Споріднена Душа для Скорпіона

Скорпіон в любові, як і у всіх інших сферах, знає толк і ніколи не примиритися з поразкою. Він дуже чутливий до протилежної статі, а тому завжди зможе визначити, як до нього ставиться людина. Однак, незважаючи на свою чутливість, Скорпіон не такий вже сентиментальна. Він не стане шкодувати того, хто його ошукав або зрадив, і може швидко розірвати стосунки з кривдником. А якщо навіть не розлучиться, то придумає для нього саме неприємне покарання.

Скорпіон в любові дуже вихований і тактовний і завжди вимагає того ж від партнера. Але якщо його розсердити, Скорпіон забуде про свій такт, і може висловити своє невдоволення навіть у присутності сторонніх людей. Скорпіон не зазнає тиску з боку партнера, і завжди буде відстоювати свою думку до останнього. Цей знак зодіаку ніколи не допустить, щоб їм маніпулювали, але зате сам Скорпіон легко буде користуватися слабкістю інших.

В любові Скорпіон найчастіше стриманий. Свої почуття він не виставляє напоказ навіть у найінтимніші моменти. Однак це зовсім не означає, що Скорпіони не здатні до піднесеним почуттям. Вони дуже пристрасні, як чоловіки, так і жінки, хоча за зовнішнім виглядом це визначити складно. Союз з цим зодіакальним знаком часто буває гармонійним, просто потрібно прийняти його таким, який він є.

Скорпіон завжди прагне до любові, і найчастіше для нього необхідний тільки одна людина, до якого він може прив’язатися надовго. Цей знак зодіакального кола один із самих вірних у коханні, і того ж вони будуть чекати від партнера. Але є одне АЛЕ. Більшість типових Скорпіонів покидають свою пасію або шукають пригод на стороні, якщо в їх сексуального життя з партнером немає гармонії. У той же час Скорпіони не можуть пробачити зраду і бояться бути відкинутими. «Кинутий» Скорпіон може не тільки образитися, але й помститися колишньому партнерові.

Скорпіон і Овен

Роман скорпіона і овна рідко може тривати дуже довго. Їх відносини спочатку будуються на пристрасті і взаємне притягання. Їм не властива тяга до експериментів і властиво гарне уяву. Їм цікаво проводити час разом, але з часом скорпіону починає не подобатися надто відкритий та свободолюбиве поведінка овна.

Його гризе заздрість і яскраво виражене почуття власності до овна. Овну не по душі пильну увагу і ревне ставлення скорпіона, він не хоче перебувати в клітці, і поступово почне віддалятися від свого партнера, в пошуках свободи. Овен воліє з’ясовувати конфлікти відкрито, йому не подобається відчувати, що скорпіон щось приховує. Рано чи пізно такі союзи розпадаються.

Скорпіон і Телець

Союз тільця і скорпіона не є багатообіцяючим. Єдине, що пов’язує партнерів це інтерес до сексуального життя. В цьому питанні їх бажання і наміри повністю збігаються, і вони можуть поступатися один одному. Але в усьому іншому це дуже складні і суперечливі відносини.

Хоча вони багато в чому схожі, їм досить складно знаходити спільну мову. Вони досить уперті і тверді, не вміють поступатися один одному, ревниві по відношенню до своїм другим половинкам. Багато конфліктів у них виникає із-за матеріальних засобів. Кожен воліє витрачати їх на власний розсуд, і, як правило, партнера не задовольняє вибір іншого. Дрібні конфлікти часто закінчуються довгими сварками.

Скорпіон і Близнюки

Скорпіон спочатку є дуже привабливим для близнюків. Скорпіон в очах близнюків блищить розумом, володіє внутрішнім шармом, можливістю залучати до себе людей. У спальні обидва партнери будуть задоволені на сто відсотків. Але пізніше близнюкам стає зрозуміло, що за внутрішнім шармом скорпіона ховається великий внутрішній світ, в якому часто немає місця іншого.

Скорпіону хочеться безроздільно панувати над своїм партнером, управляти його думками і бажаннями. Волелюбним близнюкам це набридне дуже швидко. Вони люблять суспільство, знайомитися з новими людьми, фліртувати, обожнюють легкість у стосунках. Скорпіон дуже ревнивий і егоїстичний, щоб дозволити близнюкам все це. Такі відносини, в кінцевому підсумку, приречені.

Скорпіон і Рак

Відносини скорпіона і раку мають хороший прогноз. І хоча обидва знака зодіаку досить ревниві, їм буде нескладно знаходити спільну мову. У спальні у них все складається чудово, і тому вони з легкістю забувають дрібні сварки і образи. Скорпіон може реалізувати себе у відносинах до домінуючої позиції, він зможе легко пригнічувати раку і керувати ним.

Рак, який часто сам шукає захисту і заступництва, буде дуже задоволений тим, що скорпіон усе візьме в свої руки. Рак болісно реагує на уколи скорпіона, але тим не менш саме рак здатний дати скорпіону необхідну ніжність, ласку і турботу.

Скорпіон і Лев

Скорпіону і льву досить складно співіснувати на однієї території. Обидва хочуть керувати партнером, але лев більше досягає успіху в цьому. Скорпіон не любить лестити леву, а лев так потребує суспільного визнання і захоплення.

В сексуальному житті вони ідеальні партнери, і здатні задовольнити бажання один одного. Але у звичайному житті їх думки часто розходяться, виникають серйозні конфлікти з-за дрібниць. Скорпіон стає образливим, ранимим, до того ж і сам намагається завдати рани. Спільне життя перетворюється в протистояння.

Скорпіон і Діва

Роман скорпіона і діви цілком може виявитися тривалим. Вони мають різні характери, але у них є і багато спільного. Вони добре інтелектуально розвинені, і їм завжди цікаво спілкуватися, що саме по собі важливо. Вони люблять проводити час у своєму сімейному гніздечку, обидва мають глибоку прихильність до дому, до грошей ставляться дбайливо.

Вони вірні своїм обранцям, і не турбують почуття власності один одного, не грають почуттями і поважають думку партнера. У ліжку діва відчуває себе трохи більш скуто, але скорпіон докладе всі зусилля, щоб розбудити в діві пристрасть.

Скорпіон і Ваги

Відносини скорпіона і ваг найчастіше закінчуються плачевно. Партнери мають різні погляди на життя, їм складно знаходити компроміси. Скорпіону не подобається, що ваги цікавляться іншими людьми, він обов’язково захоче, щоб вся увага було направлене тільки на нього.

Терезам спочатку подобається ревне ставлення скорпіона, але незабаром така любов скорпіона почне гнобити ваги. Скорпіон дуже серйозний щодо почуттів і відносин, життя терезів йому здасться занадто легкою і безтурботною. Скорпіон не буде відчувати себе захищеним у повній мірі, і поступово перетвориться в примхливого і незадоволеного життям співмешканця. А такі відносини не принесуть нічого доброго.

Скорпіон і Скорпіон

Хоча обидва партнера у взаєминах скорпіона схожі, їм складно співіснувати на однієї території. Характер партнера кожному здається просто нестерпним. Ревнощі, примхи, претензії, зауваження, вимогливість і замкнутість відштовхує їх один від одного.

Обидва будуть намагатися домінувати, але ніхто не зможе поступитися в цьому протистоянні. Єдине в чому їх інтереси сходяться – це в сексуальному житті. Тут вони мають достатньо ніжності і розуміння. Стосунки можливі, якщо один з партнерів буде готовий до підкорення і поступливості.

Скорпіон і Стрілець

Відносини скорпіона і стрільця складаються непросто. Але бажання скорпіона підпорядкувати собі стрільця викликає в нього протест. Стрілець дуже любить свободу, незалежність і нові пригоди. Скорпіон більше націлений на серйозні стосунки, і вподобане йому спочатку відносин волелюбність і відчайдушність, швидше почнуть дратувати скорпіона.

Ревнощі скорпіона буде душити стрільця, йому просто не буде вистачати повітря. До того ж стрілець завжди готовий розмовляти, він може з’ясувати стосунки, якщо у них є проблеми. Скорпіон вибирає зазвичай іншу гру. Він замкнутий і потайливий, ревнивий і егоїстичний, стрілець не зможе з цим змиритися.

Скорпіон і Козеріг

Прогноз на відносини скорпіона і козерога дуже хороший. Партнери радують один одного, і кожен отримує від відносин велику вигоду. Працьовитий і часто флегматичний козеріг отримує той заряд енергії, який виходить від скорпіона, а скорпіон оцінює по достоїнству фінансову стабільність і надійність, яка характеризує козерога.

У їх відносинах є місце і пристрасті, і ніжності, і досягнення загальних цілей. Ревнощі скорпіона анітрохи не махає козерогові. Навпаки, завдяки ній він відчуває себе потрібним і улюбленим, захищеним. Вірність і незгасна пристрасть зробить відносини довгими і цікавими.

Скорпіон і Водолій

Їм важко уживатися на одній території, хоча первісна закоханість і пристрасть можуть зробити відносини незабутніми. Водолій занадто незалежний, має величезна кількість інтересів, які частіше за все не по душі скорпіону. З водолієм він відчуває себе незахищеним, непотрібним і забутим.

Йому до вподоби волелюбність водолія, і йому не під силу переконати в цьому свого партнера. Ревнощі стає нестерпним для водолія, і він поступово почне проводити все більше часу поза суспільства свого коханого. Скорпіон відчуває біль, його почуття власності виявляється задетым. Такі стосунки не мають хороших прогнозів.

Скорпіон і Риби

Ідеальний союз складається між скорпіонами і рибами. Партнери ніби доповнюють один одного, а знаходять у коханих те, чого їм самим не вистачає. Рибам подобається домінуюча роль скорпіона, його гострий розум, рішучість, творча натура. Скорпіону подобається мрійливість, певна сором’язливість риб, дивовижний внутрішній світ.

Їм цікаво проводити час разом, а в ліжку скорпіон здатний розкрити потенціал риб в повній мірі. До того ж у відносинах цих знаків зодіаку скорпіон може відчути себе головним, чого йому гостро не вистачає у відносинах з іншими знаками. Вірність відносин, взаєморозуміння і поступливість зроблять відносини ще більш міцними і перспективними.


Залишити відгук