Як Ревнують Стрільці?

Свобода і незалежність – ось головний девіз життя Стрільців. Почуття ревнощів рідко буває знайоме цим вільнолюбним натурам. Але якщо Стрілець прикипів до партнера всім серцем, то не віддасть його нікому, поки сам не розчарується у створеному ідеалі. Приводом для цього можуть стати брак уваги з боку обранця, фраза або вчинок, яким той зачепив його самолюбство.

Жінка-Стрілець іноді дозволяє собі легкий флірт, але поруч із собою вона хоче бачити сильного чоловіка, який стукне кулаком по столу і поставить її на місце. Чоловікові-Стрільцеві важливий інтелект жінки: він не терпить пустушок. Якщо улюблена стане для нього справжнім авторитетом, він не буде дошкуляти її ревнощами.

Стрільці не стільки ревнують, скільки ображаються, причому не на те, що партнер волів когось іншого, а на життя в цілому. Ну а чого вона, правда? При цьому в силу свого характеру довго ображатися Стрільці не можуть, тому роблять що-небудь цікавіше — наприклад, занурюються у власні справи і захоплення або закохуються в кого-небудь іншого. І без жодного злого умислу — у них це виходить само собою.

Якщо ви випадково змусили Стрільця ревнувати, готуйтеся до того, що вам доведеться його повертати і завойовувати заново. Це, до речі, буде дуже цікаво — і не виключено, що в процесі поревнувати доведеться вже вам.

Якщо ви дозволили собі захопитися іншою людиною, і це стане відомо Стрільцеві, не впадайте в паніку: головне, не обманюйте його з самого початку. Зраду він простить, обман – ні. Тому і ревнощі його виникає з правдолюбства.

Звичайно ж Стрілець зажадає пояснень, причому досить розлогих (цей знак взагалі любить поміркувати) і тоді натякніть йому, що саме його поведінка, що не сприяє встановленню міцних відносин, що штовхнуло вас на зраду. Ваш легкий незаконний флірт може навіть був необхідний. Напевно Стрілець визнає такі доводи розумними, і надалі вирішить приділяти вам більше уваги.


Залишити відгук