Риби в Любові

Якщо ви є Знаком Зодіаку Риби, то жести дуже важливі для вас: червона троянда, прогулянка при місячному світлі, романтичні серенади під балконом. Ви сентиментальний романтик який всією душею прагнути провести ще одну чарівну ніч із спорідненою душею. Хоча перебуваючи в любові ви неймовірно довірливі, але, як не дивно звучить, надзвичайно вимогливі. Ви сильно залежите від емоцій, але одночасно є щедрим на тепло, підтримку і ніжність.

В любові Риби також пливуть за течією, як і у всіх інших сферах свого життя. Це відноситься не тільки до жінок, але й чоловіків. Навряд чи вони самі зроблять вам назустріч перший крок, віддаючи перевагу лише потай мріяти про кохання і довіритися Долі. Якщо ж їх любов буде взаємною, вони будуть на вершині блаженства, освітлюючи своїм безтурботним щастям всі навколо, однак будь-які організаційні питання і вольові рішення (коли піти в ЗАГС, де жити і т. д.) віддадуть перевагу повністю перекласти на плечі свого партнера. В шлюбі Риби не збираються претендувати на клопітку роль глави сім’ї. Вони ніжні, люблячі дружини і дуже дбайливі батьки.

Риби, у вас споконвічна потреба любити і бути коханими. Іноді ви буваєте непостійні, але це в основному тому, що ви не завжди бачите коханої людини таким, який він є. Риби — знак води і тому іноді переживаєте любов так, наче знаходитесь у владі бурхливого потоку. Крім того, часом ваша любов дійсно буває схожа на безкрайній океан, по якому ви пливете. Ви з тих людей, хто плаче від кохання з однаковою силою — і якщо любить, і якщо не любить. Вас завжди тягне до двох протилежних полюсів.

<-IMAGES->

У любові ви сентиментальні. Вам потрібні обійми, пестощі, постійні запевнення в любові. Вам без кінця потрібно доводити, що ви улюблені. Ви потребуєте втіхи і похвалах. Раптовість боляче зачіпає і ранить вас, вона противореечит вашої чутливої природі.

Пристрасні мрійники, ви часто придумуєте собі уявну любов, що приводить вас в стан еротичного напруги, за інтенсивністю значно перевищує те, що ви переживаєте реальності. Ваше життя завжди розвивається і протікає у відносній рівновазі між світом реальним і уявним світом. Часто ваші фантазії стикаються з похмурим айсбергом життя, і тоді ви дуже болісно переносиш невдачі.

Народжений під знаком Риб, – абсолютний романтик, і вас люблять за ваші романтичні нахили і сердечні пориви. Ви ідеаліст, рідко бачить улюблене істота таким, яке воно є насправді. З свого життя ви створюєте роман, а коли повертаєтеся на землю, то часто страждаєте. Вам складно побачити світ без прикрас, і вас ніяк не можна назвати матеріалістом в любові.Іноді ви стаєте містиком, для якого любов невіддільна від самозречення. Тоді ви зводите коханої людини на п’єдестал, з якого йому не рекомендується падати. Цей вічний відхід у світ уяви, більш багатий і хвилюючий, ніж блякла реальність, ставить вас в помилкове положення, з якого часом важко виплутатися. Ви ризикуєте потрапити в мріях і іноді знаходите порятунок у втечі.

Риби, вашим партнерам ви можете здаватися кілька невловимим, загадковим, іноді навіть болісно притягальний істотою.Ваш погляд Сивіли і ваші майже хворобливі марення — все це і приваблює, і відштовхує. Ви без кінця потрапляєте у владу нових, важко пояснюваних спокус; трапляється, що ви «колекціонуєте» закоханості.Сила любові може зрівнятися тільки з раптовістю ініційованого вами розриву. Ви потрапляєте в складні ситуації, коли розвиток роману тільки починається…

Ви ненавидите змушувати страждати інших, але іноді ви самі не можете розібратися, на якій стадії знаходяться ваші відносини з партнером.


Залишити відгук