Флірт з Близнюками — Товариська & Очевидний

Той, хто зважився на любовну пригоду з людиною, що народилися під знаком близнюків, досить швидко переконується, що він закохався не в одного, а двох людей одразу. Близнюки настільки роздвоєні і суперечливі, що у їх коханих залишається відчуття, що їм доводиться приборкувати темперамент відразу двох несхожих один на одного людей. Флірт близнюка — це інтелектуальна гра, результат якої не так вже й важливий, головне — участь. Чим гостріше «подача», чим довше відбувається обмін дотепними фразами, тим більше він заводиться і більше отримує задоволення від взаємодії з іншою людиною. Вираз «Красиво не збрехати — історії не розповісти», — це про грайливих близнюках, захоплених фліртом.

Ви закохалися в Близнюків? Тоді, щоб досягти успіху, вам нічого не залишається, як збудити її цікавість. Зацікавте його чим-небудь, чого він ще не знає. Ви повинні зачарувати його як співрозмовник, повідавши про подорожі, які ви робили, і про все, чим вам довелося займатися в житті. Ви побачите, як він вмить спалахне. Щоб підсилити враження, вам не обійтися і без нетрадиційних методів. Почніть з ним гру і заведіть його. Призначайте йому побачення в ресторані японської і разом скуштуйте екзотичні і легкозасвоювані страви цієї національної кухні.

Після цього свезите його в самий фешенебельний нічний клуб у місті, найкраще зі стриптиз-шоу або навіть «живою» музикою. Це приведе його в невимовне збудження. Але зовсім ви уб’єте його, якщо дозволите приєднатися до вашої компанії третій особі, яка до того ж буде надавати вашому супутнику явні знаки уваги. При цьому ви повинні незворушно стежити за тим, як будуть розгортатися події. Напевно, ви вже здогадалися, що мова йде про заздалегідь сплановану акцію. Другою необхідною передумовою є міцні нерви. В цьому випадку можна гарантувати: милі вашому серцю Близнюки не забудуть ні цей вечір, ні вас саму ні за що на світі.

Що потрібно робити:

Навчися фліртувати. Близнюки обожнюють інтригу. Будь гнучкою та відкритою – Близнюки люблять гру, і ти, можливо, не будеш єдиним партнером. Стань ухильного, вислизає і привабливою. Близнюки обожнюють полювання. Цікався багатьом і будь хорошим слухачем. Покажи своє красномовство Близнюка. Він може вести цікаві розмови годинами. Стань интеллектуалкой. Навіть в сексі Близнюки віддають перевагу розумних партнерів. Йому необхідна свобода. Він розширить твої обрії і навчить по-справжньому цінувати життя. Будь веселою і радісною. Близнюки не переносять нудьгу.

Не заважає знати, що за статистикою розлучень Близнюки набагато випереджають всі інші знаки. Як нікому іншому. Близнюкам важливо, щоб у шлюбі не засмоктала рутина повсякденності: він боїться її і всяких повторюваних ритуалів як вогню. Не обмежуйте його свободи дій і заздалегідь налаштуйте себе на те, що він буде поглядати і на «сусідський дворик». До гріхопадіння, швидше за все, справа не дійде, якщо ви подбаєте, щоб у вашому сімейному житті не запанувало сумне одноманітність. Постійно міняйте що-небудь у своїй екіпіровці, розширюйте коло знайомств або географію спільних вилазок, пам’ятаючи про кохання Близнюків до подорожей. Він хоче осягнути неосяжне, а тому особливо в честі у нього короткі, одноденні вилазки або, навпаки, тривалі екскурсійні тури. Двотижневе перебування в одному і тому ж місці, скажімо, на курорті або в одному і тому ж готелі, нічого не дадуть ні його розуму, ні серцю, тому що вже через три дні він буде знати всі околиці як свої п’ять пальців.

Ніколи не викладайте Близнюкам як на духу всі свої секрети — при будь-якій нагоді доставляє йому радість, даючи можливість самому докопуватися до істини. Йому подобається, коли його інтригують. Якщо ви обрали супутники Близнюків, ви повинні залишити за собою право на недоторканність хоча б частини укладу вашої колишньої, холостяцького життя — тоді у вашого друга буде відчуття, що поруч з ним знаходиться незалежна особистість. І ще: не випускайте з уваги, що він любить, щоб з ним говорили. Живі бесіди, приправлені який-небудь пікантній новиною, а то і безпідставної пліток — його живильний розчин.

Чого не можна робити:

Вимагати, щоб він припинив фліртувати. Близнюки – це соціальний знак. Він не зрозуміє твого вимоги тому, що флірт – його натура. Бути нецікавим співрозмовником або поганим слухачем. Розмова швидко йому набридне і наступного разу він не почне. Поводитися занадто передбачувано. Якщо ти хочеш проводити з нею багато часу, потрібно бути готовою до деяких несподіванок. Бути захопленою зненацька за будь-яких обставин. Постарайся поблажливо дивитися на його маленькі пустощі. Прагнути прив’язати Близнюків занадто сильно. Досить швидко він вислизне з твоїх обіймів геть.


Залишити відгук