Ідеальна Пара для Діви

У першій половині життя ваші ідеальні партнери — Тельці і Козероги, представники земної стихії. Перший зачарує практичними навичками, вмінням створити затишок у домі, грунтовністю. А Козеріг здатний підпорядкувати Діву своїй волі так, що вона навіть не помітить, як стане його відображенням у всьому. У другій половині Діві стане комфортніше з Раками і Скорпіонами. До ідеального шлюбу ним — рукою подати. Потрібно тільки, щоб у Рака була своя квартира (будинок). А Скорпіону ні в якому разі не можна відмовляти у виконанні його еротичних фантазій. Хоче зайнятися сексом в автомобілі? Приймайте з захопленням!

Телець: Це надзвичайно вдале поєднання знаків зодіаку, що підтверджує гороскоп сумісності. Телець і Діва мають схожі інтереси, люблять одне і те ж і можуть отримувати задоволення від однакових речей. Практичність Діви вдало доповнюється працьовитістю Тільця і в результаті виходить вдалий тандем, здатний домогтися багато чого. Телець і Діва зосереджуються на побудові свого сімейного гнізда, яке вони в’ють ретельно і з любов’ю. Шлюб обіцяє бути міцним, а кількість дітей більшим, про це говорить гороскоп сумісності Телець Діва.

Рак: Це надзвичайно сприятливий союз, як говорить гороскоп сумісності. Діва, Рак ідеально підходять один до одного: Діві подобається чутливість раку, а йому – практичність Діви. Їх відносини будуть наповнені ніжністю і трепетної турботою один про одного. Ці знаки зодіаку досить закриті окремо, але в тандемі вони включають свою активність і можуть домогтися дивовижних результатів. Свою ложку конфліктів в цю бочку ідилії вносить надмірна вимогливість, про це попереджає Діва гороскоп сумісності Рак.

Козеріг: Роман цих знаків зодіаку обіцяє бути надзвичайно успішним, такий прогноз дає гороскоп сумісності. Діва і Козеріг мають загальні інтереси. Працьовитість Козерога вдало поєднується з цілеспрямованістю і практичністю Діви. Для щастя їм буде досить взаємної поваги і похвали, що вони і отримують один від одного в надлишку. Шлюб буде вдалим і надійним, як обіцяє гороскоп сумісності Діва Козеріг.

Близнюки: Це пара інтелектуалів, відносини яких можуть початися з цікавого флірту, але закінчиться похмурим розставанням, про це попереджає гороскоп сумісності. Діва і Близнюки ставляться до свого роману по-різному і чекають один від одного різних проявів своїх почуттів. Діву непостійність дратує Близнюків, вона буде намагатися захопити лідерство, але Близнюки занадто незалежні, щоб піддаватися чиїм-то впливом. Якщо цих конфліктів уникнути не вдасться, відносинам загрожує крах, про це попереджає Діва гороскоп сумісності Близнюки.

Ваги: Стосунки обіцяють бути успішними, але неминучі невеликі розбіжності, причина яких криється в якостях, якими володіють Ваги і Діва. Гороскоп сумісності попереджає про те, що Ваги на тлі Діви будуть виглядати дещо легковажно. А Терезів любов до красивого життя і яскравим враженням буде дратувати Діву, яка спробує захопити лідерство в парі. Конфлікти неминучі, якщо Діва не зможе примиритися з характером Ваг і буде намагатися деспотично на них впливати, про це попереджає гороскоп сумісності Діва Ваги.

Овен: Відносини цієї пари будуть наповнені размолвками і нерозумінням, про це попереджає гороскоп сумісності. Овен і Діва по-різному дивляться на життя: там, де Діва тільки говорить, Овен воліє активно діяти. Напористість і імпульсивність Овна лякають спокійну і розсудливу Діву, яка здається своєму супутнику надто нудною і холодною. На ґрунті таких глобальних відмінностей і можуть виникати конфлікти, про що застерігає гороскоп сумісності Діва Овен.

Діва: Коли один володар зустрічає іншого власника знака Діва гороскоп сумісності обіцяє цій парі успішні відносини. Вони будуть упиватися своїм інтелектуальним снобізмом і знайдуть абсолютне щастя в товаристві один одного. Як говорить гороскоп сумісності, чоловік-Діва володіє великими схильностями до лідерства в парі. Роман обіцяє закінчитися вдалим шлюбом.

Риби: Роман між представниками цих знаків зодіаку обіцяє бути захоплюючим, це прогнозує гороскоп сумісності. Діва і Риби взаємно доповнюють один одного, причому роблять це надзвичайно вдало. Загадкові і таємничі Риби прикрашають прагматичність Діви, чий гнучкий розум у свою чергу захоплює Риб. Пристрасть навпіл з інтелектуальністю є запорукою вдалого роману, який має всі шанси перетворитися в ще більш успішний шлюб, це обіцяє Діва гороскоп сумісності Риби.


Залишити відгук