Як Цілуються Раки — Мрійливі Поцілунки

Раки віддають перевагу, щоб цілували їх, але також люблять і відповідати на поцілунки. Їх поцілунки — сама ніжність і знемога, вони завжди йдуть від глибини душі. В них є щось материнське, незалежно від статі. Поцілунки Раку — це вираз його душевної прихильності і турботи.

Крім усього поцілунки для Раку — це підтвердження того, що між вами все в порядку, все добре. Тому вони люблять поцілунки на ніч, на прощання, при зустрічі і при будь-якому зручному випадку. Цим вони заспокоюють себе, відганяють свої страхи і виключають невизначеність.

Раки дуже щирі. Якщо ви скривдите, вони не захочуть вас цілувати до тих пір, поки не пробачать остаточно. Якщо ж ви примусите їх, то дізнаєтеся на своїй шкурі, що таке «крижаний поцілунок». Крім того, Раки не люблять цілуватися привселюдно. Якщо ж їм доведеться це зробити, то поцілунок буде чисто символічним і як можна більш непомітним.

Раки відносяться до того типу чутливих людей, які в буквальному сенсі відкриють для вас нові космічні обрії. Але в той же час вони можуть моментально все зіпсувати. Якщо ви будете любити і піклуватися про представника цього знака, то своїм поцілунком він переверне весь ваш світ. Разом ви вирушите в подорож по альтернативних реальностей. Але будьте готові, що повернутися назад буде дуже складно. Поцілунки Раків – теплі і ніжні. З таким знаком Зодіаку вам ніколи не буде холодно і нудно.

Рак не переносить поцілунків без любові, без духовної близькості і без щирих почуттів. Раки під час поцілунку цінують душевний стан. Вони більше інших знаків Зодіаку люблять, коли ніжно цілують їх при зустрічі або перед сном або відразу після пробудження. Раки цілують коханих зазвичай при зустрічі, навіть коли виходять з дому.

Раки не цілують того, на кого ображені. Поцілунку від цього знака Зодіаку можна досягти лише повністю викупивши власну провину. Раки цілують частіше батьків і дітей, ніж свою другу половинку. Вони в силу природної скромності не люблять цілуватися привселюдно. Кажуть, що в поцілунках Раків еротичний аспект виражений слабо. Їх поцілунок дуже ніжний, люблячий, душевний.

Раки не такі активні целовальщики, вони воліють, щоб їх цілували. А коли Раки дарують свої поцілунки, то вони найніжніші. Для Раку поцілунок дуже важливий, і тому представники цього знака не дарують свої поцілунки аби кому, а тільки тим, кого люблять по-справжньому.

Хлопець-Рак – цей герой завжди і на всі сто відсотків упевнений у своїй сексуальній привабливості, яка служить предметом заздрості для інших. Це видно по його манері триматися і за його усмішці переможця, неперевершеного Казанови. А поцілунки? Вони у хлопця-Раку ніжні, спочатку обережні… Коли він наближається до своєї дівчини, віддано дивлячись їй в очі, всім своїм виглядом дає зрозуміти, що вона для нього – єдина! Встояти проти такої тактики неможливо, сперечаємося!? Потім – обійми, потім – пристрасний шепіт, і тільки тоді, коли у обраниці солодко – пресладко починає крутитися голова, хлопець – Рак нагороджує її поцілунком.

Рак ідеальні партнери для поцілунків: Пристрасні поцілунки будуть у Раків зі Скорпіонами і Рибами, по-юнацьки енергійний – з Близнюками і Дівами.


Залишити відгук