Ідеальна Пара для Скорпіона

В молодості кращим вибором цього знака буде Рак або Риби. Ідеальний шлюб з Раком забезпечить хороше походження останнього: нехай небагата, але обов’язково інтелігентна родина стане чудовим фундаментом для щасливого сімейного життя. А від Риб потрібно інше: прагнення до здорового способу життя, до правильним впорядкованим відносинам, побудованим на традиційних цінностях. У другій половині життя Скорпіону слід шукати ідеалу в іншому місці: придивіться до Діви або Козерогові. Добре, якщо Діва займає високий пост, має велику зарплату. А Козеріг повинен володіти здоровим глуздом, ангельським терпінням і бездоганними манерами.

Рак: Як обіцяє гороскоп сумісності Рак і Скорпіон можуть стати чудовою парою. Вони знаходять одне в одному те, що шукають у своєму супутнику життя. Раку приваблює пристрасність Скорпіона, а йому, у свою чергу, імпонує безмежна відданість Раку, який не буде давати жодного приводу для ревнощів. Саме Рак, з його невпевненістю в собі, здатен приручити Скорпіона як кошеня. Як прогнозує гороскоп сумісності Скорпіон-Рак, шлюб обіцяє бути дуже пристрасним і успішним.

Козеріг: Ця незвичайно вдала пара. Козеріг приваблює Скорпіона своєю цілеспрямованістю і працьовитістю, а Скорпіон здатний перетворити буденну Козерога життя у вічне свято життя. Зазвичай замкнутий Козеріг під впливом емоційного Скорпіона розкриє всі свої приховані здібності. Спалахи ревнощів своєї другої половини Козерога не тільки не дратують – вони йому лестять. Як обіцяє гороскоп сумісності Скорпіон, Козеріг, цей захоплюючий роман може продовжитися у вдалому шлюбі.

Риби: Як прогнозує гороскоп сумісності Риби і Скорпіон є дуже вдалою парою. Вони доповнюють один одного і в тандемі можуть досягти багато чого. Таємничі Риби дарують Скорпіону необхідне натхнення, а Риби з таким супутником одержують захист і підтримку, без якої відчувають себе вкрай невпевнено. Вони задовольняють емоційні запити один одного і не втрачають романтичності у своїх відносинах. Як обіцяє гороскоп сумісності Скорпіон Риби, шлюб цієї пари буде довгим і успішним.

Ваги: Цю пару чекає запаморочливий роман, який має всі шанси закінчитися швидше, ніж очікувалося, про це попереджає гороскоп сумісності. Ваги і Скорпіон спочатку будуть надзвичайно зацікавлені один одним. Ваг приваблює незвичайність Скорпіона, а йому, у свою чергу, подобається гармонія своєї половини. Тріщину у відносини внесе легковажність Ваг, яке виводить з себе ревнивця Скорпіона. Цій парі доведеться піти на багато поступки, щоб зберегти свої відносини, прогнозує гороскоп сумісності Скорпіон Ваги.

Лев: Пристрасть і могутність – це риси, якими відрізняються і Лев, і Скорпіон. Гороскоп сумісності попереджає, що роман цих знаків зодіаку може розвиватися стрімко і закінчитися швидко. Скорпіон – фанат еротизму, а Леву необхідна велика і світла любов, тому взаєморозуміння в цьому питанні, як правило, досягти складно. Відносини можна зберегти, лише приділяючи більшу увагу своєму партнерові, на що жоден з цих егоїстичних знаків зазвичай не готовий, – такий прогноз дає гороскоп сумісності Скорпіон Лев.

Близнюки: Як говорить гороскоп сумісності Скорпіон і Близнюки – це яскрава пара, яка ніколи не втрачає інтерес один до одного. Близнюків заворожує складність особистості Скорпіона, а його надихає легкість Близнюків. У перший час відносини приносять ейфорію, але з плином часу Близнюки почнуть нудьгувати по своїй волі і відносини з ревнивим і деспотичним Скорпіоном будуть їх обтяжувати. Щоб зберегти стосунки, Скорпіону доведеться змиритися з легковажністю партнера, інакше цей роман надовго не затягнеться, попереджає гороскоп сумісності Скорпіон Близнюки.

Скорпіон: Роману, обидва герої якого мають знаком зодіаку Скорпіон, гороскоп сумісності обіцяє яскраве початок, захоплююче продовження і швидкий фінал. Як правило, лідерство в цій парі намагається захопити чоловік-Скорпіон. Гороскоп сумісності попереджає, що головною перешкодою для цих відносин буде відсутність взаєморозуміння. При надзвичайній схожості ці знаки постійно конфліктують, а ревнощі і прискіпливість збільшується в два рази. Але, як говорить гороскоп сумісності жінка-Скорпіон охоче йде на поступки.

Телець: Як говорить гороскоп сумісності, Телець і Скорпіон починають розуміти один одного з першого слова, їх взаєморозуміння здатне викликати заздрість, але саме в ньому і криється корінь зла. Разом з достоїнствами кожен з пари також виразно бачить і всі недоліки своєї половини, що дуже швидко зводить нанівець всю романтику першої закоханості. Якщо жоден з цих впертих ревнивців не піде на поступки, то відносини закінчаться дуже швидко, про це попереджає гороскоп сумісності Скорпіон, Телець.


Залишити відгук