Телець у Відносинах

Астрологи кажуть: “під якою зіркою народився, такий і буде життя”, а правда це чи ні судити тільки людям. В статті мова піде про те, який Тілець у відносинах і варто пов’язувати з ним життя. А так же як захистити себе від сварок з цим знаком зодіаку.

Отже, який Тілець у відносинах? Можна з’ясувати це з власного досвіду шляхом довгих відносин з таким чоловіком, але варто по одному судити всіх представників цього знака справа кожної жінки. Багатьом дуже навіть подобаються представники знаку Телець, але варто пам’ятати, що вони дуже вимогливі і не допускають поблажок у бік своїх улюблених. Робота таких чоловіків нерідко буває добре оплачуваної та зростання кар’єрними сходами не змусить довго себе чекати. З ним завжди відчувається опора і стабільність у відносинах.

Часто в компаніях, де директор -Телець спостерігається підвищений бойовий дух і фінансова стабільність. Все це є гарною причиною для стосунків, а згодом сімейного життя з цим знаком зодіаку. Закоханість до таких чоловіків приходить рідко, однак якщо вона відвідала його, то назавжди. В цьому проявляється стійкість його характеру. Жінка, завязавшая роман з Тільцями, повинна бути готова до того, що під час побачень її не будуть завалювати подарунками та компліментами.

Проте варто трохи потерпіти і якщо чоловік зрозуміє, що це його друга половинка, тоді і можна буде оцінити його манеру красиво залицятися. У цьому проявляється його обережна і довга розбірливість в людях, адже вони іноді занадто суворі до оточуючих. І якщо жінці вдасться пережити цей період, то одружена з таким чоловіком вона буде відчувати себе королевою.

Важливо дотримуватися кількох правил при відносинах з Тельцем: завжди смачно готувати – вони це люблять, проявляти ніжність і велелюбність, підтримувати затишок і порядок в будинку. Якщо все це жінці дається з задоволенням і без зайвої напруженості, то успіх у шлюбі забезпечений.

Мисливиць за гаманцями представники цього знака люблять, тому обговорення сімейного бюджету доведеться проводити якомога рідше або ж показувати, що розмір заробітної плати не дуже цікавий. Так само не малу роль у відносинах відіграє брехня. Якщо чоловік обвинуватить жінку в цьому, то на продовження теплих відносин на певний час доведеться забути, а якщо це сильно зачепить його, то і зовсім розлучитися. Тельці дуже люблять красивих і доглянутих жінок, тому не варто лінуватися зайвий раз накласти макіяж або зробити депіляцію. В інтимних стосунках так само доведеться чимало постаратися, адже вони складають, трохи чи не більше 50% успіху.

У нього існує просто колосальна еротична потреба і здатність у цій сфері. Часто жінці може здатися, що Телець не може прожити без фізичної близькості хоча б день. На щастя чи на жаль на це так і є. Якщо його прекрасна половина буде нехтувати близькістю, то сімейне життя представника настільки вимогливого знака незабаром втратить сенс.

У Тельців дуже великі амбіції і потрібно підтримувати їх даючи чоловікові ще більше прагнення до досягнення цілей і він їх обов’язково доб’ється. Питання “як налагодити стосунки з Тельцем?” може здатися надто складним. Якщо це так і є, то можливо варто спробувати пошукати трохи менш вимогливого супутника життя.

Викликає інтерес те, що Овен Телець і складають між собою дуже міцні сімейні відносини. Можливо, це пов’язано з тим, що вони обидва представники земних знаків. Шлюб Бичка та Барана є вкрай невдалим прикладом відносин і їх абсолютно різні погляди на сімейне життя не зможуть існувати заодно.

Мабуть дуже важко в житті знайти саме ту людину з ким би хотілося створити сім’ю. Чоловік Тілець у відносини дуже прискіпливий і варто кілька разів подумати, перш ніж погоджуватися на такий союз. Однак у шлюбі, незважаючи на всі “але” жінка буде відчувати себе як за кам’яною стіною.

Відносини Телець і Овен

Союз Бичка та Барана складно назвати сприятливим, легкість і взаєморозуміння можливе лише на стадії роману, шлюб між людьми, народженими під знаками Бичка та Барана, перетворюється на справжній кошмар для кожного з подружжя. Якщо в сексі партнери здатні задовольнити бажання один одного, то в повсякденному житті зробити це набагато важче.

Телець не розуміє, як Овен може необачно вирішувати серйозні питання, піддавшись швидкоплинному імпульсу, конфлікти виникають на грунті витрати грошей, Овен розлучається з грошима легко і невимушено, в той час, як Телець більш ощадливий і стриманий у витратах. На перший погляд представники обох знаків здаються схожими з-за своєї впертості. Однак насправді вони по-різному проявляють свій характер.

Овен не стільки упертий, скільки беспринципен. Він постійно вимагає від інших виконання своїх розпоряджень, не зважаючи на обставини. Телець ж по натурі не конфліктний, але завжди спокійно, стійко і наполегливо чинить опір будь-якому тиску.

Відносини телець і Телець

Союз людей народжених під знаками Тельця і Риб досить сприятливий. Їх любов може бути неймовірно міцною і довгою, якщо партнери трохи попрацюють над вирішенням окремих протиріч. В цілому відносини між Рибами і Тельцем дуже гармонійні. Обидва цих знака вміють жити почуттями, тому часто їм легко зрозуміти один одного без пояснень.

Єдина різниця в тому, що Риби та Тельці по-різному оцінюють події і, відповідно, по-різному реагують на них. Тельцю легко з поступливими і практичними Рибами, обидва цих знаку люблять красу, спокій і не люблять нікуди поспішати. При цьому приземлений, практичний Телець здатний ненав’язливо захищати Риб від надмірних переживань і не дозволяти їм робити необдумані вчинки, викликані сильними емоційними поривами.

Відносини Телець і Близнюки

На перших порах союз Тельця і Близнюків може бути досить плідним, абсолютно різні створення почнуть вивчати звички одне одного і багато чому навчаться. Проте міцної і надійної сім’ї з тандему Телець – Близнюк не вийде, оскільки Тельці вимагають постійно присутності партнера і його підтримки, замість цього Близнюки зайняті підкорення нових горизонтів і розвагами. Волелюбність Близнюків викличе в Тільцях, які прагнуть до стабільності, ревнощі. Близнюки не потерплять претензій, як тільки вони відчують сором, моментально розірвуть відносини і випаруються.

Близнюки – люди, що володіють красномовством і даром переконання. Люди, народжені під цим сонячним знаком, як ні хто інший вміють пристосовуватися до життя. Мінливий Характер, норов веселий. Сьогодні Близнюкам подобається одне, а завтра зовсім інше. Близнюки люблять життя, рідко сидять вдома, рух для них – це все. Застій і рутинний побут засмучують рухомого Близнюка. Телець, навпаки, любить побут, ретельно оберігає і впорядковує його. Для нього важливі матеріальні цінності. До перепадів настрою своєї другої половинки він насилу звикає. Телець хоче домінувати у відносинах, його безпідставна ревнощі нерідко призводить відношення до краху.

Відносини Телець і Рак

Щасливий союз Тільця і Раку обумовлений загальними інтересами і поглядом на світ. І Тельці, і Раки віддають перевагу проводити час вдома, вони романтичні і чутливі, добре ставляться до сексу і дбайливо до грошей. Фактор, який об’єднує Тельців і Раків – стабільність і надійність, кожен хоче бачити в партнері оплот вірності і сили. Рак схильний до перепадів настрою і спалахів апатії, в критичні періоди, завдання Тільця не образити і не зачепити партнера, щоб не заподіяти йому біль, яка може стати причиною подальших сварок. Союз ідеальний у тому випадку, якщо Телець володіє більшою силою, ніж Рак, і стає надією і опорою партнера.

Телець і Рак – найбільш гармонійний зодіакальний союз. У представників цих двох чудових знаків майже з першої зустрічі зав’язуються дружні взаємини, засновані на взаєморозумінні. Ще б! Адже і світогляд, і принципи, і погляди на життя у Тельців і раків збігаються. Найголовніше для зіркової пари Телець-Рак – це будинок, спокійний і душевно комфортний сімейний уклад.

Телець традиційно бере на себе роль самодержця у відносинах – він завжди головує в союзі, приховано або зримо. Він буде охороняти свого обранця-Раку від будь-яких замахів. Можливо, Раку заради Тільця доведеться відмовитися від спілкування з багатьма колишніми подружками і друзями. Натомість Телець дарує Раку захист, любов і побутовий комфорт, який Рак просто обожнює.

Відносини Тілець і Лев

Тілець і Лев потребують в одному і тому ж – уваги, підтримки і постійних компліментах. Думаючи виключно про свої потреби, обидва партнера чекають від другої половинки уваги і ображаються, коли не отримують. Конфлікт може виникнути на ґрунті фінансів, оскільки Телець ощадливий, а Лев занадто марнотратний. Поведінка Лева хаотично, він прагне встигнути спробувати свої сили в будь-яких заходах, стати лідером серед оточуючих його людей. Телець, навпаки, цінує думку близьких людей, на малознайомих воліє не звертати уваги.

Люди, народжені під знаком Лева, володіють сильним, рішучим характером. Вони щасливі з життя, схильні до егоїзму і самозамилування. Леви люблять похвалу, але не переносять брехливої лестощів. Вони живуть “на широку ногу”, економити не хочуть і не вміють. Свобода Левам необхідна, як повітря.

Тельці – вперті, приземлені. Люди, народжені під цим знаком, люблять стабільність, схильні до економії і завжди намагаються зайняти чільне місце в парі. Лев по натурі є “царем” і також вважає себе безумовним лідером.

Відносини Телець і Діва

Союз Тільця і Діви майже ідеальний, обидва партнера люблять проводити час у колі сім’ї, розумні, начитані, їм завжди є про що поговорити. І Телець, Діва дбайливо ставляться до сімейного бюджету, тому розбіжностей з приводу витрати грошей не виникає.

Тельцю потрібна експресія і напір, в той час, як Діва воліє ласку, ніжність і певну частку чуттєвого романтизму. Невелика притирання двох розумних створення, усуне проблему в ліжку, найімовірніше, Телець навчиться пробуджувати в Діві приховані пориви пристрасті.

Відносини Тілець і Ваги

Ваги здатні підкорити Тельця, зачарувати його шармом, романтизмом і чуйністю, однак, не виключено, що незабаром на зміну захопленню прийде розчарування. Недбале відношення Ваг до любові стане справжнім ударом для Тельця, який всього себе поклав на вівтар відносин. Ваги будуть обурені претензіями Тельців на їх свободу і стануть з усіх сил опиратися установок та умов партнера. Як правило, ініціаторами розлучення у парі Телець – Ваги стають більш волелюбні Ваги, Телець переживає розрив важче.

Разом Тілець з Вагами здатний на багато досягнень. Тельці розпорядяться і собою і Вагами в приземлених питаннях з напором полководця-тактика, а Ваги розроблять довгострокову стратегію. При цьому обидва знака не зіпсують відносин з оточуючими і не підуть прямо по головах приречених. Тельцям і Ваг властиво проявляти підвищену турботу про близьку людину, і союзу допоможуть швидкі і мирні способи вирішення конфліктних питань.

Відносини Телець і Скорпіон

Щоб мирно існувати Тельцю і Скорпіону потрібно набратися сили і терпіння, адже їхні стосунки важко назвати ідеальними і однозначними. Обидва знака дуже чуттєві і жагучі, що робить секс партнерів різноманітним і яскравим. Однак, божевілля в ліжку зовсім не запорука того, що пара збереже зв’язок. Телець і Скорпіон володіють великою внутрішньою силою, намагаючись стати лідерами у відносинах, вони призводять один одного в шаленство, щоб залишитися разом і створити сім’ю, Тельцю і Скорпіону потрібно маса часу і сил.

Тельці твердо стоять на ногах, вони не вміють фальшивити, лукавити. Люди, народжені під цим знаком, прямолінійні, розумні, сповнені терпіння. Вони відповідальні, вміють стійко переносити життєві труднощі. Скорпіони проникливі, потайливі, емоційні, але свої почуття завжди тримають при собі. Для оточуючих у них завжди є “маска” спокою. Що діється в душі у Скорпіона знає тільки він сам.

Союз Тільця і Скорпіона в більшості випадків вдалий. Скорпіон вміє заробляти, Телець з розумом витрачає зароблене, не дає шикувати своєму партнеру даремно. Телець таємно захоплюється проникливістю Скорпіона.

Відносини Телець і Стрілець

Для того, щоб стати щасливою парою, Тельцю і Стрільцеві слід суттєво переглянути свої погляди на життя. Фізичний потяг між знаками зодіаку неймовірне, в ліжку вони відчувають неабиякі пристрасті і задоволення, але в повсякденному житті все не так гладко.

Основна причина конфліктів та непорозуміння в тому, що Телець шукає у відносинах надійність, цінує вірність і відданість, Стрілець не хоче обтяжувати себе зобов’язаннями і обмежувати власну свободу. Якщо партнери підуть один одному назустріч, цілком можливий прекрасний союз.

Телець і Стрілець – володарі схожих темпераментів. Якщо партнери готові миритися з невеликими недоліками своєї половинки, то сімейний союз цієї пари буде надійним і щасливим. Відмінності в характерах «переконають» Тільця рухатися активніше і швидше, а Стрільця навчать робити висновки, озираючись назад. У такій парі дуже важливу роль відіграє вміння оцінювати ситуацію з різних сторін. З комбінації істин невиправного оптиміста і песиміста народиться істина. Але народжена вона буде в суперечці, до цього повинні бути готові обидва партнера.

Відносини Телець, Козеріг

Козеріг і Телець цілком можуть стати щасливою парою, їм не доведеться сильно міняти свій світогляд, оскільки воно у партнерів і без того має схожі ознаки. У відносинах присутній здоровий секс, перед партнерами стоять одні цілі – Козеріг і Телець прагнуть до надійності і стабільності, створення міцної сім’ї, здорового потомства. Повага один до одного і стабільність у відносинах відкриває для пари прекрасні перспективи.

Природна стриманість і терпимість дозволяють цій парі вирішувати свої проблеми мирно, не вдаючись до скандалів, але це не означає, що обходиться зовсім без розбіжностей. Та й сварки, відверто кажучи, трапляються. Відбуваються вони нечасто, але бувають просто дивовижними за напруженням пристрастей і тривалості. Земним знакам властива ґрунтовність у всіх питаннях, сваряться вони теж грунтовно, але, на щастя, з часом здатні пробачити один одного і помиритися.

Відносини Тілець і Водолій

Відносини Тільця і Водолія можна охарактеризувати словами «небо» і «земля», в даному випадку «небо» – це безтурботний духовний Водолій, «земля» – практичний і раціональний Тілець. Навряд чи, у такої пари можуть вийти гармонійні відносини, занадто по-різному вони дивляться на світ.

Телець живе земними радостями, прагне до спокою, умиротворення, завжди хоче бачити поряд з собою кохану людину. Водолій – романтичний, його фантазії не дозволяють йому бути раціональним, йому притаманне прагнення бачити світ через призму своїх мрій.

В основі союзу Водолія і Тельця лежить духовна спорідненість. Незважаючи на різне ставлення до матеріального світу, партнери прагнуть до загальним ідеалам і цілям. Тільки від самих людей залежить, чи буде їхня спільна щасливого життя та плідної або перетвориться в конкурентну боротьбу.

Відносини Тілець і Риби

Союз Тільця і Риби обіцяє непогані перспективи, оскільки люди, народжені під цими знаками зодіаку, мають істотне схожість. Працьовиті Тельці здатні дещо змінити Рибу, зробити її більш практичною і менш схильні до емоційних розладів. Надійність і сила, висунуті Тельцем, імпонують слабкою Рибі, дають їй можливість відпочити від переживань на плечі впевненого Тільця. Риба віддана в любові, вона віддається почуттю без залишку і розчиняється в партнері, Телець цінує стабільність у відносинах і відданий партнеру.

У цих відносинах, як правило, не буває складних тривалих протистоянь, бурхливих сварок, істерик і грюкання дверима. Зате є спокій і турбота, які так необхідні представникам обох знаків зодіаку. Завдяки тому, що обидва партнера вміють звертати уваги на почуття іншої, їм легко досягти взаєморозуміння і гармонії в сексуальних відносинах.

Єдина сфера, в якій можуть виникнути серйозні нерозуміння – гроші. У цих знаків ставлення до грошей дуже різне. Для Риб – це не більш ніж засіб для комфортного життя. Риби в принципі не здатні піклуватися про гроші, вони ради покласти цей обов’язок на когось іншого. Тельці ж ставляться до грошей, як до чогось відчутного і конкретного. Вони вважають, економлять, і знову вважають. В очах Риб Телець виглядає скупеньких, Тельці вважають Риб нерозумно марнотратними.


Залишити відгук