Як Ревнують Риби?

Риби – це чутливі і емоційні натури, які постійно сумніваються, люблять їх або немає, тому схильні до прояву ревнощів. Риби беруть зраду дуже близько до серця, але готові наступити своєї ревнощів на хвіст, щоб зберегти відносини. При цьому партнер про їх переживання може навіть не здогадуватися. Заради коханої людини представники цього знака водної стихії здатні на будь-які жертви.

Як правило, вони ревнують від надлишку різнопланових емоцій, яким необхідно вийти назовні. Допоможіть вашому партнерові-Рибі знайти себе, знайти захоплення і зберегти легкість у спілкуванні. Реалізувавшись в якійсь справі, не пов’язаного з роботою, він стане спокійніше і впевненіше в собі. Його внутрішній світ, нарешті, знайде цілісність. Обранцю ж у ньому буде відведено центральне місце.

Риби відрізняються від інших знаків Зодіаку тим, що не особливо потребують приводи для ревнощів: їм достатньо відповідного настрою. Прояви теж можуть бути самими різними — від талановитих віршів, до майже геніальних скандалів. Іноді Риби так входять у смак, що їх ні в чому не винний партнер готовий бігти на край світу (але ми-то знаємо, що це його не врятує).

Якщо ви все ж дали Рибам привід для ревнощів, а вони чомусь не попалися на цей гачок, не ображайтеся. Справа не в тому, що вас не люблять — Рибам просто зараз трохи не до того. Наберіться терпіння: через кілька років або місяців справа дійде і до вас.

Борошна ревнощів для Риб не порожній звук. В якійсь мірі вони не можуть без цього жити, так як страждання – невід’ємна частина їх любові. Ось тільки набагато більшу увагу Риби приділяють саме цим мукам, ніж коханій людині. Навіть якщо у ваших взаєминах все “Ок”, Риби все одно придумають причину, щоб трохи мучити себе душу. Представлять, наприклад, як ви кого-то стискати в обіймах, крадькома бігаєте на побачення, а то й гірше – займаєтеся, ну, самі розумієте чому, прямо в робочому кабінеті.

За такими поданнями у Риб звичайно випливає період слізливості, після чого вони, як птах Фенікс, знову відроджуються до життя. А про те, що Риби ревнують вас у своїй уяві, ви довгий час взагалі не здогадуватися. Цікаво, що реальних зрад свого партнера Риби не помічають. Обманювати їх легше, ніж кого-небудь іншого.


Залишити відгук