Ідеальна Пара для Лева

У першій половині життя риси ідеального партнера ви зможете дізнатися в Овнах і Стрільців, теж вогняних знаках. Овен буде залучати сміливістю задумів і заразливим авантюризмом, а Стрілець підкорить здатність захоплюватися будь вашою ідеєю і безмежною відданістю. У другій половині життя найбільше шансів у Львів отримати повне щастя в союзі з Близнюками та Вагами. Правда, ідеальним партнером стане лише той Близнюк, з яким ви сиділи за однією партою в школі або навчалися в інституті. А вічна любов з Вагами можлива лише на тлі загальних професійних інтересів: з колегою наприклад.

Стрілець: Відносини цих знаків зодіаку починаються яскраво і тривають довго з різною часткою стабільності. Але в цілому це дуже вдале поєднання, як обіцяє гороскоп сумісності. Лев і Стрілець мають багато спільного: вони обидва постійно перебувають у пошуку яскравих вражень і нових емоцій. Лев зачарований дотепним Стрільцем, а Стрільцю імпонує любов до життя Лева. Відносини цієї пари будуть насичені приємними моментами і можуть плавно перетекти в надійний шлюб, це прогнозує гороскоп сумісності Лев Стрілець.

Овен: Надзвичайно вдала пара, як підтверджує гороскоп сумісності. Лев і Овен ідеально підходять один одному в емоційному плані. Енергійність множиться на два, тому потенціал у цього тандему величезний. Об’єднавши зусилля, Лев і Овен можуть досягти загальної мети дуже швидко. Найчастіше оптимальним варіантом для цього є творчість. Головна проблема цієї пари – егоїзм, кожен звик бути в центрі уваги і поступатися не збирається. Саме це може призвести до конфліктів, попереджає гороскоп сумісності Овен Лев.

Близнюки: Представники цих знаків зодіаку утворюють гармонійну пару, про це говорить гороскоп сумісності. Лев і Близнюки мають безліч спільних інтересів, основні з яких: розваги, подорожі і красиве життя. Фантазія Близнюків скрашує і без того яскраве життя Лева, який, у свою чергу, намагається у всьому догодити своїй половині. Проблемою цих стосунків може стати ревнощі Лева – Близнюкам варто зменшити свою легковажність, попереджає Лев гороскоп сумісності Близнюки.

Козеріг: Роман між представниками цих знаків зодіаку може бути приємним, але, як правило. Закінчується досить швидко. Причина цього криється в небажанні йти на компроміс. Про це попереджає гороскоп сумісності. Лев і Козеріг можуть прекрасно проводити час разом до тих пір, поки Козеріг не спробує захопити лідерство. Лев любить насолоджуватись життям і часто це викликає несхвалення Козерога, який мріє отримати владу треба Левом. У цьому найчастіше криється основна причина сварок, про це передвіщає гороскоп сумісності Лев Козеріг.

Телець: Ці відносини будуть наповнені сварками і нерозумінням з-за того, що ніхто з пари не готовий йти на компроміс, про це попереджає гороскоп сумісності. Лев і Телець – обидва гранично егоцентричні, але при цьому Леву не вистачає преклоніння Тільця, який сам не проти отримати увагу партнера. Економного Тільця обурює марнотрат-Лев, у результаті неминучі конфлікти. Зберегти відносини допоможе тільки прагнення піти на поступки, але, як правило, на це ніхто з пари йти не бажає, про це застерігає гороскоп сумісності Лев Тілець.

Скорпіон: Роман обіцяє бути яскравим як за напруженням пристрастей, так і за кількістю сварок. Напруженість і стрімкість – ось головні складові відносин, головними героями яких є Лев і Скорпіон. Гороскоп сумісності попереджає, що Скорпіон буде ревнувати свою половину по кожному приводу, а Лев буде вважати все це примхами і дурницями. Саме на цьому грунті можливі конфлікти, прогнозує Лев гороскоп сумісності Скорпіон.

Лев: Для цієї пари особливо важливим буде вміння розподіляти ролі і поступатися, що надзвичайно складно для такого самозакоханого знака зодіаку, як Лев. Гороскоп сумісності попереджає, що два егоцентричних Лева будуть складати прекрасну пару, але небажання йти на поступки може призвести до серйозного конфлікту. Льву буває непросто звільняти місце для ще одного такого ж егоцентризму поруч, це підтверджує гороскоп сумісності. Жінка-Лев йде на компроміс охочіше, ніж її супутник.

Водолій: Відносини цієї пари можуть початися красиво і романтично, так буде тривати до тих пір, поки ейфорія першої закоханості не закінчиться і на зміну їй прийде бажання Лева бути в центрі уваги під що б то ні стало, про це попереджає Водолій гороскоп сумісності Лев. Хоча ці знаки зодіаку багато що об’єднує: вони товариські і весь час у пошуку нових вражень, Леви в якийсь момент спробують підпорядкувати супутника своїй волі, але Водолій для цього занадто незалежний.


Залишити відгук