Чоловік Близнюки в Любові

Навіть не отримали достатньої освіти Близнюки, дивують своєю кмітливістю і винахідливістю. Вони завжди розуміють свою вигоду, домагаються успіху, вміють облаштувати своє життя досить комфортно, хоча і не відразу. Чоловік-Близнюк завжди зачарує бажану жінку. Але як же іноді доводиться їй лити сльози! Наскільки розум Близнюків раціональний, настільки їхні почуття хаотичні. У них дуже чутлива нервова система, і навіть жіночий дотик може викликати бажання. Постійна готовність до дії і нетерпіння штовхає його на необдумані вчинки. Після сплеску емоцій у боротьбу вступає розум. І жінка, яка ще вчора здавалася привабливою, завтра здається нецікавою. Чоловікові соромно, а жінці боляче.

Настрій Близнюка змінюється від ейфорії до негативізму. Близнюки мобільні, але їх імпульсивні вчинки часто викликають подив. Серед чоловіків цього знака набагато більше двоєженців, ніж серед всіх інших разом узятих. У людей цього знаку, як мінімум, один шлюборозлучний процес за плечима.

Вони часто розкаюються і хочуть стримати себе, але не можуть упустити випадку, щоб випробувати щось нове. Серед негативних типів ми зустрічаємо: Сатира, фетишиста, гомосексуаліста і збоченця. Цікавість штовхає хлопців-Близнюків на експерименти в області сексу: він спробує будь-які види статевого акту, хоча б одного разу: ніщо не шокує Близнюка.

Близнюки – холоднокровний знак. Спочатку бажання пізнати нове штовхає їх на любовну пригоду, а потім їх витончений інтелект починає все аналізувати, зіставляти всі плюси і мінуси, аналізувати думки, слова і дії партнера. Якщо це йому невигідно, він перекидається на нову мету. Тому в юності вони бувають непостійні, а в зрілості розлучаються.

Дружина Близнюка віком під сорок може поставити запитання: «Мій чоловік несподівано зібрав речі і пішов до іншої жінки. Він повернеться?» Швидше за все, ситуація трикутника затягнеться надовго. Коли Близнюк вирішив піти з сім’ї, у нього не вистачає терпіння на з’ясування відносин і очікування розлучення. Він воліє просто зникнути, може збрехати. Так чи означає це, що чоловіки знаку Близнюки абсолютно ненадійні і з ними взагалі не варто вступати в стосунки? Звичайно, ні! Адже вони не полігамні, не прагнуть до зрад і воліють одну жінку. Просто треба знати їх головні особливості і рахуватися з ними.

Якщо Вам сподобався чоловік цього знаку і Ви йому, тримайте з ним дистанцію довше, краще всього позиція дівчини-недотроги зі строгим вихованням і гарною освітою, або розлученої жінки, яка обережна. І у Вас з’явиться шанс не бути покинутою, а завоювати Близнюка і утримати.

Пам’ятайте: Близнюку треба час на роздуми, щоб прийняти рішення, і квапити його не варто. Не будуйте планів після кількох зустрічей, Вам теж потрібно час, щоб перевірити свої почуття і наміри. Є ще дуже важлива особливість. Якщо Ви зустрічаєтеся з Близнюком та не можете зрозуміти, познайомтеся з його сім’єю і їх традиціями. Близнюки – це той знак, який, як ніякий інший, додає важливість вражень дитинства, які чинять вплив на все його життя.

Якщо його сім’я або один з батьків заклали в нього правильні моральні поняття, то він буде дотримуватися цих правил і перенесе їх у свою сім’ю. Але якщо в юності чи в дитинстві були відсутні правильні моральні установки, то такий хлопець буде повставати проти умовностей, рвати відносини і сімейні зв’язки. Те ж саме буде відбуватися і у Близнюків в шлюбі.


Залишити відгук