоплює не тільки самих учасників дійства, але і глядачів, із задоволенням спостерігали за цікавою та динамічною грою партнерів. Жінку Близнюків може лякати та енергійність і наполегливість, з якою діє її партнер. Чоловіка Овна дратує нестабільність, легковажність партнерки. Цей союз буде існувати – і цілком непогано – до тих пір, поки чоловік Овен і жінка Близнюки не візьмуться завзято переробляти один одного.

Чоловік Овен і жінка Близнюки відчувають себе борцями, які вийшли на ринг відносин, щоб помірятися спритністю і силою. В принципі, їх союз можна назвати цілком гармонійним і щасливим, пам’ятаючи про те, що обидва ці знаки Зодіаку мають енергійність, оптимізм і свободу. Жінка Близнюки обожнює флірт, романи, шанувальників. Чоловікові Овну доведеться дуже постаратися, щоб затьмарити всіх, на кого обраниця звертає увагу. У свою чергу, чоловік-Овен не любить сидіти взаперті. Його спілкування з оточуючими нерідко межує з фліртом і адюльтером, що завжди є причиною ревнощів дружини. Між цими партнерами встановлюється розуміння один одного, але вони не схильні довіряти, і часто обидва схиляються до стеження один за одним, не гребують «копанням в брудній білизні», прослуховуванням телефону і выворачиванием кишень.

Такий спосіб життя пари нагадує гру, і вона може тривати в одному і тому ж режимі, не перехлестываясь за межі розумних баталій, все життя. Це – та пара, про яку говорять «разом тісно, нарізно нудно». Їх неможливо утримати на одному місці або в закритому просторі, тому що кожен партнер прагне до самовираження, свободу. Жінка Близнюки тяжіє не до такого стрімкого темпу життя, як її зоряний партнер, крім того – їй притаманна сентиментальність, велика романтичність. Ці якості будуть тільки підкреслювати жіночність партнерки, і анітрохи не протиставлять її чоловіка Овна. Діти, що народилися в парі чоловіка Овна і жінки Близнюків, будуть дуже товариськими, відкритими і високоінтелектуальними – їх батьки володіють тонкими манерами, і є завжди чудовими вихователями, добре розуміють своїх дітей.

Для того, щоб зберегти союз чоловіка Овна і жінки Близнюків, їм необхідно навчитися поважати прагнення один одного до деякої міри свободи. Крім того, обидва партнера повинні стежити за своєю власною поведінкою, щоб не провокувати конфлікти. Ця пара просто нерозлучна, якщо стане будувати своє життя на вічному пошуку чогось нового, буде прагнути урізноманітнити свої відносини. Чоловік Овен і жінка Близнюки сильні тим, що легко розуміють один одного, вміють сміятися і жартувати, не ображаючись при цьому на партнера. Вони до старості залишаться дітьми, які дуже люблять пустувати, і не сумують навіть у важких ситуаціях.


Залишити відгук