Як Ревнують Скорпіони?

Скорпіон – надмірно ревниві натури. Енергію вони черпають зі складних, здебільшого негативних ситуацій, так що знайти привід для ревнощів їм не становить особливої праці. Скорпіони – природжені слідопити, тому найменші підозри в невірності партнера, якщо така була, тут же обростають дрібними подробицями.

Представники цього знаку володіють сильною сексуальною енергетикою, користуйтеся цим – дозволяйте любовні конфлікти під ковдрою! Звільняючись від негативних емоцій, Скорпіони знову стають турботливими і уважними до партнера.

Ревнощі Скорпіона — це твір мистецтва, причому, швидше за все, образотворчого. У неї тисяча відтінків і мільйон півтонів, сотні несподіваних поворотів і просто немислиме кількість проявів. При цьому з партнером у Скорпіонів свої рахунки: там, де ви дасте один привід для ревнощів, він відповість десятком, причому не з помсти, а виключно з любові до прекрасного.

Дати Скорпіону привід для ревнощів — це відмінна можливість написати побутову драму, психологічний трилер або роман жахів. Якщо ви не схильні до творчості такого роду, краще не зв’язуйтеся.

Мабуть, це самі ревниві люди. Якщо Телець ревнує, коли на власні очі бачить невірність, і його можна довго водити за ніс, то Скорпіон в силу своєї проникливості помітить ваше нездорове захоплення ким-небудь іншим ще в стадії зародження. Від нього не сховаються чуже волосся на одязі, запах незнайомої парфумерії, затерті сліди губної помади або підозрілі подряпини на спині. З усього цього Скорпіон зробить висновки, що далеко йдуть, а потім влаштує вам “райське життя” з доказами, погрозами і шантажем.

Втім, якщо ви піддалися хвилинному капризу і не цілком впевнені, що ваше пригода залишиться в таємниці, краще розкажіть Скорпіону правду самі. Природно, він впаде в лють, вихлюпне на вас потік свого “отрути”, але при цьому також оцінить вашу відданість. Постарайтеся вселити йому, що відчуваєте глибоке каяття, а те, що винитесь самі – доказ вашої до нього любові. Можливо, цим вам вдасться повернути його розташування.


Залишити відгук